1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 3:0

Na koji način Voša otvara prvenstvo?

Poll ended at Sun Aug 10, 2014 7:22 pm

Pobedom
38
95%
Remijem
2
5%
Porazom
0
No votes
 
Total votes: 40

User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 3:0

Post by budababa »

Sezonu 2014/15 otvaramo utakmicom koju mnogi naši i njihovi navijači nazivaju "pravi srpski derbi". Ovo će biti duel dve ekipe koje se oslanjaju na mlade reprezentativne snage u svojim redovima, sa jedne strane Radoja, Poletanović, Babić, Gaćinović, Vanja Milinković-Savić, a sa druge Dražić, Zdjelar, Antonov i Gajić. U poslednjih deset zvaničnih mečeva "za dlaku" je bila uspešnija Vojvodina, ostvarivši četiri pobede i po tri remija i poraza od rivala sa Karaburme. Prošle sezone, oba puta trijumfovali su crveno-beli, istim rezultatom (2:0).
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by Marcello »

Prateći duele sa OFK-om, stičem utisak da oni jedino u Novom Sadu igraju, po tradiciji - dobro. Kakav god tim imali, uvek su nam zadavali dosta muke, a neretko odnosili i bod(ove) iz našeg dvorišta.

Mene malo brine ova utakmica, sa 1:0 bio bih prezadovoljan! Makar i uz kilavu igru.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by Ultra slanina »

Prva tri kola rutinski uzimamo 9 bodova, kasnije kiksamo protiv autsajdera! :cheers:
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by madda fakka »

Marcello wrote:Prateći duele sa OFK-om, stičem utisak da oni jedino u Novom Sadu igraju, po tradiciji - dobro. Kakav god tim imali, uvek su nam zadavali dosta muke, a neretko odnosili i bod(ove) iz našeg dvorišta.

Mene malo brine ova utakmica, sa 1:0 bio bih prezadovoljan! Makar i uz kilavu igru.
OFK-a je ku*va koja igra ko vise plati/obeca (crveni ili crni) i kome trebaju bodovi, kada nista od navedenog nije u pitanju onda im Mrdja da 4 komada (6:1 pred kraj prvenstva ili sam kraj ne znam koja sezona) ili ih nakantamo u kupu sa 20+ udaraca u okvir gola. Posto je tek prvo kolo i nebitna utakmica za njihove stubove srbstva, ocekujem pobedu i nista drugo. Valjda nece pljusak neki pasti da ne kilave loptu po terenu...
I Bog je Slaninar...
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by Andreyos »

Nevezano samo za ovu utakmicu,nadam se,i od srca želim nedeljnom protivniku ispadanje iz lige ove godine i da slede put Hajduka i Smedereva,koji su se kao i oni guzili kad god je trebalo.
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by Junior »

http://www.fkvojvodina.rs/2014/08/jedna ... a-derbija/" onclick="window.open(this.href);return false;
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by Helm »

Sta znaci da ce svi domaci navijaci na utakmici protiv zvezde biti smesteni na zapad? :shock:
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by Passion »

Па колико сам ја схватио, то значи да ће Запад бити домаћа трибина.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by Firmson89 »

Капирам да се нису баш изразили како треба, вероватно су хтели да кажу да ће само домаћи навијачи бити на западној трибини. Ако је то у питању, ајде баш да видимо како ће проћи. У сваком случају добар потез што се тиче резервисања карата раније, куповином карте за ОФК.
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by Jole »

Podrska za odluku. Protiv zvezde smo uvek u manjini na zapadu, a ovo je jedan od nacina kako to da promenimo.
Helm wrote:Sta znaci da ce svi domaci navijaci na utakmici protiv zvezde biti smesteni na zapad? :shock:
Passion wrote:Па колико сам ја схватио, то значи да ће Запад бити домаћа трибина.
Meni deluje da je nespretno sklopljena recenica. Mi mozemo kupiti karte za zapad (i naravno sever), dok je istok rezervisan za zvezdine navijace. Naravno, zapad moze kupiti ko hoce, ne verujem da je rezervisan samo za nas.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by Mare »

Jole wrote:Meni deluje da je nespretno sklopljena recenica. Mi mozemo kupiti karte za zapad (i naravno sever), dok je istok rezervisan za zvezdine navijace. Naravno, zapad moze kupiti ko hoce, ne verujem da je rezervisan samo za nas.
Biće da je ovo, odnonso da naši sa istoka moraju da pređu na zapad kao i do sada.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by Helm »

Verovatno ste u pravu. Ja sam iz prva shvatio da ce i sever biti na zapadu...

Inace, potpuno podrzavam ovaj potez, to je vec jednom bilo uradjeno, kada je uprava na celu sa Batom poslusala savet bas odavde. S tim da tada navijaci blizanca nisu ni mogli doci do ulaznice ako nisu kupili kartu iz prethodnog kola. Ali za sada je i ovo odlicno.
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by Stefke »

Видим председниче читали сте форум :mrgreen:
Какав је такав је, помак је.... Надам се биће још акција поводом искорењавања црвених са западне трибине :cheers:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3896
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by Red Marquis »

S obzirom koliko nas inače ima na stadionu ovo je i najbolja moguća odluka u sadašnjoj situaciji. Ako mi nismo u stanju da 4000 ljudi animiramo za sitne pare da se pojave na zapadu protiv omraženog protivnika, i treba da nam se šire musavi kako hoće...
Io odio Belgrado
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: 1. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, nedelja 19h

Post by njaks »

Image

Пропусница + дукс " са свих смо страна" = 2000 динара
Пропусница = 1000 динара

Пропуснице ће се продавати само на три домаће утакмице, тако да пожурите...
Locked