5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Voja »

Gledam sad reprizu na areni5,kakav krvnicki start Brasanca na Ozegovica,direkt u meso.... koja nemoc jbt i koji kukavicluk sudije da izvadi crveni karton :frown: inace,sudiji veceras samo to zameram,imao je neki cudan kriterijum,ali ujednacen... davao je podjednako zute dok mu ih nije nestalo,posle je presao na crvene :mrgreen:
Image
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Milan »

Bravo momci! Naklon do poda.

Steta sto nije usla jos koja, cisto da ih useremo do kraja...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by kafe bagdad »

Sto blize severoistoku, sto blize lozi, to je recept za uspeh. Umesto da se poseravamo po njima na zvanicnom sajtu u ovoj carobnoj noci, ono neki pomirljiv izvestaj sa utakmice, kao da nam je neprijatno sto smo pobedili.

Kako su samo Vasilic i Ozegovic u par navrata palili masu, to volim da vidim!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Radoye »

Car je go.

Sada je valjda svima u zemlji Srbiji jasno da su dva najveca najtrofejnija najnaj sile kosmosa kluba ustvari najobicniji probuseni kurton. I da je pravde, ne bi kvalitetom ni do sredine tabele dobacili cak ni u ovakvoj posranoj ligi.

A ponovo ce uzeti trofeje, laganeze, bez problema.

Bravo za Zagu, bravo za igrace. Objasnili su. Tako se to radi. Gazi go**a!

E sad, domaci zadatak - ponoviti ovo isto i protiv drugog :shit: . Ne bude li ovakav pristup, na krv i znoj, ne bude li sve prstalo i u 13. kolu protiv cigana, dzaba nam i ovo danas i Sampdorija i Liga Evrope i sve. Ovo je ekipa koja ima kvalitet da uzme titulu, toliku smo demonstraciju moci prikazali nad izvikanim timom partizana koji u revijalnim utakmicama gazi celu ligu sa po 4-5 razlike. Nema sanse da je na posteno izgubimo, mogu samo da nam je otmu najbrutalnije kao kup 2011, ili da je sami poklonimo.

Iskreno se nadam da nikome nece pasti na pamet da bilo sta bilo kome poklanja.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by lala1914 »

Prosto im neprijatno koliko nam dobro ide...ma mani bre, na zvanicnom sajtu nikad normalnog necemo imati :roll: Zaista katastrofalno sudjenje sto ovaj saban kaze...kako nisu sa 9 zavrsili vec na poluvremenu...valjda ce i protiv crvenog im biti isto pisanje, imaju najgoru ekipu ikad, i da ih pustamo ne bi smeli da nas pobede...
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by PZS »

Rabba wrote:Au, sta sam ja gledao veceras...

Svaka cast momci... Ovo sam cekao da vidim godinama, ovakvo zalaganje i ovakvu borbu... Zasluzili smo mi, ali ste jos vise zasluzili svi koji ste danas istrcali na Karadjordje i ceo strucni stab koji je pripremio utakmicu...

Skidam vam svima kapu i jedno veliko bravo.

I jedan utisak me ne napusta... Doktor Mirko Ivanic...
Moram Rabba, jače je od mene:
Doktor Aleksandar Stanisavljević
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Voja »

PZS wrote: Moram Rabba, jače je od mene:
Doktor Aleksandar Stanisavljević
Ja sam u 58.minutu gledajuci i snimak suta skocio misleci da je gol :mrgreen:
Image
User avatar
Red Firm Telep
Posts: 44
Joined: Wed Apr 18, 2012 11:44 pm
Location: Telep

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Red Firm Telep »

šta reći osim, momci hvala vam za sve!
mislim da je ovo trenutno najrealniji naslov :mrgreen:
Image
User avatar
kravoguster
Posts: 12
Joined: Tue May 24, 2011 1:40 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by kravoguster »

Bio sam tacno na sredini zapada, ispod loze.. Da li nas je na zapadu bilo 70, 85, ili 90% nije ni bitno, jer ovakvu atmosferu na zapadu protiv bg :shit: ja nisam doziveo.. Upropastili smo ih.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Svi su pevali i navijali.. Od 7 do 77.. :cheers: A najbolji detalj.. Mislim da je bio nas drugi ili treci gol.. Skacemo, totalno ludilo 2,3 min.. I naravno svi pocrkasmo na onih 60 stepeni, dusa nam u nosu.. Seli da malo odmorimo, kad ustaje cica od 60, 70 god i zakuvava novi talas navijanja.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Voja »

Super galerija slika :cheers:

http://fudbal.hotsport.rs/2015/08/13/fo ... pski-smek/" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Mackycool »

Pošto je Abu dao oba gola za crne, to znači da smo mi zapravo pobedili sa 5:0 :deal: :greenbutt:
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Voja »

hahaha... u trenutku velikog ponosa sam se setio nasih kolega sa foruma na koji ste me sinoc uputili :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Treba videti taj prelaz postova sa "pre utakmice" na "posle utakmice" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Katastrofa!!!
Image
:cheers: :cheers: :cheers:

Ajd da ne bude sad da je sve idealno.... Zaks reakcije moraju biti brze... mozda i nisam u pravu (Turija ce mi reci :cheers: ),ali tako iskusan golman je trebalo da saceka sut Abua kod prvog gola.... nije to penal bio :) Ozile,u modernom fudbalu nema ni sazaljenja ni prepirke.... zbog toga primismo prvi gol. I ladno nemam vise zamerki :mrgreen: Palocevicev promasaj ne razmatram,da je usao pa da se zapitam :mrgreen: :cheers:
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Stexman »

churguzijanac wrote:Ko se ne seca, ovako smo trcali 89!
Apsolutno sam isto pomislio veceras!
I isti onaj osecaj imam, kao radujem se al ono kao sam sebe smirujem da ne izbaksuziram nesto a u glavi samo odzvanja "Šampioni..... Šampioni....."

Sada slobodno mogu da kazem da je Stanisavljevic bolji izvodjac slobodnjaka od Mihajlovica. Decko redovno zabada.
Ćomi jel te bolelo nesto veceras? Osim one stvari? Tako se to radi, ne boj se vec peglaj! Kapiten si tima, velikog tima! Tima koji moze da postane jos veci. Zato samo hrabro, jer kad si ti na nivou to se odrazi na ceo tim!
Ozegovicu, svaka ti cast na borbenosti. Nama nista vise od toga ne treba!
Zao mi Pekare, srce hoće-ledja ne daju! Svi su bili odlicni!
Konacno imamo tim! TIM!!!
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Firmson89 »

Очекивано, натоварили боранију. Штета што нисмо још коју од оних шанси пред крај утерали, али победи се у зубе не гледа. Одма мислима у Плзењ, да се извуче активан резултат у гостима!

А на нама је да спремамо пасоше, чешко пиво се неће само попити! :cheers:

Колико је добро бити луд за тобом!
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Turija »

Mnogo sam se obradovao zbog ove nase pobede u velikom stilu - iskrene čestitke svima u Klubu.
Nažalost, nisam mogao na utakmicu (upravo sad sam stigao kući sa puta), pa ću da odgledam meč na postavljenom linku.
Šteta što im nismo smestili i četvrti (da ne se.u).
:hurray: :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked