16. kolo: OFK Beograd-Vojvodina 0:0

Šta očekujete od Voše na startu prolećnog dela?

Pobedu!
21
49%
Mlaku igru i remi.
20
47%
Gotovo ništa, poraz...
2
5%
 
Total votes: 43

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8878
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 16. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 13:30h

Post by Radoye »

Stexman wrote:Maric ispisuje nove stranice u fudbalskoj taktici. Umesto krila ubacuje centarfora koji ostaje da igra na poziciji krila a sve to u formaciji kojoj fali centarfor!?
Maricu idi sam ako obraza imas! :frown:

Sudija prvo ostetio OFK za gol (ovaj sto ga je dao nije bio u ofsajdu nego onaj drugi levo) posle nas za cist penal. Barem ne moze da se kaze da je vukao za jedne ili druge. :frown:

Ovo je jedna od najgorih utakmica koje sam u zivotu pogledao, a gledao sam do sada bas svasta... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3866
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 16. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 13:30h

Post by Red Marquis »

Nijednog trenutka nisam sumnjao u ovaj rezultat. Sve je bilo jasno protiv Proletera.
Io odio Belgrado
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 16. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 13:30h

Post by trelos gia fcv »

Vojkan wrote:uzasna igra uzasna taktika ,nacin ivic odigrao kao veci deo pevog dela bezobrazno i iritantno svaki kontakt pada previja se.....rofac,novakocic,makaeic i sttijanivic i ne mogu vise i nisu ini za to krivi,konpletna krivica je na Scepanovicu pogotovo posle silnih ostavki...maksimum je 15 bodova
Vojkane, ti si pijan kao majka!

Elem, prosli smo odlicno.
Bod po bod i opstanak.
Da, da, opstanak.
Mi smo u ovom trenutku smejurija od kluba. Kako rukovodstveno tako i igracki.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: 16. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 13:30h

Post by Vojkan »

Uzasna igra jos gora taktika.
Gacinovic,bezobrazno iritantan kao vecinu utakmica jesenas i uz Rogaca ubedljivo najgori.
Novakovic,Stojanovic,Makaric i Rogac nisu krivi prosto to je njihov maksimum.
Vasilic ubedljivo najbolji,odbrana suglavnom sigurna, dobra stvar dobili smo golmana, jos prolazna i za Lukovica.
Svu odgovornos mora da preuzme Scepanovic i da objasni mnoge stvari pogotovo posle silnoh ostavki nije dovoljno reci glasali su do sada za sve odluke verovatno jesu bas kao i u predhodnim upravama.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 16. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 13:30h

Post by churguzijanac »

Losiji smo nego prosle godine, tako da Maricevi nedostatci dolaze u potpunosti do izrazaja!

Na zna se ko sta igra. Teraj ovog zamisljenog filozofa na pejiceve salase, pa tamo nek igra pilicarski fudbal!

Tolko da trener ide uz k***c navijacima, ja to nisam video.
Last edited by churguzijanac on Sat Feb 21, 2015 4:46 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 16. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 13:30h

Post by Boske87 »

Stexman wrote:Maric ispisuje nove stranice u fudbalskoj taktici. Umesto krila ubacuje centarfora koji ostaje da igra na poziciji krila a sve to u formaciji kojoj fali centarfor!?
Marić nas sve troluje, sprda se lik :evil: .

Katastrofa od igre iako ovaj tim ima štofa. Ovako moramo biti zadovoljni sa nulom.
-Tandem Rogač-Makarić nema pojma, najslabiji vezni red Vojvodine u zadnjih deset godina.
Možda da šansu dobije Sekulić ili da Ivanića povučemo nazad.
-Kordić je imao par dobrih intervencija, drago mi je da se vratio iz zaborava i da je dobio šansu. Kada Vanja ode on bi trebao biti prvi golman.
-Luka Luković je fin potencijal, biće od njega igrač ako nastavi da napreduje. Još kad bi mu našli odgovarajuću poziciju na terenu.
-Vasilić je pravo pojačanje samo da obuzda svoj temperament i da ne ulazi u konflikte.
-Svi znamo da Mijat nije za kapitena, traka mu samo "diže" tržišnu cenu, ali me danas nerviralo preterano soliranje. Nije on Kristijano Ronaldo niti će ikada biti, on mora da radi za tim a ne tim za njega, mora da igra racionalnije.

Sve u svemu uzdamo se u što skoriji odlazak Marića dok sezona nije nepovratno izgubljena. A i taj Meri mora da bude čudotvorac ako hoćemo da završimo u top 4.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 16. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 13:30h

Post by Nikola »

Podrška mladim igračima, ne treba zaboraviti da je i Kizina kaznena ekspedicija Voše gubila na Karaburmi.
Ubeđen sam da bi igra i rezultat bili mnogo, mnogo bolji da je taktika i postava bila ofanzivnija. Sramota je protiv one dece iz OFK igrati sa dva klasična zadnja vezna koji nisu kreativci i bez napadača. To statutom kluba treba zabraniti!!

Dzimi idi sam, rasteraćeš i ovo malo navijača!

Vojkane tim pokušajima da proguraš priče pijane družine kroz rezultate kluba ti neće proći, moraš još vežbati i malo bolje planirati svoje ;)
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Cika Zika
Posts: 93
Joined: Wed Sep 10, 2014 4:11 pm

Re: 16. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 13:30h

Post by Cika Zika »

Maricu, preuzmi partizan! Kordic se lepo pokazao.
vdn slaninar
Posts: 1019
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 16. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 13:30h

Post by vdn slaninar »

Mnogo vise bi dobili da Lukovic igra na svojoj poziciji,u vezi,jer je on klasican vezni igrac,igra u mestu,kad primi loptu odma gleda kome da doda,nema taj napadacki duh da krene sam da probija.Ne vidim razlog sto Lukovic nije u vezi umesto Rogaca ili Makarica a Stojanovic u spicu.Maric igra bez spica da bi pokazao svoje nezadovoljstvo prelaznim rokom.Odbrana nam je bila na nivou predvodjena Pekarom.Vezni red nam je slab i tu treba vremena da se uigraju,jos ni igraci nisu na nivou Poletanovica i Radoje sto je jos veci problem.Kordic me odusevio za prvi put,svaka cast,Ivanic jedini zna da igra fudbal,a Gacinovic preteruje.Sa Novakovicem nista ne dobijamo i mislim da samo zauzima mesto Asaniju ili nekom drugom klincu.Ostali smo bez 3 najbolja igraca,koji prave razliku na terenu i bolje mozda i ne moze.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1470
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 16. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 13:30h

Post by Neizlecivi »

Ne znam kakav je strat trebao biti da sudija skupi muda i svira penal.
Kordic sasvim solidan, napokon golman da ume da istrci i pokupi centarsut. Odbrana dobra, dok su nam vezni red i napad kog nije bilo ocajni. Covece Makaric i Rogac? Daj nemoj jesti :shit: , nego ili pusti decu koja umeju sa loptom, i ubaci Curka ako je Stojanovic na 50 utakmica pokazao da je rupa, ili se teraj u tri lepe vise! Tj ne ili-ili, nego se Maricu nosi u tri ocina sa tvojim taktikama i rupama od postavki, ne treba nam jos cela polusezona kidanja zivaca. Pali smo na 4. poziciju,a sa ovom igrom ne vidim da cemo se bilo gde penjati uskoro.
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 16. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 13:30h

Post by мализека »

Јбт, каква је ово била игра...а ни гола не умеју да дају... :frown:а тренер "феноменалан", прави "стратег". :argue: Ако наставе овако, ништа од Европе у јулу. :frown:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4820
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 16. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 13:30h

Post by gospodinFKV »

gospodinFKV wrote:Ovo ce biti tako dosadna tekma da cemo morati da se lecimo nekom Premijer ligom na sportklubu cim se zavrsi...
Kao sto rekoh...a sad idem da hvatam stream za estonsku trecu, jer se tamo igra atraktivniji fudbal...

Povraca mi se od ovog Marica...je***i ***...
User avatar
N13
Posts: 2063
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 16. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 13:30h

Post by N13 »

Rezultat 0:0 uopšte nije loš imajući u vidu da smo imali 3-4 igrača manje na terenu.

Pa ja sam tek kod izmene i žutog kartona primetio da igraju Rogač i Makarić. Još centralni vezni igrači koji treba da budu kreatori igre, da iznose loptu, da imaju najviše dodira sa njom. Po dva puta u toku meča pipnu loptu, i to oba puta naprave potez u rangu opštinske lige (bezidejno ispucavanje, pas tek posle predugog nameštanja, itd..). Alivodića nisam mnogo žalio kad je odlazio jer sam mislio da će Boba kidati na njegovoj poziciji, ali Bože sačuvaj, ni jedan uspešan prodor, ni jedan koristan u pas kroz odbranu... Ali ok, kao što neko reće nisu oni krivi što ne mogu više.
Ivanić? Mlak, mlak, jako mlak! Odbija se od igrače. Fudbalski veoma inteligentan, ali nije sposoban za kreatora, previše izgubljenih lopti.
Vasilić pozitivno iznenadio, napokon dobar desni bek i u defanzivi. Samo mogu da maštam koliko bi Ali kidao i tandemu sa njim...
Kordić takođe iznenadio, odlično čitanje igre, izletanje kod kornera, sigurno hvatanje oštrih centaršuteva, dobro ispucavanje. Imao 2 kiksa - slaba reakcija kod poništenog gola i nedugo posle toga kad je ostao na gol liniji dok je lopta išla na oštro na 3 metra od gola, pa je Vasilić u poslednjem trenutku izbacio u korner. Ali svakako pre bih njega gledao na golu nego Jovanića.

Očajna sredina terena, ne može ovako. Sreća pa ni ostali klubovi nemaju ništa bolje, pa rezultati neće mnogo trpeti, ali ovakva igra odbija publiku. Nije vredno 400 dinara dati za gledanje ove uspavanke. Ne razumem ni upravu, ne bi pristali da dovedu jednog igrača sa platom od 6-7 hiljada evra i koji će praviti razliku, a pristaće da dovedu 5 igrača sa platon od 1500-2000? Pa mnogo veća korist je imati jednog korisnog, nego 5 beskorisnih.

Svi na Karađorđe sledeće kolo!
User avatar
Stexman
Posts: 2577
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 16. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 13:30h

Post by Stexman »

Minja wrote: Igra bez spica je omalovazavanje navijaca koji su pratili klub.
I omalovazavanje samih spiceva koji su na istoj utakmici sedili na klupi!

Ja evo vec koji put pokusavam da napravim spisak koliko igraca je danas igralo na pozicijama koje su im prirodne i dok dodjem do Pekare tu se izgubim.
Evo smem da se opkladim da bi bilo ko sa tribina sastavio tim koji bi vise pokazao od ovog danas!
Boske87 rece da nas Maric troluje, i mislim da si u pravu! Ovako nesto ni nenormalan covek ne bi napravio. Samo neko ko se zajebava za sve novce!
Necu nikog od igraca da kritikujem jer je prva utakmica(mada bih mogao) ali ocigledno je da neko i pored svih pruzenih prilika ne zasluzuje ni klupu Vojvodine a ne mesto u timu.
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: 16. kolo: OFK Beograd-Vojvodina, subota 13:30h

Post by Chana »

I DALJE PADAMO U VATRU...

Za prvu utakmicu u polusezoni, sa ovakvom postavkom, pa još protiv mlade ekipe - još je i dobro...
Posebno posle vesti u medijima da je Marić pred odlaskom, mogućnosti da bude miniran od strane igrača, sve češćih kritika i sl.
Prelistajte malo postove iz vremena kada smo redom sve gazili - trener je bio Marić, a i danas je trener - taj isti Marić, samo su komentari dijametralno suprotni...
Dokle je svet došao, ako treba da ga branim ja - koji sam ga redovno kritikovao što ne menja igrače kada je utakmica rešena - da dobijemo "nove opcije" :!:
Pričati o nebulozi od postavke igre je jedno, a ići u drugu krajnost - jednaka glupost, kao i hvalospevi iz "onih vremena" :!:

Lično, razočaran sam samo Mijatovom igrom, a ne mogu da napišem da se nije trudio, jedino što ova traka "čudno utiče na njega".
Sve mi se čini da i on sam, budući da je lepo vaspitan momak - ne shvata zašto je on kapiten pored ž/z Pekare :?:
Mijatova tehnika danas - u minusu, potezi - još gori!
A onoliko želje da "deluje svetski" na terenu - ne razumem, šta će mu to :?:

Da Rogač nije neki kreativac - videlo se protiv Proletera, a i znalo se odranije.
Interesuje me jel stvarno NIKO NIJE VIDEO koliko je lopti taj momak danas oduzeo i predao najbližim (i ne toliko bliskim) igračima, koliko je pretrčao, koliko je smetao da OFKovci sastave akcije :?:
Odigrao je onako kako bi igrao Tumba (za kojeg i ne znam što nije igrao), jedino što Tumba ima opciju "neke kreacije", Rogač - ne, osim skoka...
Ali takav profil igrača je potreban timu, posebno kada se bojiš za ishod. Naš problem danas - što mi nismo imali ofanzivnu vezu i špic.
I od njega se nijedna lopta nije "odbila", kao ona od Makarića u drugom poluvremenu, na polovini terena.
A ni u jednom trenutku nije bio bezidejan - kao neki od kojih to nisam očekivao... :oops:

Međutim, i ovako skrpljeni, imali smo šanse Lukovića, Ivanića i Stojanovića.
Marić verovatno zna zašto te lopte nisu stigle do Ćurka ili Mary-ja :frown:

Luković, Novaković i Makarić u istom timu :?:

Pravi trener ne bi počeo meč na Karaburmi bez špica, zamenio bi i kapitena - ako nije na nivou, pravom treneru Stojanoviić ne bi stojao na terenu gde je svo vreme bio...

Zašto Radović nije dobio priliku - ova utakmica je bila "rođena" za njega, da li će Mery ikada dobiti priliku kod Džimija (čuj, povreda...), itd.

ALI BILO BI DOBRO DA "SAČEKAMO" BAR UTAKMICU-DVE PRE "SEČENJA GLAVA", IONAKO NISMO U IGRI ZA LIGU ŠAMPIONA. :!:


A što se tiče sudije, nije ništa odsvirao pogrešno - uključujući i penal nad Makarićem (koji bi jedini bio diskutabilan - da je spustio nogu na zemlju, bez da krene da pada), dok je onaj Jovanović bio u ofsajdu prilikom šuta sa 16m, tako da tu GOLA NEMA :!:
Last edited by Chana on Sat Feb 21, 2015 5:33 pm, edited 1 time in total.
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Locked