20. kolo: Crvena zvezda-Vojvodina 0:3

FK Kizilyildiz - FK Vojvodina

1
1
4%
X
8
33%
2
15
63%
 
Total votes: 24

User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1633
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

http://www.firmanovisad.net/video/sez06-07/cz-vosa03.rm

Desnim klikom na link pa 'Save target as'. Meni klikom na link otvara direktno u Real Playeru i treba duze vremena dok se ucita.

A evo i na YouTube ;)

http://www.youtube.com/watch?v=VEzOEyfkj1w

Evo i par slika...

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Uzivajte!

ps. Zahvale Sportskoj Centrali za golove i fotke.
Last edited by ogi on Sat Mar 10, 2007 6:15 pm, edited 1 time in total.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Cika_toma wrote:poslednji put od Vojvodine je izgubila na Marakani, cini mi se pre nekih dvadeset i kusur godina, jel tako?

3. mesto je realnost...
Pre 25 godina...
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Bravo za sve :!: :D .
Kako je samo Bata onomad u Kontranapadu samouvereno rekao da pobeđujemo zvezdu u Beogradu, što je otprilike značilo RASTURIĆEMO IH.
Ja nisam smeo da prognoziram rezultat, jer kad sam to učinio (samouvereno kao protiv Mladosti iz Apatina) doživeo sam razočarenje. Zato: neuporedivo bolje je ovako.
A, sada:
slavimo danas i sutra.Od ponedeljka na posao.Sa dve noge na zemlji i dve ciglje u džepu, da ne poletimo na zaletištu (zbog velike brzine), pre vremena.Odnosno, suviše daleko od crvene odrazne linije.Jer, taj let se ne meri.
Još jednom, predivno je danas i narednih dana biti navijač Vojvodine.Čestitke svima koji su napravili ovaj rezultat.
A, ja ću da uživam večeras u snimcima i komentarima sa tekme iz BGa.
Last edited by Turija on Sat Mar 10, 2007 7:35 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Jebote ne mogu da verujem! Gledam kalendar, nije 1. April - TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

Kad se zadnji put desilo da smo iste sezone tukli i grobare i cigane u gostima? Svaka cast momci!!!!

Sad samo pametno protiv Pirota i da obezbedimo plej-of pa dogodine Evropa...
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Cestitke nasim fudbalerima, nadam se da cu posle ujpesta ponovo gledati neku zvanicnu evropsku utakmicu.

Zanimljiv mi je bio komentar voditelja na sos kanalu, 87. minut Vojvodina povela sa 3-0 i on kaze, jos malo je vremena ostalo da ovde zvezda ucini nesto :roll:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

samo bih rekao jednu rec: Ocekivano

Ljudi,pa zamislite da vama na poslu ponude 2000 eura za jedan izvrsen zadatak.... pa mislim da je sramota ne izvrsiti ga :lol:

Svaka cast momcima....

Kao nikad do sad verovao sam u pobedu na Marakani,sto i SG moze da potvrdi (imali smo malu privatnu prepirku oko rezultata na marakani :lol: :wink: )
Image
User avatar
Joe
Posts: 109
Joined: Tue Feb 01, 2005 5:12 pm

Post by Joe »

Evo pre sat vremena sam stigao sa Marakane i još sam u transu. Ovo je najbolje gostovanje u mom životu i navijački i rezultatski. Ljudi ponizili smo Zvezdu. :shock: A ove slike najbolje govore o raspoloženju na utakmici. Pogledajte samo face naših i Zvezdinih fudbalera. Uživo je to bilo još mnogo upečatljivije. Zvezda nemoćna, Voša raspoložena, konkretna, borbena, nadmoćna. Ovaj tim može mnogo sada sam siguran. Prijatno sam iznenadjen što je publika pozdravljala aplauzom naše fudbalere. Ako to nisam čuo od ludila posle trećeg gola čuo sam kada su naši odlazili u svlačionicu. Ceo stadion ih je ispratio aplauzom. :shock: Odoh sada da proslavim pobedu do jutra! Uzdravlje.
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Jaoooo majko majko :!:
You'll never walk alone!
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Image
:lol: Mali Tadić me zezn'o :!:
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

bas sam sada pogledao golove na youtube, ono je strasno! Sad ce cigani da nas tuze za SILOVANJE!!! :lol: :lol: :lol:
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Radoye wrote:bas sam sada pogledao golove na youtube, ono je strasno! Sad ce cigani da nas tuze za SILOVANJE!!! :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
STOP MAFIJI!!!
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

izjava dana na sportovoj stranici:

..."Mislim da nema panike za Zvezdu..." Milovan Rajevac trener Vojvodine

ha ha ha, bas sam se slatko ismejao,pa kulturno im covek kaze,nije to toliko strasno izgubiti od vojvodine 0-3,mladi su,imaju potencijala itd ha ha

hvala celoj ekipi,i onima sto su bili na terenu i na klupi i ekonomu i trenerima i svima a posebno navijacima.radost koju osecam ja nemogu da opisem
idemo dalje u nove pobede!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Sta reci ............................................................. :D :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Ovaj tekst pocinjem ovako TUTURUTUTU,PSSSSSTTTT!!!!!!!!Kako sam srecan ljudi,kako sam srecan,ovo je mnogo bolje od seksa!!!Ovo je ono sto sam sanjao 25 godina,da i ja dozivim da je nasa Vosa pobedila na marakani,da vise nemoram da slusam samo kako je Vosa nekada pobedjivala sve redom,deda hvala ti sto si mi to pricao,sada cu i ja imati sta da pricam svojoj deci i unucima,i samo se nadam da ce oni nece cekati 25 godina da Vosa pobedi.Vredelo je cekati 25 jebenih godina,vredelo je sanjariti i mastati,vredelo je ljudi!Onima sto nisu bili necu jos vise da stajem na zulj,veselite se prijatelji moji imamo i zasto.U sredu moramo da smognemo snage i da pobedimo u Pirotu i time potvrdimo ovu pobedu,nema opustanja igraci!U subotu ako dragi Bog da da na Smederevu bude 10000 ljudi,neka tada na utakmicu ponovo krenu pradeda,deda,otac i sin.....
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Sinoc se slavilo u celom gradu.Imao sam srecu da budem na jednoj od tih "proslava",i video koliko je nama samo malo potrebno da zaboravimo na svakodnevne probleme i slavimo u pobedi Vojvodine.Steta sto igraci nisu svesni u to,ali bice prilika da jos slavimo i to zajedno.

Slavimo jos danas,a vec od sutra "kujemo planove" za put u Pirot,gde ce igraci prema nekim najavama imati ogromnu podrsku.
Zato,ko je u mogucnosti-PRAVAC PIROT!!!
Locked