Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Transferi

Post by Grba_NS »

ДушанСП wrote:Шта је са Бобом Новаковићем?
Mislim da trenira sa Proleterom (ako sam dobro čuo)?!
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

Grba_NS wrote:
ДушанСП wrote:Шта је са Бобом Новаковићем?
Mislim da trenira sa Proleterom (ako sam dobro čuo)?!
Pa tu je sada mega pojacanje Makaric, zar sumnjate u Mariceve procene??
Ja se ne secam da smo imali ovako nesposobnu kombinaciju zaduzenu za selekciju igraca od sadasnjih trenera i sportskog direktora!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Jasmin Mešanović za kojeg je postojala ponuda iz Vojvodine(po rečima njegovog menadžera) je pre par dana potpisao amaterski ugovor sa Osijekom. Menadžer reče da nisu mogli da čekaju razrešenje situacije sa našom zabranom registrovanja igrača.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Rabba wrote:Jasmin Mešanović za kojeg je postojala ponuda iz Vojvodine(po rečima njegovog menadžera) je pre par dana potpisao amaterski ugovor sa Osijekom. Menadžer reče da nisu mogli da čekaju razrešenje situacije sa našom zabranom registrovanja igrača.
Zbog cega mi imamo zabranu registrovanja igraca?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

MiSmoFKV! wrote:
Rabba wrote:Jasmin Mešanović za kojeg je postojala ponuda iz Vojvodine(po rečima njegovog menadžera) je pre par dana potpisao amaterski ugovor sa Osijekom. Menadžer reče da nisu mogli da čekaju razrešenje situacije sa našom zabranom registrovanja igrača.
Zbog cega mi imamo zabranu registrovanja igraca?
Verovatno zbog čega i 3/4 lige ima...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: Transferi

Post by Brane »

Matador wrote:Gojko Kacar i Vlada Buac su jedina dva igraca za koje mogu da tvrdim da su na svakoj tekmi davali svoj maksimum. Za njih vrata Starog kluba moraju uvek biti otvorena.
Mislim da ne bi trebalo praktikovati vracanje starih igraca. U ligi gde je kvalitet toliko nizak odlucuje voljni efekat I fizicka sprema. A bas voljni efekat I fizicka sprema bi trebali biti veci kod mladih igraca koji prvi put dolaze u Vosu nego kod igraca cije su karijere u silaznoj putanji. Izuzetak u svemu ovome moze biti eventualno neko ko zeli da zavrski karijeru u NS I spreman je da odigra 2-3 lagane sezone. A ne neko ko ce doci na 6 meseci I pobeci u Madjarsku ili Kipar na prvu ponudu.
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Re: Transferi

Post by Alan Ford »

Dejan wrote:Mozda bi trebalo razmisliti o vracanju Vladimira Buaca. Trenutno je bez kluba...
Ideja je odlicna, samo je pitanje da li bi Buki bio voljan da se vrati? Kada je klub bio u boljoj finansijskoj situaciji Buki je bio zrtva menadzerskih igraca zbog kojih su ga treneri gurali na beka i na klupu.
Buki je sada u najboljim igrackim godinama (29), i bio bi od ogromne pomoci. Znamo kakva je licnost i profesionalac, mislim da je spreman i bez viska kilograma. Sa svojim ljudskim i igrackim kvalitetima bio bi lider na terenu a posebno van njega. Buki je bio pravi primer kako igrac treba da postuje klub u kom igra. Medjutim, to se nije cenilo. Uprava, strucni stab pa cak i treneri mladjih kategorija vise su titrali jajca nedodirljivim i bahatim klincima iz nase omladinske skole koji javno podrzavaju blizance nego sto su cenjeni Bukijevi kvaliteti.
Nova uprava nova sansa da Vojvodina vrati identitet, sa Bukijem kao liderom bio bi pun pogodak.
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Буки Сланинар до коске. Упутити му извињење због агентских играча и вратити га.
1892
Posts: 1087
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Postoji sansa da se vrati ali naravno da mu je primarna opcija i dalje inostranstvo tako da je jos uvek neizvesno.
Come on you Reds!
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Jako bi voleo i Buaca i Bobu da vidim u danasnjoj Vojvodini. U tom slucaju bi imali dva odlicna motora u ekipi.
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Transferi

Post by Avangarda »

Samo daj sto vise Slaninaira u ekipi i u strucnom stabu, a i u upravi... To je najbrzi put do propasti! Koga briga za (ne)kvalitet, bitno da su Slaninari!
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

A po cemu su manje kvalitetni od ostalih? Napisao za njih jer su to igraci koji su bez ugovora, dakle sa kojima postoji kakva-takva mogucnost da se sklope ugovori u trenutnoj situaciji. Ma i ja sam budala mogao sam napisati Boni Wilfreda da zelim da vidim. Naravno da je dobro da ima sto vise Slaninara. Svuda.
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

Ja se iskreno nadam da ce Novakovic i Buac doci u Vosu, njih dvojica bi i u normalnoj situaciji bili odlcina pojacanja, a ne u ovoj u kojoj ni ne dovodimo neka druga.
srkins
Posts: 1455
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... -Italijani" onclick="window.open(this.href);return false; kazu da Celzi zeli Babica
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Transferi

Post by Stefke »

srkins wrote:http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... -Italijani kazu da Celzi zeli Babica
Још једна феноменално написана вест из пера великих доајена спортског новинарства.... Челзи тражи тамо неког Бабића, а Фиорентина талентованог Луку Јовића који је дао гол после само 5 минута игре и декласирао Војводину.... :pegla: Са све коментарима близанаца како Јовић, Пантић и Живковић вреде по 6-7 милиона.
Овим текстовима их буквално све гурају у иностранство, а да притом нису везали ни једну полусезону за свој матични клуб :rage:

ПС: Да не говорим о томе да су ставили Попарину слику :mrgreen:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply