Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by budababa »

Уз 50.000 динара, шеф стручног штаба Војводине, кажњен је месец, условно на 365 дана, јер је претерао у најави гостовања у Лучанима.

Због изношења неистинитих детаља, Дисциплинска комисија ФСС решила је да казни тренера Новосађана.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by the Gari »

budababa wrote:
Уз 50.000 динара, шеф стручног штаба Војводине, кажњен је месец, условно на 365 дана, јер је претерао у најави гостовања у Лучанима.

Због изношења неистинитих детаља, Дисциплинска комисија ФСС решила је да казни тренера Новосађана.
Kad digne premiju za ulazak u grupe, ima da im plati iz malog džepa :devil:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

A Bozovica jos uvek nisu kaznili za iskljucenje iz prvog kola!?
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare »

Stexman wrote:A Bozovica jos uvek nisu kaznili za iskljucenje iz prvog kola!?
Pa šta ti je, neće ga ni kazniti, ili će biti neki smehotres od kazne. Premijer izađe i kaže da ih država neće dirati, znači oni porez ne moraju da plaćaju a nama se blokira račun kad ne izmirimo porez. Nažalost zvezdana ove godine uzima titulu milom ili silom, a kako je krenulo biće da je silom. Pa oni dovode i dovode igrače a u minusu 50 miliona eur! Oni još uvek formiraju tim, vraća im se posle povrede onaj Luković, koliko god godina da ima, dobar je za našu ligu i predobar, imaju i onog levog beka Ibanjeza, pojačanja samo stižu. Šteta što nismo igrali i sa njima u ovih prvih par kola, siguran sam da bi ih odrali i napunili im bulju šimikama. Ovako do kraja prelaznog roka mi ćemo samo oslabiti i prodati najbitnije karike tima a oni samo ojačati i još se više uigrati.
Last edited by Mare on Thu Aug 27, 2015 2:45 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Nevernik »

Eh, ovo je tek pocetak.
Sta ce tu tek da se radi koliko ce novca da se upuca u Stub Srpstva.
User avatar
Salvador
Posts: 1085
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Salvador »

Podrzavao sam Zagu u startu, ali selekcija tima i izmene u poslednjih 5-6 tekmi su katastrofa.
Da spomenem samo par promasaja - Puskarica je izostavio tek kada se ubudjao, Stamenica ubacuje na zadnjih 10 min, a decko razbijao na levoj strani, Vasilica je morao mnogo ranije da menja Lakicevic, Ozegovic uprkos sjajnim golovima ne zasluzuje svih 90 minuta, itd...
1892
Posts: 1079
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by 1892 »

Ok menjao je Nalu da se oprosti od navijača jer ide, ali što je Zoćevića ubacio pre toga. Očigledno je na žalost da se Zagor ne pita previše oko sastava tima, i da će se polako ali sigurno u timu ustaliti par klasičnih menadzerskih igrača.
Come on you Reds!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Ma nije tu Zaga kriv, nije kriv niko pojedinacno. Ovo nam je maksimum, ovo su nam limiti mogucnosti i igracki i strukovno i organizaciono, mi jednostavno ne mozemo bolje od ovoga ni kao klub ni sire gledano kao predstavnik srpskog fudbala. To je pravo mesto Srbije i SLS na Evro-sceni, ne bi ni partizan igrao grupe da ne ide preko kvalifikacija za LS, jednostavno zadnje kolo pretkvalifikacija ili slabije od toga je nivo kvaliteta srpskog fudbala, dotle jos klaj-klaj ali tu ko stigne obavezno ispada.

Jedino da mi uzmemo tu titulu (kad bi to pored blizanaca bilo moguce) pa da kao partizan ispadnemo u zadnjem kolu pretkvalifikacija LS to je jedini nacin da neki klub iz ove lige igra u grupnoj fazi Evro-takmicenja.

Sto u prevodu znaci - Vosa nikada igrati nece u grupnoj fazi.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Dejan »

Ocekujem ostavke kompletne struke u klubu! Kao jedino ispravno resenje za novog trenera vidim izbor Djumija ili Pauna...
User avatar
Forza Voša
Posts: 578
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Forza Voša »

Dejan wrote:Ocekujem ostavke kompletne struke u klubu! Kao jedino ispravno resenje za novog trenera vidim izbor Djumija ili Pauna...
Nazalost, ja ostavke strucnog staba ocekujem posle petarde protiv crvenih u Beogradu.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Mima Rastavac!!!
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Već viđeno u poslednjih 20 i kusur godina: trener plaća ceh i idemo dalje?
Takvo rešenje /po meni/ je jedino ispravno ako će doći trener stranac, ali ne iz regiona i jugoistočne Evrope.
Trener koji će od uprave poznavati samo Predsednika, pa ako Predsednik ne može da se odupre menadžerima, onda je i vrapcima jasno ko treba da napusti palubu broda koji tone.
Međutim, taj film još mnogo godina nećemo gledati.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Djumi,Turija,Radoye & Voja :mrgreen: i Vosa bi zarila i palila po fudbalskim terenima Srbije i Evrope
Image
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by trelos gia fcv »

Zagorčiću, još si tu?
Nadam se da će sutra biti preneta sva negodovanja i kompletno nezadovoljstvo svih iskrenih navijača Vojvodine ne(stručnom štabu)!

Shvatite, Vojvodina neće postati MALI KLUB, kolikogod VI to želeli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Ne sme Zagorcic otici sam, inace necemo postici nista!
Post Reply