Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Radoye »

Ajde jos jedan da im zavaljamo pa da se mirno ide na revans! :beg:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by madda fakka »

Koje je ovo bolenje qrtsa u drugom poluvremenu... Sutra zreb da vidimo protivnika za trece kolo.
I Bog je Slaninar...
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by limanfkv »

Bravo! Sledeci...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by gospodinFKV »

solidno, ali nista spektakularno, ne smemo se zavaravati, ovi djidjani su sami sebe pobedili...mora to bolje u 3. kolu :lala:
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Turija »

Srećom, imamo rezultat koji verovatno Letonci ne mogu anulirati?Da ne bi autogola, bilo bi vrlo čupavo tamo.
Inače, nisam zadovoljan viđenim večeras, osim borbenosti u prvom poluvremenu i tajmingom izmena (koje nisu donele skoro ništa novo na terenu).Vredelo je na kraju meča iskustvo Puškarića i centaršut za pobedničkih 3:0
Nastiću uši treba izvući za one silne lopte unazad.Malo me infarkt nije strefio.
Danas sam zadovoljan samo igrom Đurića, Pankova i Žakule.Donekle i Vasilića.Puno grešaka u kontroli i predaji lopte.
U skoku smo, opet, bili veoma tanki.
Nadam se da Ćomi ući u formu, onda kada nam bude najpotrebnije (morao je dati taj naš četvrti, kao i Mrdaković u prvom poluvremenu).
Stamenić vrlo lepo započeo meč, ali posle nestao sa terena.
Stanisavljević se previše 'alavi i čeka poziciju za šut, a premalo pomaže Vasiliću.
Sekulić mora mnogo više na sredini od ,,sigurice" u odlaganju lopte levo-desno.
Sve to treba popraviti, da bi ponovili Verder u Novom Sadu.Očekujem da ćemo to moći učiniti u narednim nedeljama.
Dotle, čekamo Čuku.
:cheers:
Last edited by Turija on Thu Jul 16, 2015 11:21 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by мализека »

Коначно 3 лака комада... :dance2: да се не муче пред Чукарички и реванш у чевртак. :cheers: Најтеже је одиграти већ добијене утакмице па је добро да нас је и срећа мало погледала. :whistler: Било је слабије него против МТК, али је то било и очекивано. Биће то све боље када дође много озбиљнији противник у трећем колу.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by borrissey »

U suštini, ovo večeras nije bila dobra utakmica, pogotovo u drugom poluvremenu. Ovaj Spartaks je jedna od gorih ekipa koju smo gledali, oni bele veze nemaju, a mi ih nismo stisli da damo još koji gol. Vi recite šta hoćete, ali ovaj Paločević zna da igra fudbal.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4013
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Rabba »

Rezultat sjajan, drugo poluvreme nedospustivo... 3:0 je po mom skromnom misljenju puno bolji rezultat od zasluzenog... Momenat inspiracije Stanisavljevica, i dve ogromne greske njihove odbrane... Mogu se nabrojati ostale nase sanse na prste jedne ruke... Samo zbog stanja na semaforu ne mogu da budem nezadovoljan.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by vosa do groba »

O utakmici ne zelim nista da pricam, jer ste sve mogli videti i samo, ALI dve stvari:

1. Da li je moguce da otac svoje dete na zapad uvede u dresu partizana :?: :?: :?:

2. http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1016513" onclick="window.open(this.href);return false;

Sta ce ova dvojica majmuna na nasoj utakmici :?: :?: :?: Jos jedan od znakova, po meni, da smo veoma prisni sa ciganim (ko hoce neka cita FILIJALA), a mi i dalje cutimo... Valjda ce vise biti jasno kada izgubimo sve utakmice u ovoj sezoni od nih... :frown:
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
slanina
Posts: 812
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by slanina »

100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by gospodinFKV »

vosa do groba wrote:O utakmici ne zelim nista da pricam, jer ste sve mogli videti i samo, ALI dve stvari:

1. Da li je moguce da otac svoje dete na zapad uvede u dresu partizana :?: :?: :?:

2. http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1016513" onclick="window.open(this.href);return false;

Sta ce ova dvojica majmuna na nasoj utakmici :?: :?: :?: Jos jedan od znakova, po meni, da smo veoma prisni sa ciganim (ko hoce neka cita FILIJALA), a mi i dalje cutimo... Valjda ce vise biti jasno kada izgubimo sve utakmice u ovoj sezoni od nih... :frown:
Dosli ljudi ranije, da zatvore na vreme utakmice :mafia:

Ili da gledaju evropskog fudbala :dance2:

U svakom slucaju, minus za publiku kod loze, koja to nije primetila...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Voja »

Posle Vozdovca (3:0),MTKa (3:1) moj mali slaninar je pristustvovao jos jednom mecu u kome Vosa postize lagana 3 gola :cheers: Lepa tradicija nema sta. Utakmica rezultatski uspesna,ali ni blizu mojim ocekivanjima.Prvo ocekivao sam vise publike,drugo mislio sam da ce publika da nosi ekipu i da se necemo zaustaviti ni posle 5.komada... al ajd... nije ni ovo lose. Slabiji nastup,pripisacemo veoma teskom vremenu.... bar meni je vazduh bio ocajan,ali prezivesmo i ovo. Nadam se da sutra necemo izvuci nekog (pre)jakog protivnika... Ja bih ponovo Vaduz ako moze :beg:
Image
User avatar
bobanrb
Posts: 82
Joined: Wed Sep 30, 2009 7:33 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by bobanrb »

Odlicno izdanje Vojvodine veceras !! Takticki skoro besprekorno.
Kaznjavali su sve propuste i greske Spartaksa.
ultra komsa
Posts: 421
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by ultra komsa »

Ko se napravio pametan i vredjao Nastica? Pitanje za zapad. I to u prvom poluvremenu. A to sto ste dopistili malom da udje sa partizanovom majcom tj balvanu od oca to je vas problem, tj vasa sramota. I to opet zapad.
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by vosa do groba »

ultra komsa wrote:Ko se napravio pametan i vredjao Nastica? Pitanje za zapad. I to u prvom poluvremenu. A to sto ste dopistili malom da udje sa partizanovom majcom tj balvanu od oca to je vas problem, tj vasa sramota. I to opet zapad.
Usao je kroz kapiju, popeo se stepenicama do tribina i policija mu nije dala dalje, udaljila ga je sa stadiona...
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
Locked