Liga Evrope - sezona 2014/15

Locked
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by Toto Riina »

Питање је кад је та хартија стигла и да ли је стигла? Да ли је можда склоњена, а текст као Брка лично да је писао, само још по која псовка фали.
User avatar
slanina
Posts: 812
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by slanina »

Bruka i sramota ako je ovo tačno još ćemo i neku kaznu popiti mada ako je po našim pravilima onda bi trebali da je službeno 3:0 što i nije tako loše sobzirom kako smmo prošli. :mrgreen: :oops: :oops:
Last edited by slanina on Thu Jul 24, 2014 1:01 am, edited 1 time in total.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by gospodinFKV »

Toto Riina wrote:Питање је кад је та хартија стигла и да ли је стигла? Да ли је можда склоњена, а текст као Брка лично да је писао, само још по која псовка фали.
Kad god da je stigla, je*em mu mater, da sam dobio 3 meca suspenzije u Evropi, zapamtio bih to. Nesto mi smrdi tu jako...
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by Stexman »

Jebote mi smo stvarno ko zemljoradnicka zadruga! Mada cak se i tamo zna reda.
Auuu, ne mogu da verujem koji amaterizam! Al sto rece gospodinFKV, Lazo majku mu pa zar nisi mogao da kazes da imas suspenziju?
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by budababa »

I tekst i sam slučaj smrde na jelo iz "kuhinje" bivše uprave. Spremni su da naprave ogroman ceh u kafani pre predaje ključeva, spremni su da puštaju menice na ogromne iznose, spremni su verovatno i na ovo. Njima klub nikad nije bio svetinja, već žrtva koju su mogli dobro opljačkati svojim šibicarenjem. Treba imati strpljenja za novu upravu, ovakvih udara će verovatno biti još. Sve, samo da se ona skupina pijavica nikada više ne vrati u klub.

Image

Veselinoviću, ukoliko se ispostavi da je prećutao ovo, momentalan otkaz. Kao i bilo kojem drugom igraču koji je spreman da, zarad Pavlovića i sličnih bitangi, uradi i najmanju sitnicu na štetu kluba.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
srkins
Posts: 1448
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by srkins »

Pa nije posao igraca da prati suspenzije ,ti imas sluzbe koje to prate kazu ti Lazo igras mec i on igra . To sto nova uprava nije proverila da je on suspendovan jos dva meca nije njegova greska,posle godinu dana on ima pravo da zaboravi.ali posao sluzbi u klubu je da ima podatke o suspenzijama ,cak i da je bivsa uprava sakrila taj papir ta provera je 5 minuta . Tako da po meni i nova uprava snosi veliki deo odgovornosti,sreca u nesreci izgubili smo 4;0 pa tesko da ce nas kazniti sluzbenim rezultatom,verovatno novcano nesto. Treba vremena ljudima da se uhodaju ajde da verujem da je to, ako je lenjost ,ako je papir dobijen a nekog mrzelo da otvara kovertu od Uefe :frown: onda nemam komentar. Ovde neko spominje da SD spusta slusalice i ne odgovara menadzerima ako jos neko u klubu ima takav nacin poslovanja ovo nije cudo.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by Toto Riina »

@srkins

Хајде престани да користиш прилику да серуцкаш по новој управи и пишеш увијено топло, хладно. Још се ништа не зна, а ти оцењујеш одговорност! И да је дошло до пропуста, пропуст неће клуб коштати 25% од најбољих играча, 50% и 2.3 милиона од Серђа, стан и гомила фризираних меница!!

Ако је пијани Лаза Масни намерно напаковао, одредити му два тренинга дневно у 6 ујутру и 12 увече да трчи кругове по бетону.

http://www.youtube.com/watch?v=u2CvRYe36vw#" onclick="window.open(this.href);return false;!
Овде је зарадио црвени и одслузио утакмицу казне.

Ко је потписао онај Рабренов текст у оном смећу од новина?
srkins
Posts: 1448
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by srkins »

Meni kazes da se nista ne zna i da ocenjujem odgovornost,a igraca nazivas Pijani Lazar Masni i smisljas mu kazne, onda da li se nista ne zna ili je Laza kriv? A sta cemo ako je GS kriv da li ce i on trcati krugove oko Karadjordja ? I ne seruckam vec trazim da svako radi svoj posao a posao GS je da pazi na ovakve stvari,posao igraca je da igra ( doduse nasi su vise stajali ) a posao sluzbi je da prati suspenzije.
User avatar
N13
Posts: 2070
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by N13 »

Sanjao sam da smo pobedili 11:0 :D

Od klinaca nijo ne ocekuje sad nekakve preokrete, ali ocekujemo da se iskupe za onu sramotu iz Slovacke sto se tice zalaganja. Da svaki pojedinac (i golman) pretrci 6 puta vise nego sto je tamo pretrcao... da ginu za svaku loptu, da pokazu tu zelju.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by Toto Riina »

srkins wrote:Meni kazes da se nista ne zna i da ocenjujem odgovornost,a igraca nazivas Pijani Lazar Masni i smisljas mu kazne, onda da li se nista ne zna ili je Laza kriv? A sta cemo ako je GS kriv da li ce i on trcati krugove oko Karadjordja ? I ne seruckam vec trazim da svako radi svoj posao a posao GS je da pazi na ovakve stvari,posao igraca je da igra ( doduse nasi su vise stajali ) a posao sluzbi je da prati suspenzije.
Синак написао си да нова управа није проверила, ако је секретар крив он није члан УО и треба да сноси одговорност! Треба установити ствари, али свакако остаје да Лаза Масни такође сноси одговорност.

Ко је потписао текст у оном смећу од новина и требало би размислити о тужби против њих.
User avatar
N13
Posts: 2070
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by N13 »

Ma to je sve maslo prethodne uprave.
Em po tekstu se vidi tacno ko je plasirao to u novine, em mogu da garantujem da su odneli taj dopis iz UEFE, em nije slucajno taj tekst osvanuo dan pred revans utakmicu. Sve je to planski odradjeno. Samo sto ni oni nisu ocekivali ovakav katastrofalan rezultat u prvom mecu, pa nema neki veliki znacaj sve to. Zamislite tek kakav bi problem bio da smo imali 1:1 ili tako neki aktivan rezultat, pa da se ova vest pojavi dan pred revans na Karadjordju... tek onda bi bio haos. Ovako sluzbeni rezultat ne znaci nista, novcana kazna... verovatno, ali jbg, zasluzeno.
Ne kazem da ova uprava ne snosi nikakvu odgovornost, ali cinjenica je da su im prethodnici smestili, i uspeli u tome. Lazi na dusu sto se sam nije setio toga...
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by Toto Riina »

Очекујем смену генералног секретара, тренера и спортског директора, не само због овог пропуста него зато што нису способни да одговоре величини ФКВ-а.

Ово је масло претходне управе, а прошло је због компромиса са истим! Шта Влашкала тражи у клубу?? Што се преговара са протераним навијачима и члановима УО?
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by prijatelj fudbala »

Sve mi ovo jako smrdi, čak mi je sada i toliki poraz sumnjiv...
Setite se kako su gani pre desetak godina imali sličnu priču sa Seltom, igrala su im dva igrača pod suspenzijom, uprava "nije znala", a oni izgubili u Španiji 5:3, nakon vodstva od 1:2 na poluvremenu.

Priču treba istražiti do kraja. Ko god da je upleo prste u ovo treba debelo da odgovara!
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by Junior »

Žurnal je, još od kad je otpočeo sukob između sadašnje i prethodne uprave, na strani Pavlovića, Rabrena i ekipe, tako da ne čudi ovakav tekst, jasno je ko stoji iza njega. Definitivno i aktuelna uprava snosi odgovornost za ovo, ali i sam Veselinović. Nemoguće da nije znao da je dobio 3 meča suspenzije...
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by Grba_NS »

Toto Riina, nemoj da deliš packe po forumu! Svako može da kaže šta mu je na umu, dok god je to sročeno u okviru pravila foruma, a ne vidim u pravilima tačku gde svi moraju biti za ovu upravu.
Locked