Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
vdn slaninar
Posts: 1037
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by vdn slaninar »

Pa i Zagorcic je nas Slaninar,sto bi to bila prednost Djumiju.Najbolji je bio Bobe Pavkovic,njemu uz rame Rajevac,pokojni Brzic,to su treneri koji imaju viziju,meni je dobar bio i Vignjevic,sad ko je imao kakvu ekipu ko je mogao vise je stvar ukusa.Mi sa ovom ekipom smo smatrali da cemo biti na sredini,sto se i desava al dobrim igrama u Evropi i pobedom protiv crnog blizanca su nam porasle ambicije.Sta je resenje sada,odlazi,odlazi a ko da dodje.Ja bi podrzao Zagorcica do polu sezone a onda sveo racune.Ta igra na gol vise za sad ne daje rezultat protiv daleko slabijih protivnika.Za sad dobri smo za igru 3+ golova
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Matador »

Vavan predlaze Milana Kosanovica za trenera, tako da ko zna sta ce jos kuvati do kraja!!! Dace sve od sebe da zadrze svoje sportske direktore ili bar trenera.
Jedno je sigurno trenutno pravi Slaninar moze verovati samo ako Milan Djuricic dobiju ulogu tim menadzera. Njemu tim nece krojiti Vavan, Majami, Simic i Osmajic. On se borio sa mnogo gorim i vecim igracima od njih i nije popustio. Dokazao je da je veci navijac od 99% koji su bili ili su sad na platnom spisku kluba a dosli su sa tribine. Samo neko ko ima licni interes ili strah nece podrzati ovaj predlog. A masinerija Vavan, Majami, Simic i Osmaja vec buse Djumija, vec se urgira i kod navijaca sto je strasno.
Dundjo prestani da se krijes iza sportskih direktora i obaveza i pokazi da si tu da bi bilo najbolje za FKV, a ne za prijatelje menadzere, dilove, procente i slicno. http://www.utakmica.rs/superliga-vesti/ ... zera-28173
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

vosa do groba wrote:Ne zelim da pomislite da sam protiv Djumija, cak sta vise, gotivim ga mnogo i bio bi dobro resenje, ali setite se kakve je rezultate on imao, pa pravili smo sprdacinu sa njim i onom pesmom Oooo Djumi Murinjoooo. Igrali smo protiv Napredka poslednje kolo 7:0, pljusak je bio. On jeste slaninar, bolji covek od svih njih, izuzetan strucnjak, ali do sada u Vojvodini ili bilo gde drugde nije pokazao nikakve rezultate... Samo se bojim da bi i njega proklinjali posle losijeg niza...
On je u Vojvodinu uvek dolazio pod ovakvim pritiskom da vadi kestenje iz vatre i ocekivali su se rezultati odmah! To niko ne moze da ocekuje posle desetak utakmica ako prethodno sam nije selektirao ekipu. Potrebno je vreme da se napravi selekcija igraca pogotovo kad ih imamo ovoliko nesposobnih. Kad smo vec spomenuli Murinja, gde je Celzi trenutno? Ipak mislim da ce on Celsi izvuci iz krize, ako ga puste da radi kako on hoce!

Ali nikad necu zaboraviti kako je Djumi oteran bukvalno iz kluba(ako se dobro secam) kada je "pretio" crvenima pred finale kupa pa dobio packe zbog toga! Kao, njima ne sme da se preti? Pazi molim te...
vdn slaninar wrote:Pa i Zagorcic je nas Slaninar,sto bi to bila prednost Djumiju.
Prednost je sto jedini moze da obavlja dve(u nasem slucaju tri) funkcije u klubu, i kao najveca prednost je to sto kod njega protekcija ne postoji!!!
On zna kako organizovati i sinhronizovati sve nase selekcije, kako nametnuti stil igre koji ce gajiti te selekcije tako da cim stasaju za prvi tim njihovo navikavanje na stil igre nece biti potrebno. Cak i da je (diskusije radi) Zaga kojim slucajem i bolji trener, nije bolji pedagog i psiholog a izgleda da je ovim nasim igracima to potrebnije od trenera.

A skoro sam siguran, da ako covek oseti da ne moze da izvrsi neki zadatak da ce se sam povuci!
User avatar
Forza Voša
Posts: 579
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Forza Voša »

Stexman wrote:
vosa do groba wrote:Ne zelim da pomislite da sam protiv Djumija, cak sta vise, gotivim ga mnogo i bio bi dobro resenje, ali setite se kakve je rezultate on imao, pa pravili smo sprdacinu sa njim i onom pesmom Oooo Djumi Murinjoooo. Igrali smo protiv Napredka poslednje kolo 7:0, pljusak je bio. On jeste slaninar, bolji covek od svih njih, izuzetan strucnjak, ali do sada u Vojvodini ili bilo gde drugde nije pokazao nikakve rezultate... Samo se bojim da bi i njega proklinjali posle losijeg niza...
On je u Vojvodinu uvek dolazio pod ovakvim pritiskom da vadi kestenje iz vatre i ocekivali su se rezultati odmah! To niko ne moze da ocekuje posle desetak utakmica ako prethodno sam nije selektirao ekipu. Potrebno je vreme da se napravi selekcija igraca pogotovo kad ih imamo ovoliko nesposobnih. Kad smo vec spomenuli Murinja, gde je Celzi trenutno? Ipak mislim da ce on Celsi izvuci iz krize, ako ga puste da radi kako on hoce!

Ali nikad necu zaboraviti kako je Djumi oteran bukvalno iz kluba(ako se dobro secam) kada je "pretio" crvenima pred finale kupa pa dobio packe zbog toga! Kao, njima ne sme da se preti? Pazi molim te...
vdn slaninar wrote:Pa i Zagorcic je nas Slaninar,sto bi to bila prednost Djumiju.
Prednost je sto jedini moze da obavlja dve(u nasem slucaju tri) funkcije u klubu, i kao najveca prednost je to sto kod njega protekcija ne postoji!!!
On zna kako organizovati i sinhronizovati sve nase selekcije, kako nametnuti stil igre koji ce gajiti te selekcije tako da cim stasaju za prvi tim njihovo navikavanje na stil igre nece biti potrebno. Cak i da je (diskusije radi) Zaga kojim slucajem i bolji trener, nije bolji pedagog i psiholog a izgleda da je ovim nasim igracima to potrebnije od trenera.

A skoro sam siguran, da ako covek oseti da ne moze da izvrsi neki zadatak da ce se sam povuci!
Ja bih Djumija postavio za predsednika jer ima viziju kakva bi Vosa trebala da bude + da covek moze da kaze: za tebe i tebe su vrata zatvorena, taj moze a taj i taj nemoze da igra u Vosi, ...
Niti bi nam trebali sportski direktori, niti bi mi tada imali potrebu da provlacimo Majamije i ostale debilne nadimke po forumu, niti bi morali da brinemo da li je Vosa u pravim rukama, ...
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Лампард »

Nama treba TRENER koji nece dozvoliti da mu postavu i transfere kroje raznorazni muljatori u klubu i oko kluba,nikakav veliki strucnjak.

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by carlons »

Ne postoji trener koji može da se suprotstavi upravi. Imali smo trenera španca na reprezentativnom nivou pa nije mogao ništa. Bolje je i da lošiji trener vodi ekipu 3-4 godine u kontinuitetu nego da se "vrhunski" menjaju na 4 meseca. Naš tim je jednostavno precenjen, imali su taj bljesak u Torinu i to nas je zavelo. Poklopilo se da su u jednom momentu svi igrači bili na vrhuncu svojih mogućnosti, što se nikad više neće ponoviti. Ajde neka bar jedan trener izgura 2 sezone u kontinuitetu, čisto za promenu. U slučaju Voše, trener koji duže vodi tim i jeste na neki način šok terapija.
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Ja sam uvek za Djumija, ali čisto sumnjam da je lud da dolazi u ovaj čabar...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by zime89 »

Naravno da se slazem da se Djumi vrati i da se objedine funkcije i imamo tim managera, ali plasim se da managerski lobi to ne bi dozvolio, pa cuo sam na tribini od nekih likova koji su bili pored mene da npr. Ozegovica placa manager, a ne klub. Onda mi nije ni cudno zasto ne zna da doda loptu. Ali sam vise za to, ako Djumi prihvati da se vrati, ali mislim da ne zeli jer sam ga skoro pitao na FB i kaze nije vreme, da mu se da sansa na duze vreme, ajde da istrpimo nekog trenera na duze staze to nam fali kontinuitet. Djumi je bolji po meni od Zagorcica, a od ona dva diletanta tu se i ne postavlja pitanje.
ZIME89
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Matador »

http://www.butasport.rs/fudbal/navijaci ... zagorcica/
U Dnevniku stopiran tekst da navijaci hoce Djumija za tim menadzera. Menadzerski lobi Vavan, Simic, Majami, Osmajic rade punom parom!!! Bajicu iz novosti receno da ne pise o smeni trenera i sd! Boje se da ce sve izgubiti sto je Vavan gradio odlaskom Ljubeta, Mice i Zage i zbog pritiska navijaca na Dundju i Zoku, Dundja je najvise razocarao do sada!!!
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Avangarda »

Ja npr. nisam za Djumija (uz duzno postovanje, nista licno!). Djumi je vec dva puta bio trener FKV, Zagorcicu je ovo drugi mandat, a Dzimi pre njega je bio trener FKV 3 ili 4 puta?! Za to vreme klub nijednom nije izasao iz sivila u kojem je zadnjih xx godina, svaki od te trojice je imao nekih svetlih momenata, ali je mnogo vise bilo krahova i raspada. Slagao sam na pocetku kad sam napisao da nemam nista licno protiv Djumija, imam jednu stvar to jest' jedno finale. Ono finale kupa kad su nas cigani sa verovatno najslabijim timom u njihovoj istoriji i sa najgorim trenerom u istoriji ovdasnjeg fudbala (Kratko Ostanic) pregazili kao plitak potok! Ni dan danas mi nije jasno kako su nas tako lako pregazili?!

Dakle sto se tice novog trenera mislim da bi bio red da se konacno izabere neko van FKV vrteske, kao i neko van standardne JSL vrteske. Neko je vec pisao o strancu koji nikom ne bi znao ime i prezime osim predsedniku i ja delim to misljenje, ali od toga verovatno nema nista, tako da ce verovatno biti doveden neki domaci trener spreman na poslusnost i kompromis.
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ДушанСП »

Те године су нас цигани победили три пута,тако да није Ђуми једини губио утакмице од њих.
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by johnny »

Meri, Đumi, Kosan- :pegla: :pegla: :pegla:

Odakle vam pravo da nastupate u ime apstraktnog kolektiva, navijača Vojvodine???
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Avangarda, ja sam onomad pisao o treneru strancu.Djumija uvek, pa i danas, vidim kao najboljeg Sportskog direktora za Vošu.
Radi se o čoveku u kojeg imam ogromno poverenje da će raditi pošteno i u interesu Vojvodine.Djumi ima viziju i stav, a nije sklon trulim kompromisima.Zbog svega toga, verujem da bi dao najveći doprinos Klubu na mestu Predsednika, međutim, to je ovde nemoguća misija, dok je Sportski direktor mnogo realnija.
Zašto ne trener?
Zato što ovde nema uslova za rad ni za jednog kvalitetnog domaćeg trenera, pošto struka ne može doći do izražaja (vidite da i Paunović-mlađi neće da radi u JSL) iz poznatih razloga.Ko ovde živi od malena, ne može ovde ozbiljno raditi, jer će ga lomiti sa svih strana.Samo trener stranac, usamljeni Mohikanac, može pokušati nešto promeniti ili brzo spakovati kofere i vratiti se kući.
Drugo, kvalitetan Sportski direktor nam je, naročito sada, jako važan.Primetio bi talente u ranoj fazi razvoja, dok još možemo da ih dovedemo pre blizanaca i da nas ne koštaju mnogo.
Treće, trener se ,,prži na vatri" svakog vikenda i prvi je na udaru, ako krene loše na terenu.Što će se reći: kvalitetan trener ovde nema vremena da pokaže i dokaže da je u pravu.Takva praksa traje već dve decenije i to se neće promeniti skoro.
Karijera Sportskog direktora je mnogo dugotrajnija i ima daleko više vremena i šanse da dokaže kvalitet selekcije i doselekcije.
Jako bi dobro bilo da Voša bude prvi tim u Srbiji koji će promovisati ulogu Tim menadžera.Za tu rolu Djumi nema domaću konkurenciju i najradije bih ga već sad video u Voši.
Međutim, bojim se da je to /za sada/ utopija i da bi čoveka pre vremena potrošili.Ili bi ga ovi iz uprave smenili ili bi dao ostavku?Možda grešim, ali mi pod sadašnjim okolnostima tako izgleda.
Iskren pozdrav Djumiju, uz želju da prihvati poziv i dođe u Vošu.Drugačije, teško ćemo se izvući.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djumi »

Avangarda wrote:Ja npr. nisam za Djumija (uz duzno postovanje, nista licno!).Ni dan danas mi nije jasno kako su nas tako lako pregazili?!
I ja sam protiv Djumija (uz duzno postovanje, nista licno!).Posto i Djumiju nije jasno ni dan danas kako su nas pregazili :beg:
ps. Turija moj pozdravljam i ja Tebe !
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Mesto trenera je najlakše popuniti, a najmanji je problem. Ideja Turijina o sportskom direktoru nije loša, ali opet u ovakvom stanju ne može da uspe. Taj isti direktor bi morao da sarađuje sa ovim mafijozama koji drže pola igračkog kadra. A ako ne sarađuje bio bi bušen gde god stigne.
Smrdljiva riba zvana FKV mora od glave da krene da se čisti.
Io odio Belgrado
Post Reply