Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Turija »

podbara wrote:Како га неки прозваше биће ово Дерби у част Вујадина Бошкова.

Вујке и Тоза у дресу Сампдорије-

Image
Imamo sasvim dovoljno vremena da od ove utakmice napravimo neviđeni spektakl u Novom Sadu.
Ovom slikom, sa Vujketom i Tozom u dresu Sampdorije, treba da dočekamo goste kao wall paper na njihovoj polovini semafora, a na našoj sa Vujletom i Tozom u dresu Vojvodine.Da napravimo čvrstu vezu ova dva kluba u slavu i čast naših Velikana.
Prava je prilika, a i poslednji čas, da našim tribinama damo imena već za ovaj meč (kad ne možemo celom stadionu, pošto je u vlasništvu grada i komplikovane procedure).Stadion ,,el comunistico“ je lako mogao da dobije ime njihove legende Rajka Mitića, kada ga je njima Deda Mraz poklonio za jednu noć.No, mi bar možemo promeniti stereotipna i neinventivna imena naših tribina.Predlog:
Zapad u ,,Tribina Vujadin Boškov“ .
Istočna, zbog svog šmeka, u ,,Todor Veselinović - Toza“
Severna u ,,Silvester Takač -Taki“ – čoveka koji je osvetlio naš Stadion, još pre gotovo 50 godina.
Južna u ,,Dr Kosta Hadži“ osnivača Kluba i člana delegacije Reprezentacije Jugoslavije na prvom Mundijalu u Montevideu.
Sve sa istaknutom slikom ili muralom na vidnom mestu sa drugih tribina i u tv prenosima.
Tako da i godišnjaci semenkari, kada dođu na tribinu, znaju gde se nalaze i kakve veličine su hodale tim prostorom.Ako na blagajni zatraže kartu za zapad, reći im mi takve nemamo.Morate da tražite kartu za tribinu Vujadin Boškov ili Todor Veselinović, odnosno Silvester Takača ili Dr Kosta Hadži .Oni điđani, zbog kojih se skidaju stolice, da traže za tribinu Todor Veslinović-Toza, dok moramo da im dajemo tu tribinu, odnosno ne preselimo ih u kavez .
PS
Možda bi Južna tribina mogla biti posvećena i Jozefu Velkeru?Učinio je veliku stvar za Vošu i u teškim vremenima doneo veliku životnu odluku.
Last edited by Turija on Fri Jul 17, 2015 11:43 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Voja »

Kad smo kod stolica,moram reci da sam strasno razocaran istim na istocnoj tribini,jer je vecina (bar u mom okruzenju) bila polomljena oko srafova koji ih drze za beton i kao takve mnogo su opsanije nego da ih uopste i nema,jer sam primetio par devojaka :mafia: kako se dok "prelaze" preko stolica da bi sisle u red nize bukvalno saplicu i gube ravnotezu jer stolica nije fiksna nego krene da se odvaja od betona. Mozda nisam bas najbolje ni opisao,ali verujte da se dolazi do veoma neprijatnih situacija.

Sto se Sampdorije tice,nekako mi je srce puno.Ne zato sto ja sad eto volim Sampdoriju,cak ih proslu sezonu nijednom nisam gledao dok se cale vadio na "patriotizam" :mrgreen: pa lovio svaki prenos,nego zbog ogromne simbolike,zbog Vujketa.... i meni je veoma,veoma zao sto ih nismo izvukli koju godinu ranije,jer smo imali bolje timove,a i Vujke bi bio ziv i znam da bi docekao ekspediciju Sampa i onako,kako je to samo on umeo,izvrsio bi "psihicke pripreme" nad igracima Sampdorije kao sto je svojevremeno pripremao i Madridski Atletiko,naravno u korist svoje jedine ljubavi - njegove Vose. Ukoliko prodjemo Spartaks,a nadam se da hocemo :wink: moja jedina zelja ce biti da protiv Sampdorije pokazemo taj "vic i smekerski stav" koji je Vujke propagirao u fudbalu. Da odigramo dvomec muski i hrabro,da ucinimo maksimum da bi se te dve utakmice upisale u istoriju i anale oba kluba.Rezultat manje vise,neka ovaj put pobedi MUDRIJA ekipa.Uh,najezim se od same pomisli da ce tu noc u revansu,duh Vujadina Boskova da lebdi nad stadionom,da nas sve posmatra i nadamo se bude ponosan na sve nas koji predstavljamo njegovu Vosu i na terenu i na tribinama :cheers:
Image
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Stefke »

Сликао сам крајем априла ове године на тврђави.... доњи леви угао :cheers:

Image
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by madda fakka »

Predlog za obe utakmice kada se nadjemo u Djenovi (ili gde vec) da navijaci Sampdorije istaknu "Vujadin Boskov" a mi da istaknemo "Uno di noi sempre!" a u NS da mi istaknemo "Vujadin Boskov" a oni "Jedan od nas zauvek!". Vrlo jednostavno i upecatljivo.
I Bog je Slaninar...
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Stexman »

Turija wrote:
podbara wrote:Како га неки прозваше биће ово Дерби у част Вујадина Бошкова.

Вујке и Тоза у дресу Сампдорије-

Image
Imamo sasvim dovoljno vremena da od ove utakmice napravimo neviđeni spektakl u Novom Sadu.
Ovom slikom, sa Vujketom i Tozom u dresu Sampdorije, treba da dočekamo goste kao wall paper na njihovoj polovini semafora, a na našoj sa Vujletom i Tozom u dresu Vojvodine.Da napravimo čvrstu vezu ova dva kluba u slavu i čast naših Velikana.
Prava je prilika, a i poslednji čas, da našim tribinama damo imena već za ovaj meč (kad ne možemo celom stadionu, pošto je u vlasništvu grada i komplikovane procedure).Stadion ,,el comunistico“ je lako mogao da dobije ime njihove legende Rajka Mitića, kada ga je njima Deda Mraz poklonio za jednu noć.No, mi bar možemo promeniti stereotipna i neinventivna imena naših tribina.Predlog:
Zapad u ,,Tribina Vujadin Boškov“ .
Istočna, zbog svog šmeka, u ,,Todor Veselinović - Toza“
Severna u ,,Silvester Takač -Taki“ – čoveka koji je osvetlio naš Stadion, još pre gotovo 50 godina.
Južna u ,,Dr Kosta Hadži“ osnivača Kluba i člana delegacije Reprezentacije Jugoslavije na prvom Mundijalu u Montevideu.
Sve sa istaknutom slikom ili muralom na vidnom mestu sa drugih tribina i u tv prenosima.
Tako da i godišnjaci semenkari, kada dođu na tribinu, znaju gde se nalaze i kakve veličine su hodale tim prostorom.Ako na blagajni zatraže kartu za zapad, reći im mi takve nemamo.Morate da tražite kartu za tribinu Vujadin Boškov ili Todor Veselinović, odnosno Silvester Takača ili Dr Kosta Hadži .Oni điđani, zbog kojih se skidaju stolice, da traže za tribinu Todor Veslinović-Toza, dok moramo da im dajemo tu tribinu, odnosno ne preselimo ih u kavez .
PS
Možda bi Južna tribina mogla biti posvećena i Jozefu Velkeru?Učinio je veliku stvar za Vošu i u teškim vremenima doneo veliku životnu odluku.
Turija - pravo u centar! :lala:
Ceo dvomec treba posvetiti Vujketu i Tozi, bez obzira na rezultat! Ovo ce biti pravi oprostaj od legendi a verujem da ce i Djenovljani rado ucestvovati!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Daljac »

Image

У потпуности сам сагласан да на сваки могући начин оба меча морају бити посвећена нашим великанима.

Сампдорија није баук, идемо Вошо, храбро и срчано, па ком опанци, ком обојци!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT), četvrtak 20:3

Post by Brick Liman »

Brick Liman wrote:Sampdorija bi legla kao budali šamar, tu bi mogli i da se ponašamo kao pravi Slavi barbari.
:gospodin: :valcer: :pijanac: :smoker:

Nadam se da ćemo se organizovati kako treba. Za ovo se živi, šteta što smo razbijena banda. Ako nešto može da nas digne iz mrtvih, onda je to ovo.

Velika šteta što se neće igrati u Đenovi, lučki grad, jedan od najjačih stadiona na svetu. Ako se igra u tom Sassuolu, bar je bliže ako ništa drugo. 940 km, kesa http://www.viamichelin.com/web/Routes?s ... eConso=5.6" onclick="window.open(this.href);return false;

Taman je sezona godišnjih, većina onih koji imaju finansija za ovu zajebanciju sad ima i vremena.
Modena je na prepišati, Bolonja na svega 57 km, a tamo bi trebalo lako naći zabavu.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=56YDKhFR5fg[/video]
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by мализека »

По наградама из прошле сезоне, Воша би за треће коло квалификација добила укупно 390.000 евра. Ове године су увећали наградни фонд за 65%. Колико онда Воша добија ако све прође како треба са Спартаксом, али не прође Сампдорију? :oprez:
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by budababa »

Postavio je neko već na početku teme, mislim da se za učešće u prvom kolu dobija 200 hiljada, u drugom 210, a u trećem 220.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
markof89
Posts: 84
Joined: Mon Jul 03, 2006 2:04 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by markof89 »

Evo i jedna moja ideja ako je moguce tako nesto uraditi, tj. ako uefa tako nesto dozvoljava :) Pre pocetka same utakmice kad igraci budu istrcavali na teren, sa neba, da silazi dron prema centru terena, koji ce nositi sliku Vujadina Boskova sa simbolima FKV i Sampe na istoj. Mislim da bi to bilo zaista lepo. :cheers:
U srcu mome jedina si ti!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by recni galeb »

Di te dron spopao, nemoj da prepisujemo, bolje da bacimo nekog pasobranca, predlazem vozda Stare Garde za taj posao, ako ne utrefi stadion iz prve bacamo ga u poluvremenu Jopet... 8)
Nije tolki baksuz da dva puta promasi... :roll:
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by MiSmoFKV! »

recni galeb wrote:Di te dron spopao, nemoj da prepisujemo, bolje da bacimo nekog pasobranca, predlazem vozda Stare Garde za taj posao, ako ne utrefi stadion iz prve bacamo ga u poluvremenu Jopet... 8)
Nije tolki baksuz da dva puta promasi... :roll:
Hahaha, najgenijalniji predlog :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
markof89
Posts: 84
Joined: Mon Jul 03, 2006 2:04 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by markof89 »

recni galeb wrote:Di te dron spopao, nemoj da prepisujemo, bolje da bacimo nekog pasobranca, predlazem vozda Stare Garde za taj posao, ako ne utrefi stadion iz prve bacamo ga u poluvremenu Jopet... 8)
Nije tolki baksuz da dva puta promasi... :roll:
A vidi, kazu da je ovaj zreb Vujketovo delo sa neba, pa vodjen tom izjavom, trebalo bi i da to nesto dodje sa neba. A drugi nacin da se tako nesto uradi ne postoji osim sa dronom, ili nemam bolju ideju kako to izvesti :) Ako cemo tako posmatrati na sve, znaci da svi koji rade koreografije kopiraju onog ko je to prvi uradio :) Najbolje onda nista ne uraditi, jer je sve kopija necega :)
U srcu mome jedina si ti!
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by мализека »

budababa wrote:Postavio je neko već na početku teme, mislim da se za učešće u prvom kolu dobija 200 hiljada, u drugom 210, a u trećem 220.
Тражио сам па никако да нађем, хвала. :cheers: Значи Воша вероватно добија преко 600.000 евра, то је трећина буџета! :mrgreen:
Last edited by мализека on Sat Jul 18, 2015 4:26 pm, edited 1 time in total.
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by N13 »

Vujketov hologram iznad Karađorđa bi bila savršena ideja.... ali pitanje koliko izvodiva... Kladim se da bi se ceo stadion naježio od emocija.
Locked