Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by ŠoneVoša »

Zenga: Vojvodina je težak protivnik!

http://butasport.rs/fudbal/zenga-vojvod ... protivnik/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8915
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Radoye »

limanfkv wrote:Ovo je odlicno.
...
Gol u gostima, a kod kuće tri! 8)
Sve se slazem, narocito ono za faktor Zenga i sanse 35-65, jedino da se nasi ne useru od treme - kako igraci tako i strucni stab - i bice sve dobro. Protivnik po meri, zvucno ime iz jake lige ali sa kojim se moze (nad)igra(va)ti, motiva ne bi trebalo da nedostaje, tu je i Vujke kao zajednicka legenda i nasa i njihova. Imamo odlicne sanse da prodjemo a i ako ne prodjemo nece biti katastrofa. Dvomec za uzivanje.

Pun Karadjordje u revansu i da nas vidi Bog! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
limanfkv
Posts: 2854
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by limanfkv »

Image

Mnogo lepa slika Bliskog Istoka
User avatar
Stexman
Posts: 2601
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Stexman »

Jak je protivnik ali mozemo se igrati sa njima. Bitna je dobra psihicka priprema, koja insajderska informacija od Mihajlovica i eto veselja! Treba ih pritisnuti kao Bursu na snagu dok se jos nisu zaletili na pripremam . Ja nikad ne prognoziram ali jos sinoc sam pisao da bi bilo lepo da dobijemo Doriu i da zajedno odamo postu pokojnom Vujketu! Bar sa nase strane to mora biti prioritet!
Ne znam dal smo ikad igrali sa njima ali znam da bi Vujketu bilo puno srce!
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Stefke »

http://www.sportnetwork.rs/play/79655/s ... o-obecanje" onclick="window.open(this.href);return false;
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Владика »

Како га неки прозваше биће ово Дерби у част Вујадина Бошкова.

Вујке и Тоза у дресу Сампдорије-

Image
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by recni galeb »

...i jos da se dele ulaznice za Dz da se stvori tarapana i da nas vidi Bog...

Nego aj da mi prvo prodjemo ove Spartance, jeste da pojma nemaju ali i mi umemo da useremo motku samo kada hocemo...
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by lala1914 »

Ja bih prekrecio onaj mural na jugu...davno je trebalo to da uradimo...staviti lepo vujketa i ostale legende, ako cemo vec nekoga oslikavati...
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by мализека »

http://www.mozzartsport.com/vesti/stani ... deo/110796" onclick="window.open(this.href);return false; :)
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Chana »

podbara wrote:Вујке и Тоза у дресу Сампдорије
Image
Podbara, hvala Ti na ovom podsećanju...
Da je bilo pitanje na kvizu - obrukao bih se :!:

Posle utakmice su za SportNetwork uzeli nekoliko izjava od igrača, pa ako ima da neko nije video:
http://www.webtv.rs/play/79652/pankov:- ... se-uigrali" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.webtv.rs/play/79653/mrdakovi ... -u-revansu" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.webtv.rs/play/79655/stanisav ... o-obecanje" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.webtv.rs/play/79651/ivanic:-hvala-publici" onclick="window.open(this.href);return false;

Za Miću je sve jasno, ali me raduje ton kojim govori Alex i posle njegovih reči - navijači bi MORALI doći u nedelju...

Ja sam već pomerio polazak na odmor, a da nisam - pomerio bih ga posle njegovog komentara :cheers:

P. S.
Radujem se dvomeču sa Sampom, to je duel iz koga možemo imati mnogo više koristi - nego štete !

SADA JE NA KLUBU DA POKAŽE OZBILJNOST,
PUSTI TE GODIŠNJE VIŠE U PRODAJU I ODREDI NORMALNE CENE OD 100 (bokovi), 300 (istok) I 500 RSD (zapad)

VRAĆAM SE RANIJE SA ODMORA ZBOG OVE UTAKMICE - NOVOSADJANI BI MORALI DA ISPUNE STADION :!: :!: :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Chana »

tulip wrote:Uhvatila nas je euforija igranja evro-utakmica i svi smo joj podlegli. Već svi "svršavamo" na potencijalnog protivnika u 3. kolu, a avion za Letoniju još nije ni poleteo. Da ne kažem kako već prekosutra igramo derbi 1. kola protiv Čuke. O njima niko ni ne razmišlja.
To nije dobro i nadam se da stručni štab odrađuje relaks trening sa igračima stavljajući akcenat na psihološku pripremu.
Evo i ja sam planirao danas ranije da odem na Oficirac, ali nema šanse. Vrtim svaku vest, svaki komenatar sa jučerašnje utakmice. Jedva čekam 13 h da počne izvlačenje. Zakucao sam se za tastaturu i monitor i ne da mi se nigde da izađem.
Evo par mojih utisaka sa jučerašnje utakmice.
Stanisavljević je nestvaran izvođač slobodnjaka. Tri puta sam ga gledao - Spartak (prijateljska), MTK i Spartaks i sva tri puta je sašio golčinu, ne zna se koji je lepši od kojeg. On je za mene paklen igrač. Ima tu ubitačnu levu nogu, a dejstvuje po desnoj strani. Nadam se da će i Alija uskoro prevazići. Samo da nastavi da pored atraktivnosti i efikasnosti bude i borben. U veznom redu smo dobili Maksu, Pušku i "nekog novog" Sekulića koji kada se rastrče po sredini terena, tu sve pršti. Mislim da je osnovna odlika ovog tima zajedništvo i borbenost. Fizički smo pripremljeni poput bundesligaša, što se ogleda baš u sposobnosti veznih igrača da posle baš puno trčanja budu spremi da čvrsto uđu u duel, a posle da kvaliteno vladaju loptom. Svesradnu pomoć imaju i od Stamenića, Ivanića i Stanisavljevića. Presing se non-stop igra. Urke Stamenić je pravo otkrovenje i osveženje u napadu. Iako najmlađi, tehnički je najpotkovaniji, a to mu ne smeta da bude maksimalno borben i posvećen timu i taktičkim zadacima. Žarko želim da baš on što pre postigne gol prvenac. Dobro, klinac je i razumljivo je što još nema snage za svih 90 minuta, madam moram skrenuti pažnju da je on juče naspram sebe imao za protivnika njihovog najboljeg igrača. Onaj njihov mali crnac, desni bek, baš me je oduševio kako se postavlja, ulazi u duel i kako se bori. Teško ga je do kraja procenti jer nije imao prilike da učestvuje u ofanzivnim dejstvima, ali ovo što je pokazao u defanzivi je klasa. Vulićević mu nije ni do kolena.
Treba što pre otvoriti temu za Čukarički i naravno - još jednom, držim palčeve za Sampdoriju!
:cheers:

ALI - BUKVALNO, ISTO MISLIMO...

Ovi oko mene na stadionu su pozeleneli od stalnog ponavljanja upravo ovakve priče...

S tim što mislim da Alex igra između 60 i 80% svog potencijala, jer mu fali još malo pripremljenosti i uigranosti. Biće on još bolji!
Протомајстор wrote:Ех, да је Вујадин поживео још малко...
Image
Radoye wrote:Vujke se sada smesi tamo od gore... :)
limanfkv wrote:Ovo je odlicno. Nije moglo bolje! Samo kada smo izbegli Rubin (igracki) i Legiju (Brick pojasnio).

Što se tiče utakmice u Torinu (?) verovatno će se igrati pred presmešnim brojem navijača. Realno i u Đenovi bi bilo malo ljudi znajući koliko Italijane boli patka za bilo šta sem Skudeta. Još jedan pritisak manje. Sa smešnim Zengom na klupi, i pretumbanim neuigranim timom, revanšom na Karađorđu, mislim da su šanse 35%-65% u korist Italijana. A 35% su vraški dobre šanse.

-neuigranost tima
-kasniji start priprema
-pretumban tim
-Zenga
-tradicionalno boljenje patke italijanskih klubova za evro-takmičenja
-utakmica u Torinu

Imamo šanse, to je sigurno! Odsustvom Silvestrija mislim da će naša najveća šansa biti upravo po toj strani, nadam se da će Stamenić i Nastić odigrati najbolje utakmice do sada. Samo da im odu Sorijano i Okaka Čuka i Bog da nas vidi.

Gol u gostima, a kod kuće tri! 8)
SVIMA ZA POSTOVE IZNAD - KAPA DO PODA :cheers:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
limanfkv
Posts: 2854
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by limanfkv »

Sampdoria 3
NK Triglav 0
Reti: p.t. 32′ Wszolek, 35′ Fernando, 39′ Muriel.
Sampdoria (4-4-2): Viviano; Cassani, Silvestre, Zukanovic, Regini; Barreto, Fernando (39′ s.t. Ivan), Krsticic (16′ s.t. Palombo); Wszolek (31′ s.t. Bonazzoli), Muriel (16′ s.t. Okaka), Eder.
A disposizione: Brignoli, Falcone, Pereira, Lulic, Coda, Mesbah, Salamon, Duncan.
Allenatore: Walter Zenga.

Igrano danas, prema izvestaju sa sajta kombinovali su 4-4-2 i 4-3-3.
milancl
Posts: 494
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by milancl »

Jel ima neko sigurnu informaciju gde se igra u Italiji? Negde se pominje Torino, a negde Sasuolo? A ja sam u Italiji tada pa da počnem da planiram :dance2:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Baltazar »

Kakva je vrućina bila, svaka čast našim igračima na trčanju. Kada smo izbacili Bursu, možemo i Sampdoriju. Isti razlozi su na našoj strani. Jedva čekam da vidim kako će Stamenić , Ivanić i Mrdaković igrati u gostima, gde će imati više prostora. Tako smo na kontre dali sve golove u Bursi. Najvažnije se mentalno pripremiti, jer smo fizički dobro pripremljeni. Ako i ispadnemo, neka bude časno. I dajte više te pretplatne karte...Traže se kao nikad...Iskoristimo to!
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
N13
Posts: 2101
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by N13 »

Najnovija vest - Baloteli blizu prelaska u Sampdoriju :D
Locked