Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by recni galeb »

markof89 wrote:A vidi, kazu da je ovaj zreb Vujketovo delo sa neba, pa vodjen tom izjavom, trebalo bi i da to nesto dodje sa neba. A drugi nacin da se tako nesto uradi ne postoji osim sa dronom, ili nemam bolju ideju kako to izvesti :) Ako cemo tako posmatrati na sve, znaci da svi koji rade koreografije kopiraju onog ko je to prvi uradio :) Najbolje onda nista ne uraditi, jer je sve kopija necega :)
Nekada su to, bez zezanja, radili padobranci sa sve zastavama, otuda moj prdlog stoji kao izvodljiv...
Dron je ipak patent ovih sto nemaju ni poljoprivredne avioncice i njihovih baba sto se boje da se spuste bas svuda nogicama...

...i zato neka leti, neka leti... :mrgreen:
User avatar
Milan
Posts: 4265
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Milan »

Turija, leo post. Ujedno bih zeleo i da ti cestitam na sjajnih 4.000 postova na ovom nasem utocistu zvanom fkv.com! Verujem da bi u nekom glasanju lagano osvojio titulu naj forumasa, jer za razliku od vecine, osim sto pises sa srcem i razumom zajedno, ti si i neko ko uvek tezi odmerenoj reci i pomirljivim stavovima medju nama, a tvoja ljubav prema Vosi ni sa godinama ozbiljnog coveka ne jenjava ni najmanje. A to bi trebao biti primer svima!


Sto se Sampdorije tice (nadam se da necemo izbaksuzirati ovim preranim pisanjem o sledecem kolu) tesko da ima coveka koji je srecniji od mene. Nakon neprikosnovene Vojvodine, Dorija je iz nekog razloga moj omiljeni tim jos od kad znam za sebe. Razlog je nepoznat, ali sam taj klub jako zavoleo, a evo sad docekah i da igramo sa njima. Na zalost, ne na jednom od najlepsih stadiona u Evropi, koji sam ipak imao srecu da posetim kada je reprezentacija igrala. Mislim da nismo bez sansi i da mozda i mozemo iznenaditi favorita.

Na zalost, Vojvodina vise nema ugled u Evropi kao nekad, pa smo docekali da nas navijaci koji su dosli iz Djenove na Vujketovu sahranu (veliki respekt!) bledo gledaju pri pomenu imena naseg kluba. Ono sto je sigurno, Italijani su odali vecu pocast velikom Boskovu od nas i to im ne treba zaboraviti. Taj klub se mora ispostovati!

Ono sto bih jako voleo je da se na utakmici protiv Sampa na severu skupe sve stare njuske i da Italijanima odrzimo cas navijanja. Bukvalno svi koji smo nekada bili u navijackoj prici da se okupimo bar jos jednom i pokusamo da uticemo na fudbalere da pruze partiju iznad svojih mogucnosti. Nas par hiljada bi to svakako moglo. Naravno, sve ovo pod uslovom da se momci koji sada vode severnu tribinu sloze.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by PZS »

Milan wrote: Ono sto bih jako voleo je da se na utakmici protiv Sampa na severu skupe sve stare njuske i da Italijanima odrzimo cas navijanja. Bukvalno svi koji smo nekada bili u navijackoj prici da se okupimo bar jos jednom i pokusamo da uticemo na fudbalere da pruze partiju iznad svojih mogucnosti. Nas par hiljada bi to svakako moglo. Naravno, sve ovo pod uslovom da se momci koji sada vode severnu tribinu sloze.
:cheers: Vidimo se na Severu !!!
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by newnowapv »

Sve u svemu, nismo dobro shvatili gde cemo prvu utakmicu igrati... Igracemo u gradu Reggio Emilia, na Mapei Stadium – Città del Tricolore.
Znaci ni Torino, ni Sassuolo, nego Reggio Emilia, oni tamo igraju svoje meceve u prvenstvu...
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Dragojlo »

Minja wrote:Dobih info pa da podelim. Spartaks je prezime gazde tog kluba.
Име.Клуб је назвао по себи.;-) Исто тако се и новопечени Највећи Клуб На Свету Каират зове по власнику... :cheers:
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Chana »

Zašto je Puškarić ostao bez zasluženog gola...

Zar ne važi staro pravilo da ukoliko neko postigne autogol - strelac je poslednji igrač tima koji je postigao gol, koji je igrao loptom :?:

:lala:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1635
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by ogi »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=kAiAYJFcM8w[/video]

Da citiram jednog bivseg vodju...

"Pa nisu ti ljudi umrli!"

Mozemo!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Mare »

ogi wrote:[video]https://www.youtube.com/watch?v=kAiAYJFcM8w[/video]

Da citiram jednog bivseg vodju...

"Pa nisu ti ljudi umrli!"

Mozemo!
Au sunce ti poljubim koliko je lepše ovako. Naježiš se i onda se zapitaš zašto nije i dalje ovako, šta nam se desilo da smo spali na trenutno stanje, umesto da smo postali još veći i jači. Možda je ovo prava prilika da se stvari vrate na pravi put.
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Grouch »

newnowapv wrote:Sve u svemu, nismo dobro shvatili gde cemo prvu utakmicu igrati... Igracemo u gradu Reggio Emilia, na Mapei Stadium – Città del Tricolore.
Znaci ni Torino, ni Sassuolo, nego Reggio Emilia, oni tamo igraju svoje meceve u prvenstvu...
http://www.football-italia.net/69000/to ... -sampdoria" onclick="window.open(this.href);return false;

Bilo bi dobro da se misterija resi konacno...
User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Stexman »

Milan wrote: Ono sto bih jako voleo je da se na utakmici protiv Sampa na severu skupe sve stare njuske i da Italijanima odrzimo cas navijanja. Bukvalno svi koji smo nekada bili u navijackoj prici da se okupimo bar jos jednom i pokusamo da uticemo na fudbalere da pruze partiju iznad svojih mogucnosti. Nas par hiljada bi to svakako moglo. Naravno, sve ovo pod uslovom da se momci koji sada vode severnu tribinu sloze.
Auuu ala bi ovo bilo do jaja! Ja sam za a verujem da bih ubedio i sve moje drugare koji planiraju da dodju! Mogli bi zaboraviti taj jedan dan na nesuglasice i sta god to bilo sto nas razdvaja na nekoliko tribina. Svi koji su ikad poderali grlo na tribini bi trebalo da se nadju na tom severu da napravimo spektakl koji cemo svi pamtiti do kraja zivota!
Ajmo ljudi zakopavajte ratne sekire da se oprostimo od Vujketa onako kako je covek zasluzio!

Kakva me euforija uhvatila na samu pomisao na ovo, tresem se! :D
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Daljac »

Миланова идеја да на овом мечу учинимо велики искорак напред у навијачком смислу је одлична и правовремена. Због чега да гледамо старе фотке групе и пуштамо себи клипове из 2006/7, када можемо да поставимо нови највиши домет на овој утакмици.

Треба контактирати клуб, и договорити се (наравно, све уз сагласност Фирме) да улаз на север буде дозвољен свима који имају претплатне карте, без обзира за коју трибину нашег стадиона да су. Нека исток и запад дођу тамо одакле и потичу, бар на једно вече, и да загрмимо као никад што нисмо.

Боље да трибину попуне проверни Сланинари, и да са севера цео меч наши момци на терену имају ветар у леђа, него да се распемо у трогласном навијању, а да на нашој матичној трибини половину људи те вечери сачињавају људи који неће певати из свег гласа.

Ово можемо да изведемо, имамо довољно и времена и ентузијазма.

У Вујкетову част, хајде да докажемо да МИ СМО ЈЕДНО, ТО ЈЕ НАША СНАГА!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1635
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by ogi »

Promotivni materijal :mrgreen:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=5DzupU5HO8I[/video]
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3894
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Red Marquis »

Grouch wrote:
newnowapv wrote:Sve u svemu, nismo dobro shvatili gde cemo prvu utakmicu igrati... Igracemo u gradu Reggio Emilia, na Mapei Stadium – Città del Tricolore.
Znaci ni Torino, ni Sassuolo, nego Reggio Emilia, oni tamo igraju svoje meceve u prvenstvu...
http://www.football-italia.net/69000/to ... -sampdoria" onclick="window.open(this.href);return false;

Bilo bi dobro da se misterija resi konacno...
Evo i ovde...
http://www.fkvojvodina.rs/2015/07/duel- ... -u-torinu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10812
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Turija »

Stexman wrote:
Milan wrote:Ono sto bih jako voleo je da se na utakmici protiv Sampa na severu skupe sve stare njuske i da Italijanima odrzimo cas navijanja. Bukvalno svi koji smo nekada bili u navijackoj prici da se okupimo bar jos jednom i pokusamo da uticemo na fudbalere da pruze partiju iznad svojih mogucnosti. Nas par hiljada bi to svakako moglo. Naravno, sve ovo pod uslovom da se momci koji sada vode severnu tribinu sloze.
Auuu ala bi ovo bilo do jaja! Ja sam za a verujem da bih ubedio i sve moje drugare koji planiraju da dodju! Mogli bi zaboraviti taj jedan dan na nesuglasice i sta god to bilo sto nas razdvaja na nekoliko tribina. Svi koji su ikad poderali grlo na tribini bi trebalo da se nadju na tom severu da napravimo spektakl koji cemo svi pamtiti do kraja zivota!
Ajmo ljudi zakopavajte ratne sekire da se oprostimo od Vujketa onako kako je covek zasluzio!

Kakva me euforija uhvatila na samu pomisao na ovo, tresem se! :D
Sjajno :!:
Mislim da bi se tom zvaničnom utakmicom, dva uvek Vujketova i Tozina Kluba, kao i veličanstvenim ambijentom u njihovom i našem Novom Sadu, na pravi način zahvalili Legendama.
Isto tako, kao što su Vujke i Toza bili različiti, a ipak su zajedno pravili veliku Istoriju Kluba, spajajući ih ista ljubav - VOJVODINA, tako i mi da zaboravimo na razlike i da u važnim trenucuma budemo jedni i jedinstveni.
Hvala Milanu na čestitci.Zaista nisam primetio da je post ,,jubilarac", ali mi je jako drago što je on posvećen dvojici najvećih fudbalskih imena koje naš Klub iznedrio.Jednostavno, namestilo se.Valjda neka sila od gore.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2089
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by churguzijanac »

Nisu bas svi Samdorijini fanovi srecni sto su nas dobili u za njih prvoj zvanicnoj utakmici. Uglavnom se slazu da su favoriti, ali i cinjenica da nece igrati na Marasiju i da ce u mec uci neuigrani tera ih na oprez. Nekako mi se cini da mi mnogo vise znamo o njima nego oni o nama, onako navijacki i fudbalski.

Imam neverovatan osecaj da cemo odigrati vrhunski fudbal u Italiji.
Locked