Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Stexman »

Da te ne kritikuju da pises uzastopne postove pa da ti razdvojim :)
Zaboravih da pitam u cetvrtak vas koji ste bili tamo: Neka se prica spomenula ovde da ste imali nekih problema - neprijatnosti tako nesto ali niko nista nije precizirao
pa kad vec pises jos jedan post, mogao bi i to spomenuti ako se uopste nesto takvo i desilo?
:cheers:
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Grouch »

exlimanac wrote:Realno govoreci prosli smo Sampdoriju na srecu i njihovu nespremnost u prvoj utakmici.To je bila jedna od onih utakmica gde kad das gol u ranoj fazi utakmice,protivnik se pogubi i nezna sta dalje,plus potcenjivacki odnos,plus sto smo ih nadtrcali,plus sto je ulazilo sve moguce i nemoguce.Kada bi igrali sada sa njima 5 utakmica mislim da bi svih pet izgubili.Ako mislimo iole nesto da ozbiljnije da uradimo po pitanju plasmana(pod uslovom da ne dobijemo Atletiko)u grupnu fazu,moramo menjati golmana i dovesti najmanje dva iskusna,prekaljena vezna igraca(strancas)koji znaju da uvezu nase linije koje su juce delovale jako rastimovano...
Ne znam koju si ti nasu srecu video u ova dva meca?Tamo smo ih rasturili a ovde ih je debelo usralo da iz četiri suta nekako uguraju dva gola.Sveli smo ih u napadu na neki Metalac,Javor i slicne bunkerase.Uz to smo se sacuvali kartona-dobijen samo jedan.Bilo bi dobro kad bi deo ljudi na forumu prestao da se ponasa kao skolovani fudbalski treneri.Neki bi menjali bekove,neki stopere,ti bi golmana i dva vezna...Rasturimo Sampdoriju a ni posle toga ne prestaju te price.Koji ozbiljan trener bi 10 dana pred najvazniju utakmicu u sezoni menjao igrace koji su ga doveli do te utakmice?Ajd da imamo za transfere ne znam ni ja koliko para pa da uzmemo jednog vrhunskog igraca,ali vi bi promenili ceo tim.Bukvalno mislim da nema igraca koji nije bio zreo za menjanje na ovom forumu.Dajte ljudi da kritikujemo i da predlazemo resenja sto se tice tribine i kluba a ne da sastavljamo tim koji ce igrati.Uostalom,koja je poenta,Zagorcic sigurno nece gledati forum da sastavi tim.Imate FM pa se tamo proslavljajte kao treneri.
Bilo je dosta pozitivnih stvari sa utakmice sa Sampdorijom,atmosfera dobra,marketing je izbacio finu kolekciju posvecenu Boskovu,stadion i okolina su malo okiceni.Koreografija dobra ali su mi one trake levo i desno od Boskova ispod proseka.Moglo je tu nesto originalnije.Sigurno je bilo i problema,pretpostavljam da je ulaz na istok najveci,video sam sa severa red do Spensa.Sad napamet ne znam dal je moguce(na starom jugicu je moglo) da gostujuci navijaci na tribinu ulaze desno od semafora(gledano sa zapada) a da se za domace otvore oba ulaza na istok.
Elem,sto se tice Plzena,mislim da je najvaznije da nas tamo bude u dosta vecem broju nego u Torinu.Gledao sam par njihovih klipova,moze da se stvori vrela atmosfera i pritisak,stadion je bez atletske na sta nasi nisu bas navikli,pa bi bilo dobro da nas ode bar 500 da to malo neutralisemo.
PS:neko je,ako se ne varam,napisao da smo uzeli samo 250 hiljada evra do sad sto je kolko ja znam totalno netacno.Na ovom linku ispod(pod prize money) se moze videti da smo do sad zaradili 891000 evra,ako se nesto zesce nisam zajebo...

https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Europa_League" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by tulip »

Evo i druge zgode koju sam Vam obećao.
To zapravo i nije bila zgoda, već prava nezgoda koja je zadesila mađarske navijače koji su došli u goste prilikom revanša 1. kola između Voše i MTK-a. Njihova grupa od oko 50 navijača stigla je autobusom i poprilično „vesela“ ušla na stadion Karađorđe. Utakmica nije mogla bolje početi po njih, jer su ubrzo poveli sa 1-0 pa su se baš razgalamili. Međutim, slavlje su im ubrzo pokvarili Stanisavljević, Mrdaković i Ivanić sašivši im tri prelepa gola. Nemoć njihovih igrača na terenu prouzrokovalo je njihovo veliko razočarenje i padanje u bedak čekajući da se utakmica završi.
Sa takvim stanjem stvari se nije složio njihov vođa, koji je usput bio i „najveseliji“. Govorilo se da je odlično znao srpski jezik. Na njemu samo znan način, pred kraj utakmice, uspeo je da se iskrade sa tribine. Nije hteo da se pomiri sa porazom svog tima, pa je utehu želeo da pronađe u premijernoj noći EXIT-a 2015, koji je takođe započeo tog četvrtka. Nije mu bilo teško da se stopi sa ruljom turista koji su takođe došli u naš grad da uživaju u muzičkoj manifestaciji.
Po završetku utakmice, dok smo mi sa našim igračima slavili prolazak u sledeću rundu, Mađari su morali brže bolje da se ukrcaju u autobus i da krenu kući. Tom prilikom su i primetili da im fali jedan čovek, a da zlo po njih bude veće, luftika koji je nestao, sa sobom je nosio i odneo sve njihove pasoše. Uzaludna su bila dozivanja mobilnim telefonima, jer se gariša verovatno nije hteo odazvati. Na sav glas je po celom gradu objavljena potraga za nestalim koji je bio u beloj majici, imao bermude, bio mortus pijan, a usput je znao i srpski da priča. Šanse za pronalazak su bile minaimalne i svele su se na teoriju da se traži igla u plastu sena. Putovanje Mađara se pretvorilo u odiseju. Doneta je odluka da se krene put Subotice gde će se prenoćiti u autobusu i sačekati da se u petak, tokom radnog vremena ode u mađarski konzulat kako bi se izdale privremen dozvole za prelazak granice. Bes, očaj i poneka suza u očima iznemoglih mađarskih navijača zamenili su njihovo početno veselo raspoloženje.
A naš (njihov) ožderani deran sa početka priče je u međuvremenu nastavio da tumara novosadskim ulicama i bulevarima želeći da pronađe put do Tvrđave. Da se ova priča srećno završi po ostale mađarske navijače, njihovog blesana su sa gomilom pasoša pronašli naši sugrađani. Obaveštena je i odmah angažovana policija. Momci u plavom su brže-bolje strpali odbeglog navijača u patrolni auto i već na Rimskim šančevima sustigli autobus gde su ga predali njegovoj grupi.
DAJ GOL!!!
Istocno stajanje
Posts: 548
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Istocno stajanje »

Svaka cast Tulip, uvek volim da procitam zanimljivosti vezane za navijacki zivot. I ja kao dugogodisnji navijac imam puno zgoda i nezgoda koje cu pamtiti celog zivota.
Svaka cast i nasim fudbalerima na prolasku slavnog kluba, malo nam fali do grupne fazi, valjda cemo ovog puta imati vise srece!
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Turija »

Istocno stajanje wrote:Svaka cast Tulip, uvek volim da procitam zanimljivosti vezane za navijacki zivot. I ja kao dugogodisnji navijac imam puno zgoda i nezgoda koje cu pamtiti celog zivota.
Svaka cast i nasim fudbalerima na prolasku slavnog kluba, malo nam fali do grupne fazi, valjda cemo ovog puta imati vise srece!
+1
Mislim da je ovo što Tulip piše o navijačkoj tribini, ono pravo što će privući ljude, a ne: moraš, ne može, pevaj...
Ljude treba ubediti, otkriti im lepu stranu navijačkog druženja i kompaktnosti.Stvoriti spontani odnos i poverenje u grupu i to onda traje.Prihvatanje strogih naređenja i pravila ponašanja, traje onoliko koliki je lični prag izdržljivosti i kad ,,pukne film "- više nikad tamo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by newnowapv »

tulip wrote:Evo i druge zgode koju sam Vam obećao.
Hahaha, to objasnjava neke stvari... Posle utakmice sam otisao do merkatora, tj stao ispred merkatora da cekam devojku. U jednom momentu vidim patrolu kako zastaje, gleda me i produzi. Napravi krug oko merkatora i opet dodje do mene i vikne mi da dodjem do auta. Moram da napomenem da sam imao belu majicu, bermude, i da znam madjarski :D I pita: Jesi ti Vilmoš? Molim? Vilmoš! :lol: ma reko nisam... Aha, dobro, trazimo jednog decka, isti je kao ti, po opisu, majica, gradja, sve.
Posle 3 minuta, prelaze ulicu pandurka i pandur u paru... Sa sve pratecim pogledima ka meni ulaze u kafic, ulaze na parking, a pandur me svo vreme gleda... Posle par minuta mi prilaze, dobro vece, trazio je licnu kartu, a videlo se da misli da je pronasao pravog coveka. Kada sam izvadio licnu i kada sam mu rekao da me je vec kolega startovao, otisli su u dalju potragu. Posle su me jos dvojica smekala, ali sam tada vec krenuo ka tvrdjavi...
Sve u svemu, hvala tulip za razjasnjenje te situacije, sad mi je vec sve jasno... :)
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by angua »

Sjajno. Baš me je nasmejala priča.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Voja »

Sto vise ovakvih anegdotica i forum ce biti kvalitetniji i veseliji.... svako od nas moze napisati tako neku lepu i zanimljivu stvar,a ne da se samo mraci.
Evo recimo,moj centarfor je posao na Sampdoriu,al je skrenuo desno na drugom umesto trecem semaforu i gle cuda :mrgreen:

Al nema veze,ovaj put nije navijao,al je radio na marketingu :cheers:

Image
Image
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by ernesto »

Ja sam bio sa devojkom na Jamajci,gde me je jedan bugarin video u dresu Vose i bukvalno skocio na mene i narednih 7 dana je pokusavao na sve nacine da bude sa nama u drustvu,Batke Batke...(gde je moja devojka prevrtala ocima svaki pu kad ga vidi)......ali preziveli smo....
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Marcello »

ernesto wrote:Ja sam bio sa devojkom na Jamajci,gde me je jedan bugarin video u dresu Vose i bukvalno skocio na mene i narednih 7 dana je pokusavao na sve nacine da bude sa nama u drustvu,Batke Batke...(gde je moja devojka prevrtala ocima svaki pu kad ga vidi)......ali preziveli
smo....
Ne veruj Bugarinu ni kad darove nosi! :devil: :mrgreen:

Nego, povodom priče o ovim MTK tupanima. Msm, zamisli - vođa nosi pasoše?! Potpuni kretenizam! Kao razredni starešina. :mafia: :mrgreen:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by novosadjanin »

Viktoria Plzen- Slovacko 2:2

http://tv.isport.blesk.cz/video/2400401 ... o-2-2.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Mackycool »

Mislim da ovaj rezultat može da raduje. Pri rezultatu 1:1 i sa igračem više su uspeli da prime gol od mnogo slabije ekipe a da posle toga su uspeli samo da izjednače.
Last edited by Mackycool on Sun Aug 09, 2015 9:35 pm, edited 1 time in total.
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Nevernik »

Mozda su i oni igrali sa rezervnim timom :)
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Jole »

Rekao bih da je ovo odlicno za nas. Oni su u daunu posle revansa sa Makabijem i ovo njihovo cupanje remija sa igracem vise samo produzuje bedak u koji su upali. Samo nek nastave tako :devil:
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Firmson89 »

Или је то све само тактички, да нас заварају...као наш пораз против чуке! :greenbutt:
Locked