Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by tulip »

Sasa1969 wrote:Meni juce najjaci utisak ostavio golman Sampdorije Emiliano Viviano !Kako smo mi njemu dali 4 komada to samo bog zna :D
Odavno nisam video uzivo ovako mocnog golmana...nije imao puno posla juce ali to sto je odbranio bilo je vrhunski.A tek ona ispucavanja ? Zjuuu lopta leti nebu pod oblake....
Sever je juce bio na visini ! Dobro je to grmelo svaka cast !
Potpuno se slažem sa Vivianom. Još u Torinu, prilikom zagrevanja sam ga zapazio. 30 minuta sam zurio u njega gledajući kakve bravure izvodi, tako da naše igrače na zagrevanju nisam pošteno ni osmotrio. Usro sam se da mu nećemo moći gol dati u obe utakmice i već razmišljao o penalima na Karađorđu i odbranama Žakule.
Na kraju nas je čovek častio sa trećim golom.
DAJ GOL!!!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by madda fakka »

laki wrote: HAOS OD SUDJENJA, JA BI UBIO TOG RETARDA OD SUDIJE, SLEPAC NAJOBICNIJI!
Cim sam video da ce Poljak da sudi setio sam se utakmice u Becu... Lik koji je cuvao Ozegovica je sigurno napravio 5-6 faulova samo nad njim, 2 ili 3 puta sudija ih obojicu opomenuo i na kraju ne znam jel dobio zuti karton. Kao sto sam sada procitao na nekom portalu, Ozegovic izjavio kako je vise lezao na travi nego sto je igrao od silnih faulova.
I Bog je Slaninar...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by churguzijanac »

Prvi utisak je da su nas Italijani tukli do iznemoglosti juce na Karadjordju, pogotovo Ozegovica i sve je bilo na ivici zutog kartona. Drugo, kad Mica ne plese na terenu, mi smo tek nesto vise od prosecne ekipe koju krasi izrazita borbenost.

Nije bilo za ocekivati da cemo odigrati kao u Italiji, jer to je najbolja utakmica koju je Vosa odigrala od kada je ja pratim!

Treba nam laksi protivnik u plejofu, ako bismo da gledamo momke u LE.Ulog je veliki ali pre svega za naseg buduceg protivnika. Mi nemamo sta da izgubimo u plejofu i mozemo samo da dobijemo.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1479
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by Neizlecivi »

churguzijanac wrote:Prvi utisak je da su nas Italijani tukli do iznemoglosti juce na Karadjordju, pogotovo Ozegovica i sve je bilo na ivici zutog kartona.
Nista od onog nije bilo na ivici. Sudija je do 70. minuta propustio da im dodeli jedno 7 zutih kartona. Cistih.
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by carlons »

exlimanac wrote: ...
Ako mislimo iole nesto da ozbiljnije da uradimo po pitanju plasmana(pod uslovom da ne dobijemo Atletiko)u grupnu fazu,moramo menjati golmana i dovesti najmanje dva iskusna,prekaljena vezna igraca(strancas)koji znaju da uvezu nase linije koje su juce delovale jako rastimovano.
...
Ako želimo da bilo šta (više) uradimo moramo promeniti ceo tim. U ovoj fazi, delimično menjanje sastava bilo bi kontraproduktivno. Naš domet je grupna faza uz malo sreće. Taman da malo popunimo budžet i to je to. Za ostalo se slažem. Za 180 minuta 4:2 - puna kapa!
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by salefkv »

Maminho wrote: I kad bi doveli neko pojacanje do 4 kola bilo bi super zaradili smo oko 700.000 E u ova 3 kola kvalifikacija.
Zaradili smo oko 250.000 E u ova 3 kola.
User avatar
fraxmanutd
Posts: 203
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by fraxmanutd »

Јако лепих коментара има баш, почев од тога да "улизујемо Жабарима, па ФОРСИРАМО Вујкета да би доказали да је легенда", па онда да мора тим да се мења значајно ако мислим да урадимо шта...
Није лоше читати ако неко пати од затвора, моментално се јави нагон за с....ем. Какав очај...
Шта ви људи пишете, не могу да верујем. :evil:
Банат цео, црвено бео!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by MiSmoFKV! »

fraxmanutd wrote:Јако лепих коментара има баш, почев од тога да "улизујемо Жабарима, па ФОРСИРАМО Вујкета да би доказали да је легенда", па онда да мора тим да се мења значајно ако мислим да урадимо шта...
Није лоше читати ако неко пати од затвора, моментално се јави нагон за с....ем. Какав очај...
Шта ви људи пишете, не могу да верујем. :evil:
I ovde se pojavili evro-navijaci. :frown:
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by pedjans »

Stvarno se piše svašta, ali to je i normalno, ipak smo mi najudareniji navijači na svetu. Sećam se kad smo pre par godina dobili 8 utakmica zaredom u ligi uključujući i grobare na JNA, skoro da su preovlađivali negativni komentari u stilu ne igramo dovoljno atraktivno itd itd. Što se tiče mogućih protivnika, Bilbao je prejak a bojim se da bi najgori protivnik bio Plzen - neatraktivan a jak. Legija i Steaua su bolje ekipe od nas ali to bi bilo daleko od izvesnog ishoda, dok bi sa Portugalcima šanse bile 50:50, u tom slučaju bi Liga Evrope bila realnost.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by Протомајстор »

Ја сам синоћ код сваког Ђурићевог испуцавања лопте осећао невероватно усхићење - то је она Војводина за коју ја навијам већ 40 година!
Не може се и не треба очекивати да Воша игра "ко Барса", то је више "ћири бу - ћири ба" а управо је оно у Торину била нека чаролија коју нико никад неће моћи објаснити.
После те чаролије ће Иванић и Станисављевић заувек имати кредит код мене.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by Passion »

Је*ем ли га. Да ли су били бољи синоћ? Реално, јесу. Да ли смо ми изгледали јадно као они у Торину? Ни близу. Идемо даље, ћао здраво.

ПС Не знам да ли је неко поставио, али ово ћу памтити докле год сам жив. Фантазија!

[video]https://www.youtube.com/watch?v=WNyqKfbM6w4[/video]
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by vosa do groba »

Da su se nasi usrali, jesu. Da su odigrali katastrofalno, NISU! Nasi su igraci, svi do jednoga ostavili srce na terenu i naklon do poda zbog toga !!! Oni NISU bili bolji od nas, imali su 3 sanse i dali 2 gola i to oba na nasu gresku. Samo su gurali loptu na sredini, a sanse nisu stvarali. Za razliku od njih, mi smo stvarali sanse, samo je realizacija bila veoma losa. Tome svedoci i sledeci snimak.

http://www.sportnetwork.rs/play/80106/l ... dorija-0-2" onclick="window.open(this.href);return false;
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by churguzijanac »

Poljaci ili Cesi
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by stormer »

Plzen, prva u gostima
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA) 0:2

Post by pedjans »

Bljak.
Locked