Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Voja »

zime89 wrote:E ljudi konacno da se i ja javim :).
Jel ovo realno stanje,ili izvestaj sa FMa? :mrgreen:
Image
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by zime89 »

Pa kazem ti gledao sam ih i to im igracki kadar koji trenutno imaju i moje misljenje je da su ranijih godina imali mnogo jacu ekipu, bar po meni. Manje vise to su sve iskusni igraci i ima par mladjih...po meni jesu favoriti, ali mozemo igrati sa njima.
ZIME89
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Djisa »

21:45 Viktoria Plzen -1.5 1.95 Vojvodina +1.5 1.85 1.31 5.10 11.00 1.04 1.17 3.50 2.5 1.90 1.90 +20

Kvota na njih isto kao kad smo igrali sa Sampdorijom u Torinu. Mora se nesto probati!
Kup je nas!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by novosadjanin »

Danas u 18:30 Teplice-Viktoria Plzen, ako neko nadje dobar link neka ga postavi.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, 20. avgust

Post by Maminho »

I ja sam planirao danas da ih ispratim. Mozda ce biti ovde 30 min pre pocetka meca. http://livetv.sx/rs/eventinfo/332740_te ... ria_plzen/
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by lazarr »

Ovde je najavljeno:

http://www.stream2watch.co/sports/socce ... -august-14" onclick="window.open(this.href);return false;

http://zivetv.cz/2015/08/13/zive-fk-tep ... ighlights/" onclick="window.open(this.href);return false;


Ovaj drugi radi savrseno. Extra slika.
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Mackycool »

Viktorija povela iz slobodnjaka glavom posle kiksa kompletne odbrane Teplica. Po igri koju su do sada prikazali mislim da uopšte ne treba da ih se bojimo (mada ne treba ni da ih potcenjujemo).
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Voja »

Cini mi se da su im skok igra i brzina najjaci adut.Iskreno,mene smorila utakmica.Pekara preko potreban za ovaj mec
Image
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Maminho »

Jel neko video drugi gol ? Meni se ugasio stream, prebacili se u neki studio. Do prvog gola bas dosadna utakmica, jaki su posle prekida.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Radoye »

Voja wrote:Cini mi se da su im skok igra i brzina najjaci adut.Iskreno,mene smorila utakmica.Pekara preko potreban za ovaj mec
Pekara je preko potreban, tacka! Svaka cast Djuricu na zalaganju, Pankov i Dinga imaju veliki potencijal, ali Pekara je doktor. Nije on individualno mnogo bolji od ostalih ali je njegov uticaj na igru ekipe nenadoknadiv. On svojom mirnocom i komandovanjem situacijom uliva takvu sigurnost kompletnoj odbrani da podize nivo igre svima oko sebe. Bez njega nam nazad duva promaja na sve strane, sa njim smo cvrsti ko bedemi Petrovaradina!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
kravoguster
Posts: 12
Joined: Tue May 24, 2011 1:40 am

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by kravoguster »

Je l' nekom jasno sta se desava? Zasto prekinuse utakmicu? :shock: Pretoplo? :mrgreen:
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Maminho »

Sad sam posle ovog meca definitivno siguran da je Plzen u krizi rezultata. :D Ispustili su prednost od 0:2 :) Mi smo u velikom naletu i mogli bi to da iskoristimo vec u prvom mecu kod njih u Ceskoj. :cheers: Sad jos vise verujem da mozemo do grupne faze LE. Treba igrace motivisati maksimalno, nadam se da ce Zaga postaviti taktiku kao juce protiv Partizana i u prvoj utakmici protiv Sampdorije. :dance2:
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by мализека »

Овај Плзењ ништа посебно...имају уигран, искусан тим, али није неки врхунски квалитет. Чврста екипа, нападају по боковима, више по десном...Ове Теплице баш слабе, да је ту био неки јачи тим, гости би попили пораз само тако. 8) Ништа страшно, могу то наши да прођу...ако полуде као у Торину, добијамо их већ у гостима. :mrgreen:
kocka89
Posts: 10
Joined: Sun Nov 21, 2010 6:14 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by kocka89 »

kravoguster wrote:Je l' nekom jasno sta se desava? Zasto prekinuse utakmicu? :shock: Pretoplo? :mrgreen:
Nestala struja na stadionu i nisu radili reflektori, pa je sudija poslao igrace u svlacionice dok se to ne resi... :cheers:
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by budababa »

Maminho wrote:Jel neko video drugi gol ? Meni se ugasio stream, prebacili se u neki studio. Do prvog gola bas dosadna utakmica, jaki su posle prekida.
I na snimku fali njihov drugi gol, ostaje misterija jesu li ga dali uopšte :oprez: Ne treba izvlačiti prerane zaključke, ali ovaj video nagoveštava da se sa njima može igrati na ravnoj nozi.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=4EwJuskusU4[/video]
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Locked