Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Marketing kluba

Post by Baltazar »

podbara wrote:
Stexman wrote:Respekt za ovo!
... Клуб је испао више него коректан што је дозволио да се са годишњим може на евро утакмице, зато ко нема карте нека купи годишњу!
Malo je reći da je klub ispao korektan. Cene karata, cene sezonskih i besplatni ulazi su na tom nivou da je protiv Javora trebalo biti 10.000 ljudi. Ali nije.
Vojvodina, jedna jedina!
NiNa
Posts: 33
Joined: Sat Aug 31, 2013 10:59 pm

Re: Marketing kluba

Post by NiNa »

Red Marquis wrote:
NiNa wrote:
Brick Liman wrote:U ovoj zemlji ćeš dobiti sponzora jedino ako iza tebe stoje neke političke strukture. Iza nas nikad neće stati nijedna. Nije da za to nema uslova - postoji i Pokrajinska i Gradska vlast, ali ti bezmudi bednici to neće uraditi nikad, jer sve i da stvarno to žele nikad neće skupiti petlju da se suoče sa etiketama "separatista", "autonomaša" i sličnih sranja koje bi se pokrenule odmah pošto bi stali iz nas.

To je surova realnost, kao što je surova realnost da ti u državi gotovo uopšte nemaš jakih privrednih subjekata, a pogotovo ne onih koji bi ulagali u ovaj mulj od našeg fudbala.

Setite se da je pre nekoliko godina KK Vojvodina plasmanom obezbedila nastup u ABA ligi, pa je morala da ga prepusti Radničkom ili nekom sličnom, jer nije imala da plati licencu za takmičenje u toj ligi. To je prava slika u kom su stanju i grad i pokrajina danas.
1. Gradsku vlast cine jedni, a pokrajinsku drugi..
Jednima je srce u Beogradu, a za ove druge ti je Brick već pojasnio.
Ma OK sve to ....ali koga gradska vlast moze da "izbaci" za sponzora, kad ima ingerenciju samo u gradu, a u gradu NEMA ni jedna jaka "drzavna" (gradska) firma?
Slicno je i na ostalim nivoima....NEMA PRIVREDE (PROIZVODNJE) - nema ni velikih sponzora...nazalost.
Jedini lek za sve klubove je privatizacija...da se zna gazda...ali pravi gazda, koji ce da vodi racuna o SVOM VLASNISTVU.....a ovako je klub (i vecina klubova u Srbiji) - niciji...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Marketing kluba

Post by ogi »

severozapad wrote:Predlog Upravi da se organizuje video bim na platou izmedju stadiona i spensa.
Neka ceo plato bude u crveno-belom fazonu.
Tu neka budu i standovi i bim i neka se radi aktivna promocija dok traje tekma jer taj dan ceo Novi Sad treba da zna sta se desava i da o tome prica, a ne samo mi koji cemo biti unutra i ljudi pored tv.
Dakle, napravite festivalsku pricu pored stadiona i neka se slicno ponovi i u sledecoj tekmi.
Moramo nastaviti da budemo avangarda za rezimske klubove i nema bolje prilike nego kad tim igra u evropi.
Uzivaj Novi Sade.
Odlicna ideja!

@100le

Svaka cast!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
ssnigd
Posts: 3433
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Marketing kluba

Post by ssnigd »

ogi wrote: @100le

Svaka cast!
Pridruzujem se, odlicno izgleda.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Mare »

Kolega forumaš 100le tebi kapa dole! Svaka čast, sve izgleda odlično. Nešto sigurno uzimam od ovoga.
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Marketing kluba

Post by Daljac »

100le wrote:Ljudi vi na osnovu one "igra vosa k'o Barsa" istripovali da smo mi stvarno Barsa, po golovima (u zadnje dve tekme) i mozda, al po svemu drugom
smo daleko. Grouch sve je tesko kad se nema para i pogotovo kad si ogranicen vremenski, a pritom radis na svim aspektima marketinga i to od nule mozda cak i -1.
Kako god da ne kukam vise i ne zalim se na nedostatak podrske imam zadatak da podelim ovo sa vama. :mrgreen:

Image

Prodaja ce biti organizovana na tri standa, istok, zapad i sever, imajte u vidu da treba doci ranije na utakmicu.
Takodje obezbedjena je i prodaja pica na ovoj utakmici.
Citiram post, samo da se i na ovoj stranici vide ovi artikli koji će biti u prodaji, a od kojeg se ne zna koji je lepši i bolje dizajniran. Nosim se mišlju da kupim i šal, i zastavu i majicu, najiskrenije, jer nemam razlog da sumnjam ni u kvalitet izrade. Stoletu i celoj marketing ekipi kapa dole, porediti rad ovih momaka sa onima koji su prodavali one antistres loptice je čista blasfemija...
User avatar
Turija
Posts: 10818
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Hoće li moći naručiti, odnosno, kupiti pojedine artikle i kasnije, tj gde će se stalno prodavati posle ove utakmice sa Dorijom?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
100le
Posts: 6
Joined: Mon Jul 06, 2015 11:10 am

Re: Marketing kluba

Post by 100le »

Ovi artikli i mnogi drugi vezani za istorijat Vojvodine koji su u planu da se rade kao tematske kolekcije mocice da se kupe u shopu od 1. oktobra.

P.s. Ljudi hvala vam na cestitkama al nisam ja jedini zasluzan za to. Ceo marketing tim je u to ukljucen!
duh slaninara
Posts: 38
Joined: Tue Apr 16, 2013 6:19 pm

Re: Marketing kluba

Post by duh slaninara »

Ceo marketing tim,kapa dole!

Ne sumnjam da cete uspeti da izgurate celu sezonu sa novim marketinskim idejama,uz naravno veliku zelju da budete finansijski potpomognuti jer znamo da nista nije dzabe! Upravo ovakve sanse,o tome se pisalo i godinama u nazad,evropske utakmice su jedinstvena sansa za neke nove mlade slaninare,a i za one matore slanine koje su se udaljile od stadiona svako iz svojih razloga,a njih pored rada kluba treba da privuce i rad nas navijaca. Mislim da ovo ide u dobrom pravcu. Ziveli :cheers:
Љубав и страст,јачају с' годинама!
User avatar
Milan
Posts: 4270
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Veliki plus za očigledan pomak na polju marketinga kluba, ali i OGROMAN minus (ko god za to bio odgovoran) za kaskanje po pitanju nekih stvari. Uzecu za primer šop. Najavljivan je svojevremeno za početak avgusta, a sada se najbolje vidi šta bi se dobilo da se taj termin ispoštovao. A ne govorim samo o finansijskom aspektu, koji bi verovatno bio u debelom zelenom polju...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Marketing kluba

Post by budababa »

Image

Ovo su valjda te zastave što su najavljivali da će stajati na dan utakmice po jarbolima, možda i za stalno, ne sećam se više...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Jan »

Svaka čast, na vrhunski odrađenom marketingu.

Ali eto, desila se i jedna greška na štampi majica... primetih to kad sam skinuo sinoć majicu sa sebe...
na leđima ispod grba je pogrešan datum... stoji 06.08.2014 ?!

Ipak je ovo istorijski datum a pogrešno ispisan.
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Marketing kluba

Post by ogi »

duh slaninara wrote:Ceo marketing tim,kapa dole!

Ne sumnjam da cete uspeti da izgurate celu sezonu sa novim marketinskim idejama,uz naravno veliku zelju da budete finansijski potpomognuti jer znamo da nista nije dzabe! Upravo ovakve sanse,o tome se pisalo i godinama u nazad,evropske utakmice su jedinstvena sansa za neke nove mlade slaninare,a i za one matore slanine koje su se udaljile od stadiona svako iz svojih razloga,a njih pored rada kluba treba da privuce i rad nas navijaca. Mislim da ovo ide u dobrom pravcu. Ziveli :cheers:
Pridruzujem se pohvalama!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Jan »

Minja wrote:
Jan wrote:Svaka čast, na vrhunski odrađenom marketingu.

Ali eto, desila se i jedna greška na štampi majica... primetih to kad sam skinuo sinoć majicu sa sebe...
na leđima ispod grba je pogrešan datum... stoji 06.08.2014 ?!

Ipak je ovo istorijski datum a pogrešno ispisan.
Ko radi, taj i gresi. Jako dugo u tom sektoru apsolutno nista nije radjeno. Posla je i previse, pa su i greske, koliko god bile neprijatne, moguce. Sustina je da je cela prica toliko lepa i a sama cinjenica da smo prosli u cetvrtu rundu apsolutno nestvarno, da ovakve sitnice ne treba uzimati za zlo.
Naravno.
Sve pohvale. Utisak je generalno jak.
Samo napred.
VOŠA ZAUVEK !!!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Marketing kluba

Post by recni galeb »

Kako je dosada bilo ne mogu ljudi da pogrese sve i da hoce...
Nego sto da odustanemo antistres kuglica pa to nema bas niko sem nas i fakticki to treba i zastititi autorskim pravom, imas kuglice sezonska ide u pola cene. :mrgreen:
Post Reply