Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4866
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

limanfkv wrote:Racuni se svode na kraju sezone ili eventualno na polusezoni, sve ostalo je amaterizam. Koja je poenta da ti trener odradi pripreme i onda ga zamenis novim trenerom?
Slazem se, ali normalnim uslovima trener ne pokusava da srusi upravu :lala: Ne bi njemu taj otkaz visio nad glavom posle odradjenih priprema, da nije umesan u te zakulisne radnje. Mislim da smo stvarno imali genijalnih momenata s tom promenom trenera, ali nismo valjda jos uvek tolika avangarda da otpustamo trenera zbog par losih rezultata u jesenjem delu nakon odradjenih zimskih priprema :mrgreen:
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Pripreme

Post by Nikola »

limanfkv wrote: Koja je poenta da ti trener odradi pripreme i onda ga zamenis novim trenerom?
Ako je novi trener Kosan takođe odradio zimske pripreme onda ima poente :)
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Pripreme

Post by Matador »

Lekari i dalje nisu rekli da li su ligamenti pukli ili ne na nozi Dzona Merija. To ni posle magnetne nisu uspeli da utvrde.
User avatar
N13
Posts: 2101
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Pripreme

Post by N13 »

Pa da li je moguće da u celom Novom Sadu nema doktora koji može to sa sigurnšću da utvrdi? Pa nije to neka retka povreda, pa da ne mogu da utvrde šta je u pitanju... Verujem da se i Meriju već smučilo sve ovo. Bio je motivisan kad je došao, tačno se moglo pretpostaviti da će ginuti na terenu, ali posle ovog amaterizma, vozanja, da ne kažem zajebavanja... pitanje je hoće li imati motiva uopšte.
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Pripreme

Post by johnny »

U stvari, kad bolje razmislim, jedino što zameram Džimiju je što je podlegao pritisku oko ovog Merija i pristao da problem uvede u Klub. Ima krestu, slikao se pored murala i VAU, igrač... I sad se taj kao naljutio i razočarao???
Koga vi za*****te?
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Pripreme

Post by Nikola »

johnny wrote:U stvari, kad bolje razmislim, jedino što zameram Džimiju je što je podlegao pritisku oko ovog Merija i pristao da problem uvede u Klub. Ima krestu, slikao se pored murala i VAU, igrač... I sad se taj kao naljutio i razočarao???
Koga vi za*****te?
Samo sam čekao ko će pokušati da privuče pažnju na sebe nekim ovakvim komentarom. Predpostavljam da nisi gledao Merija na pripremnim utakmicama I sad si ovde došao na forumu da prospeš neke zaključke nagađanjem. Problem je što nije išao na pripreme sa prvim timom. već se povredio na pripremama omladinaca protiv Vozdovca kada je I gol dao.

Nisi gledao pripremne utakmice, pa VAU zaključuje po slici igrača njegove kvalitete!? Meri je silno motivisan da uspe, nije ljut I uvređen!
Koga ti za######S?

P.S. Nemoj vise tako dobro razmišljati.
ПУШТАМ КИШУ!
srkins
Posts: 1460
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Pripreme

Post by srkins »

Cak i da se pokaze Mery kao promasaj evo iz glave mogu barem 20 vecih i skupljih promasaja u proslih par godina da se setim. A davno nisam video motivisanijeg stranca u nasim redovima ,decko je resen da uspe ,ne vidim po cemu je on bilo kakav problem,a i u 2/3 utakmice koje je igrao dao je gol.jesu bile prijateljske ali opet dao je
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Pripreme

Post by johnny »

Pošto sam već "DOŠAO NA FORUMU", onda "PREDPOSTAVLJAM" da znaš da čitaš pošto ne znaš baš da pišeš...
Gledao sam Merija the magic na onoj prvoj, Čelarevo beše, ako je bitno, većeg neznalca skoro nisam video...
Povraća mi se od Merimanije i brige " da li je ljut ili će otići put Nigerije"... Veće talente smo puštali od ovog.
P.S.
I, da, ne razmišljam "DOBRO", već bolje (tako i piše).
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Pripreme

Post by Nikola »

johnny wrote:Pošto sam već "DOŠAO NA FORUMU", onda "PREDPOSTAVLJAM" da znaš da čitaš pošto ne znaš baš da pišeš...
Gledao sam Merija the magic na onoj prvoj, Čelarevo beše, ako je bitno, većeg neznalca skoro nisam video...
Povraća mi se od Merimanije i brige " da li je ljut ili će otići put Nigerije"... Veće talente smo puštali od ovog.
P.S.
I, da, ne razmišljam "DOBRO", već bolje (tako i piše).
Profesore gledao si igraca koji je iz aviJJona dosao na utakmicu! U narednim je pokazao kako se tresu mreze, ali ti to nisi ispratio pa si zakljucio po frizuri. Meni se povraca od likova koji traze paznju tako sto kontriraju i donese zakljucke iz gatanja kreste!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Pripreme

Post by Daljac »

Данас смо одиграли 0:0 у пријатељском мечу са Жабљем.

Овај меч посматрало је, каже званични сајт, 50 људи. Откуд су знали да ће исти бити одигран, појма немам.

Ја нпр. пријатељске мечеве гледам редовно, и знам да пиздим на ситницу, али о одигравању овога меча нигде нисам јуче чуо ни назнаку вести. Нисам ја битан, јебеш мене, не сматрам да мене лично, не дај Боже, треба звати, али пичка му материна, ред је да се обавесте људи да наш тим игра утакмицу, пријатељску, незваничну, небитно: напишите вест на сајту дан раније, окачите на фејсбук јебени, нешто урадите...

Нису се момци из Жабља данас самоиницијативно окупили на терену Сц Вујадин Бошков и тражили од наших да се поделимо у две екипе, знало се ваљда јуче да ће бити утакмица. Ове сезоне, оваква пракса се понавља већ неки пут, и то је врхунски неозбиљно и неодговорно.

Молим све форумаше, када имају вест да ћемо са неким играти, а примете да то није медијски испраћено, да постују у овој теми, да се овакви пропусти не би понављали. На званични се сајт очигледно ослонити не можемо.
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Pripreme

Post by ragazzi di Neoplanta »

Ja saznadoh zato što mi drugar igra u Žablju, pa sam banuo malo da odgledam. Mogao sam ovde staviti, ali reko kad ja znam da se igra pijateljska, mora da znaju i ostali, pošto ja baš retko odem do Vujadina. Sve u svemu prilično dosadan meč, malo šansi, iako smo igrali uglavnom na njihovoj polovini.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Stexman
Posts: 2601
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Pripreme

Post by Stexman »

Pisalo je juce na FB za utakmicu!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Pripreme

Post by Daljac »

Ако јесте, мени и свим мојим пријатељима је промакло. Извињавам се уколико се неко нашао увређен.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Pripreme

Post by Schteph_F89 »

Stexman wrote:Pisalo je juce na FB za utakmicu!
Na FB?? E sad cu se usrati!
Ne znam da li postoji uopste neka zvanicna fb stranica, posto ih ima gomilu, ali nebitno takva vest mora da stoji na zvanicnom sajtu i tacka!!! Pa za cega on sluzi???
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Pripreme

Post by Baltazar »

Ja sam hteo ići, ali nisam imao informaciju. Koji očin služi ZVANIČNI sajt? Tamo nije pisalo.
Vojvodina, jedna jedina!
Post Reply