Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by playmaker »

Ako uzmemo u obzir rezultat iz prvog meca ja mislim iskreno da sve drugo sem opustene igre i nadigravanja je ludost.
Pa sve da igramo sa Realom, rasprodao si ceo stadion i igras kuci pobogu!
Bruka nevidjena bi bila da se izadje ziheraski i da se cuvamo nesto.
Igraj napadaj pred domacom publikom, ne postoji drugaciji nacin da ubedis publiku da redovno puni stadion.
Pa na kraju krajeva sta god da bude ne mogu oni nas bas napuniti, stvarno bi bili majstori da ne prodjemo ovo.
Jedan gol im kuci mozemo dati ako budemo igrali ofanzivno a onda mogu da se "znoje" i "liju krv" kako oni kazu koliko god hoce.

Sve sem otvorenog fudbala i nadigravanja pred punim stadionom kao domacin je bruka i sramota, pogotovo ako se zna rezultat prvog meca. :idea:
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by PelezinhoFkv »

http://www.fkvojvodina.rs/2015/08/u-pro ... -za-sever/" onclick="window.open(this.href);return false;

" Ujedno, FK Vojvodina obaveštava sve zainteresovane da se do petka obustavlja prodaja sezonskih, pretplatnih karata. Posle toga, one će moći ponovo da se kupe na blagajni Gigs tiksa (TC Pariski magazin, Kralja Aleksandra 12)."

ovo nije ok ! :evil:

Zbog najezde " euro navijača" neki će ljudi biti uskraćeni za sezonsku, bar do petka ! Nije bitno što smo se cimali do Torina, što nas je u nedelju bilo jedva 3000, bitno je da su zapad i istok planuli odmah.

p.s. da li ovo važi iako se sezonske poručuju on-line ?
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by severozapad »

Ja mislim da je ovo skroz opravdana odluka, što se tiče stopiranja prodaje sezonskih. Eventualno se moglo ostaviti 500 slobodnih mesta i sacekati da se vidi da li ce se one prodati. Ali dupliranje karata i dovodjenje u opasnost ljudi koji su uzeli karte bi bila ludost.
Ocigledno je napravljen propust sa ne pustanjem sezonskih ranije u prodaju ali kada je vec to uradjeno, ovakva odluka se morala doneti i potpuno mi je logicna.
Ko je stvarno zeleo da bude na tekmi, bice. Ko jos to zeli, i on ce biti. Mozda nece biti na tribini na kojoj je zamislio ali za to ne moze kriviti samo klub (iako ima odgovornosti) nego i sebe ili nekog svog ko se nije iscimao da ceka u redu juce.
Znalo se kakvo ce biti interesovanje za tekmu i da ce da plane.
User avatar
Djisa
Posts: 1223
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Djisa »

PelezinhoFkv wrote:http://www.fkvojvodina.rs/2015/08/u-pro ... -za-sever/

" Ujedno, FK Vojvodina obaveštava sve zainteresovane da se do petka obustavlja prodaja sezonskih, pretplatnih karata. Posle toga, one će moći ponovo da se kupe na blagajni Gigs tiksa (TC Pariski magazin, Kralja Aleksandra 12)."

ovo nije ok ! :evil:

Zbog najezde " euro navijača" neki će ljudi biti uskraćeni za sezonsku, bar do petka ! Nije bitno što smo se cimali do Torina, što nas je u nedelju bilo jedva 3000, bitno je da su zapad i istok planuli odmah.

p.s. da li ovo važi iako se sezonske poručuju on-line ?
Ovde ipak mislim da je klub u pravu. Zamisli situaciju da sad ljudi odljuce da umesto 1000 za zapad ili 500 za istok kod tapkarosa kupe godisnju. I tako njih 1000, a klub prodao vec sve karte za zapad I istok I dodjemo do situacije da na zapadu ima 500 ljudi vise od dozvoljenog kapaciteta (a I ovako ce biti viska). Uefa ne dozvoljava sedenje po stepenicama (ko je bio protiv Mtk I Letonaca je video, kako je obezbedjenje momentalno pomeralo ljude). To je velika kazna uefa, ili ce opet zatvoriti zapad pa se nece moci uci 30 min pre utakmice. Klub mora da zna koliko ce biti ljudi na tribinama. Broj ulaznica je ogranicen I sva mesta su prodata, prodajom sezonskih ti bi prodavao maglu, odnosno, neko bi ostao bez sedista.
Kup je nas!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3885
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Red Marquis »

Razumljiva odluka.
Mogli su ipak onima sa sezonskima od prošle da dozvole da ih zamene za nove. Upravo mi se javio drugar koji je čekao danas da mu legne plata da uzme novu sezonsku, i sad je izvisio...
Io odio Belgrado
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by PelezinhoFkv »

Red Marquis wrote:Razumljiva odluka.
Mogli su ipak onima sa sezonskima od prošle da dozvole da ih zamene za nove. Upravo mi se javio drugar koji je čekao danas da mu legne plata da uzme novu sezonsku, i sad je izvisio...
o tome i pricam.
Sve je to ok ali ovde se pominje zašto neko nije "na vreme" uzeo sezonsku - znači parče plastike koje će verovatno opet od polovine novembra biti bezvredno zato što će kao i prethodnih godina biti free ulaz. Uz dužno poštovanje ali ja kao osoba koja godinama kupuje sezonsku ( za sve tri tribine, zavisi od raspoloženja ) ću biti uskraćen da je imam prekosutra, a iz opravdanih razloga nisam imao vremena da stojim sa ljudima koji će doći u četvrtak i eventualno još jednom "na derbi".
Razumem ja i klub i verovatno tako mora zbog Uefe i ograničenja mesta, ali samo sam hteo da istaknem koliko mi je krivo, a verujem da nisam jedini koji nije " na vreme " kupio kartu.

ebeš 200-300 din nije u tome fora :cheers:
Vidimo se na severu ! :lala: :valcer:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
ssnigd
Posts: 3419
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by ssnigd »

Mi smo ljudi takvi da u svemu trazimo lose i pravimo teorije zavere. Znalo se unapred kakva ce ludnica i cirkus da bude sa kartama, i znalo i da nam zapad i istok primaju ukupno 20000 gledalaca da bi i to bilo puno. Mi slaninari smo generalno navikli da kupujemo karte poslednji dan, jbg a cigosi i grobari s obzirom na broj velikih utakmica koje su imali ranije to rade odmah. Valjda cemo nesto nauciti, pa se mi prvi namestiti u redu da ih uzmemo. Sa druge strane ima karata za sever, pa ko hoce da ide na tekmu moze da ode.
Red Marquis wrote:Razumljiva odluka.
Mogli su ipak onima sa sezonskima od prošle da dozvole da ih zamene za nove. Upravo mi se javio drugar koji je čekao danas da mu legne plata da uzme novu sezonsku, i sad je izvisio...
Sa boldovanim se apsolutno slazem, imaoci proslogodisnjih pretplatnih bi morali da dobiju dozvolu da preuzmu nove. Nije kasno da se ovo ispravi.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4847
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by gospodinFKV »

ssnigd wrote:maoci proslogodisnjih pretplatnih bi morali da dobiju dozvolu da preuzmu nove. Nije kasno da se ovo ispravi.
Pa tehnicki, nazalost, jeste. Oni koji nisu zamenili staru smatraju se kao da nece doci na utakmicu, sto znaci da sedista za sezonske + regularno kupljene ulaznice trenutno rasprodate. Sreca moja, pa mi plata legla juce.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Mare »

Ljudi ako neko još uvek hoće da uzme sezonsku nek požuri u Pariski magazin u Gigstix, upravo drug uzeo sezonsku za zapad bez problema. Izgleda da njima nije javljeno, tako da još uvek možete uzeti sezonske samo požurite.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by madda fakka »

Ko zeli na sever, moze opusteno da se proseta evo drugar uzeo 3 karte nema redova nema guzve...
I Bog je Slaninar...
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by dapokalypto »

Znalo se da ce biti guzve, mene nije mrzelo da se pojavim u centru u pola 9 i vec je 50-tak ljudi bilo ispred mene..
Ko je hteo mogao je doci ili poslati nekoga po karte.
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by angua »

Ja juče obišla ceo red i uzela sezonsku. Mada trebalo je ostaviti stotinak mesta slobodno za ljude sa sezonskim, koji nisu stigli da promene na vreme iz raznih razloga, pa ako ne uzmu sezonsku do utakmice pustiti i te karte u prodaju u četvrtak pred utakmicu.
Al lako je nama sad govoriti.
User avatar
Stexman
Posts: 2594
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Stexman »

Nisu svi iz Novog Sada pa da mogu opusteni da dodju kad im se ćefne!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2085
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by churguzijanac »

Morate razumeti da je nasa uprava iznenadjena dosadasnjim rezultatima u Evropi, kao sto se i putari iznenade svake godine snegom u decembru!

I sad, to je vec gotova stvar, ali valjda ce se organizovati bolje sledeci put. Sutra vec nece biti karata ni za jednu tribinu osim ako ne puste ulaz na frankestajn tribinu.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Mare »

Sezonska se može poručiti i preko interneta da vam stigne na kućnu adresu. Već sam to postavljao ovde, evo ponovo:
Ukoliko želite da vam sezonske ulaznice po regularnoj ceni budu isporučene kurirskom službom na kućnu adresu u bilo kom mestu u Republici Srbiji po ceni od 260 din, kontaktirajte nas pozivom na 021.472.4816 ili pošaljite mejl na tix@gigstix.com

Ukoliko ulaznice želite da kupite kao pravno lice, kontaktirajte nas pozivom na 021.472.4816 ili pošaljite mejl na tix@gigstix.com
Ko ne može da stigne do Pariskog magazina (GIGS TIX CENTRALNA BILETARNICA » Kralja Aleksandra 12 (TC Pariski magazin), pon-pet: 9-19.30h, sub: 10-15h) nek nazove i vidi sa njima da li karta može da mu stigne do četvrtka do utakmice ako sad poruči. Ponavljam još jednom iako je klub rekao da obustavlja prodaju sezonskih, danas se još uvek mogla uzeti sezonska, pretpostavljam da još uvek može, nazovite i proverite!

Mislim da se ovaj put ipak maksimalno izašlo svima, prodaja se vrši u centru grada, radno vreme od 9 do 19:30, čak i subotom radi, organizovana i prodaja putem interneta da vam stigne na kućnu adresu. Ko god je hte mogao je i još uvek može da uzme sezonsku. Ovaj put nemamo pravo da se žalimo.
Locked