Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4864
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Predsednik se ne oglasava jer verovatno sastanci individualno sa predstavnicima :shit: i stvara zdravo rivalstvo na terenu i van njega :pegla:

Hvala Vam, predsednice, na tome sto nam je ona smejurija, koja ne moze Radnickom gol dati, zabola 3 komada. Mogli ste na sastanke makar poneti vazelina, da podelite navijacima, da ovo saginjanje beogradskim :shit: i kriminalnom talogu i olosu makar prodje bezbolnije...

Kada sledeci put budete sedeli s Kokezom na kafi, recite da ne udaraju tako jako bas. Ono iz Novog Sada je bilo recimo podnosljivo...

''Nema svrhe da se zalimo i raspirujemo strasi...'' :?: :!: :?: :!:

Predsednice, slizavanje sa kancerom srpskog fudbala i Vas cini kancerom istog, koliko god se trudili da ga ''oporavite'' preko Vase ''funkcije'', koja vam je ocigledno daleko bitnija od funkcije predsednika FKV. Ako je tako, kazite nam, nije problem, niste ni prvi, a ni poslednji....a mi smo svakako navikli na raznorazne persone u i oko kluba...
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Uprava

Post by Marcello »

Čitam, osluškujem......

Ljudi, hoćemo li ponovo: "Uprava napolje"? :devil:

Bez zezanja!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Koliko god smesno delovalo, ovo je trenutno najbolja uprava koja moze da vodi klub. Bolje nema na vidiku i da dodje neka mutava pasce u kandze Joce, Gaje, Balse, politicara i krimosa u pokusaju. Taj Gajic je ciganima za dz dao smestaj pred tekmu sa Vojvodinom i ispusio je za ulazak u njihovu upravu. Ova uprava mora napraviti jasan plan i drzati ga se. Ako je plan stvaranje igraca ne moze ti trener biti Maric, ako trazis talente po zemlji i okruzenju ne moze ti sportski direktor biti Serif od Rumenke. Da se ne lazemo zalbom na sudjenje bi verovatno vise izgubili nego dobili, ali uprava mora da zna da mi nismo uprava i politicari vec navijaci Vojvodine! I za kraj zbog cega je postala praksa da ko dobije posao u klubu prestane da pise na forumu? Ne znam pravi razlog, ali mislim da to nije u redu prema clanovima foruma i isto tako mislim da u klubu i treba da rade navijaci! Grba, korteo, Camel...
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Uprava

Post by slaninica »

Sve je tako kako su napisali Minja i Matador.
To je realno stanje stvari.
A sto se poslednje dve Matadorove recenice tice,u potpunosti je u pravu. Navijaci koji su se zaposlili u klubu su iskljucivo tu da bi klub stao na zdrave noge i da bi u pravom smislu te reci zaradili svoju platu. Ali oni isto tako bi morali da pisu ovde i ucestvuju u raspravama sve zarad dobrobiti kluba.
Mnoge pametne stvari se mogu uraditi zajednickom komunikacijom.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Ne znam zasto,al sam ubedjen da bi Turija,Radoye,Ogi... i ja :greenbutt: nastavili pisati na forumu,sa cak mozda i vecim zarom. :cheers:
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8911
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Vojo, jel' ti to mene kandidujes za neku funkciju u klubu ili mi se samo pricinjava? :wink:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Treba da budu ponosni sto imaju priliku da daju sve od sebe za dobrobit Vojvodine. Sigurno da treba imati vece poverenje u njih nego u neke sa strane kojim puca ona stvar za Vojvodinu. Bilo bi posteno da kao i ranije budu deo foruma, a i deo nas. Nije u redu i nemaju razlog da se ustrucavaju i izbegavaju. Na stadionu nas nije ostalo mnogo, sem ove uprave nema niko da bi bio tu sa ciljem da zele dobro klubu. Situacija je teska, komplikovana i za dobrobit kluba je potrebna otvorenija komunikacija, precizni planovi i neke konkretnije odluke. Samo bez prica nije sve za forum i tako slicno :)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Radoye wrote:Vojo, jel' ti to mene kandidujes za neku funkciju u klubu ili mi se samo pricinjava? :wink:
Ma jok bre,nego sam samo nabrojao forumase za koje mislim da im je jedini cilj dobra igra i uspesni rezultati kluba,da nemaju nikakvu skrivenu ambiciju koju pokusavaju ostvariti svojim pisanjem ovde.Inace podrzavam Matadora,ali ocigledno su oni koji ostanu ovde "razred ispod" na koji se ne vredi vracati i osvrcati :wink:
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8911
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Voja wrote:...ocigledno su oni koji ostanu ovde "razred ispod" na koji se ne vredi vracati i osvrcati :wink:
A mozda ljudi nemaju snage da se na forumu bore sa svima onima koji imaju kako si ti rekao skrivenu ambiciju, i da konstantno budu na udaru i kad urade nesto i kad ne urade to isto, i radije bi svoju energiju da skoncentrisu na klub?

Ne tvrdim da je tako (to samo oni znaju), ali ono napominjem kao mogucnost, narocito kad se procita malo unazad i na ovom a i na nekim drugim forumima kakve su sa hajke i lincovanja vodili protiv pojedinaca, s pravom ili ne.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Uprava

Post by Grouch »

Matador wrote:Koliko god smesno delovalo, ovo je trenutno najbolja uprava koja moze da vodi klub. Bolje nema na vidiku i da dodje neka mutava pasce u kandze Joce, Gaje, Balse, politicara i krimosa u pokusaju. Taj Gajic je ciganima za dz dao smestaj pred tekmu sa Vojvodinom i ispusio je za ulazak u njihovu upravu. Ova uprava mora napraviti jasan plan i drzati ga se. Ako je plan stvaranje igraca ne moze ti trener biti Maric, ako trazis talente po zemlji i okruzenju ne moze ti sportski direktor biti Serif od Rumenke. Da se ne lazemo zalbom na sudjenje bi verovatno vise izgubili nego dobili, ali uprava mora da zna da mi nismo uprava i politicari vec navijaci Vojvodine! I za kraj zbog cega je postala praksa da ko dobije posao u klubu prestane da pise na forumu? Ne znam pravi razlog, ali mislim da to nije u redu prema clanovima foruma i isto tako mislim da u klubu i treba da rade navijaci! Grba, korteo, Camel...
Ne znam samo sta bi izgubili zalbom na sudjenje?Uostalom nije poenta u zalbi.Ako se debelo ne varam bar 90% nasih navijaca bi pre pristalo da budemo kaznjeni bodovno ili cak izbaceni iz lige(ne znam kakve su kazne ako bi se recimo napustio teren) nego da gledaju onu S&M predstavu u rupi i da pritom niko od uprave preko strucnog staba do igraca na to uopste ne reaguje.U 21.veku,usred Evrope onako otvoreno pokrasti jedan tim je neverovatno.Da ne govorim o skandalu sa bezanjem sljama direkt u lozu.Na poluvremenu se vec znalo da su nas pokrali,igraci se posle rukuju sa njima i sudijama,Maric isto,opstenarodno cutanje i muk.Sta bi bilo da je neko najebo od one baklje?Pijani huligan se okliznuo u visoku pec?Ko ih je ovlastio da na sve to cute i zbog cega?
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Uprava

Post by Passion »

Grouch wrote:Sta bi bilo da je neko najebo od one baklje?
Слажем се са горе написаним; треба да гурамо и потенцирамо ту причу зашто се то заташкава и због кога, али ипак немојмо правити девојчице од нас. Нико у том тренутку није остао нем на то. Мене више брину моторичке способности ромалеа. Савет дотичној јуначини - барем два пута недељно екипа да се организује и да се пика између две ватре. Наравно, забрањено гађање с две руке. Ред, рад, дисциплина и да видиш како може да се пребаци ограда од 2 метра! 8)

ПС Уколико не дође до напретка, посаветовати се с наставником физичког из неке основне школе.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Uprava

Post by Grouch »

Passion wrote:
Grouch wrote:Sta bi bilo da je neko najebo od one baklje?
Слажем се са горе написаним; треба да гурамо и потенцирамо ту причу зашто се то заташкава и због кога, али ипак немојмо правити девојчице од нас....
Pa nismo mi devojcice nego ta gamad koja se,pod okriljem mraka i uz pomoc policije,dosunjala ko zna odakle i bacila baklju pa pobegla.I nisi me dobro razumeo,ja ne govorim iz perspektive navijaca koji je bio u tom kavezu nego iz perspektive uprave koja ne reaguje na skandal da su napadaci otisli direktno u lozu tj sluzbene prostorije,na to odakle su dosli i na pandursko grbavljenje...
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Kada su ulazili u klub znali su sta cine i ta prica da nemaju snage ne pije vodu. Ja ti tvrdim da svi redovno prate forum, tako je bilo i pre 10-ak godina, a tako je i danas. Nema nas puno, klub se mora pribliziti navijacima, mora se raditi transparentno i tada niko nece imati povod za takozvane hajke. Nas je toliko malo da smatram da hajkom niko nista ne bih postigao :) Samo izbegavanje moze da se tumaci na vise nacina, a ni jedan nece doprineti gradnji prave i iskrene price koju su svi ocekivali sa ovom upravom. Ako stoji prica da je klub sad nas i navijacki, pa hajde tako i da bude!?
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1635
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Uprava

Post by ogi »

Kako ti menjas plocu brzo....
Stexman wrote:
Matador wrote:Klub se 100% nije sklonio ciganima, da je postojao i promil sanse da se to dogodilo prvi bi to ovde postavio.
Druze, ja ne znam dal je jos neko to primetio ali ti si bio najveci kriticar ove uprave, najvise si galamio protiv nje. Sta sad pises ja ne verujem.
Nisi jedini Stexmane.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Uprava

Post by Passion »

Grouch wrote:I nisi me dobro razumeo,ja ne govorim iz perspektive navijaca koji je bio u tom kavezu nego iz perspektive uprave koja ne reaguje na skandal da su napadaci otisli direktno u lozu tj sluzbene prostorije,na to odakle su dosli i na pandursko grbavljenje...
Сад се разумемо. Слажем се у потпуности.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Post Reply