Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Marketing kluba

Post by lala1914 »

Gledao jedno 100 puta...Najjaci deo kad ozegovic nece da doda paket :D
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

Hahahha, genijalno ovo sa Ožegovićem!!!
Autoru svaka čast :D
Mada me ne bi čudilo da je i Ožegović sam odradio taj deo :D
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Marketing kluba

Post by Firmson89 »

Хахахах одличан клип, поготово Ожеговић! :greenbutt:
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Alavi Ozeg, izgleda da je i on svestan svoje alavosti! :)
Ali odlican spot, svetski.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Marketing kluba

Post by newnowapv »

Sve je ovo lepo, i drago mi je zbog spotova, ali ljudi moji, polusezona je a mi jos nemamo ovogodisnje dresove u prodaji... Oficialni shop ko zna kada ce.
A i nadam se da ti kalendari nece izaci u februaru...
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Marketing kluba

Post by Vuke »

Svaka cast ljudi jedna od retkih svetlih stvari u klubu. Kontam da ima para da bi bilo mnogo jaki u ovom segment.
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Junior »

Svaka čast :cheers:
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Marketing kluba

Post by zime89 »

Pohvala za klub danas mi stigla cestitka za predstojece novogodisnje i bozicne praznike bas sam se obradovao :)
Ako neko iz kluba cita, imam samo jednu konstruktivnu kritiku i nadam se da ce se sledece godine uraditi tako, cestitati i ona ostalim jezicima koji su u sluzbenoj upotrebi u AP Vojvodini.
Hvala Voso od srca :D
ZIME89
User avatar
Jataganac
Posts: 92
Joined: Wed Mar 02, 2011 4:51 pm

Re: Marketing kluba

Post by Jataganac »

Nije bas morao jeftin kineski vestak od jelke , al dobro mozda je to deo tog modernog minimalizma ,videcemo nastavak ...
User avatar
fraxmanutd
Posts: 203
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Marketing kluba

Post by fraxmanutd »

Jataganac wrote:Nije bas morao jeftin kineski vestak od jelke , al dobro mozda je to deo tog modernog minimalizma ,videcemo nastavak ...
Јако лепо написано. Чист доказ да шта год да човек уради, потруди се, наћи ће се неко да то и "подржи".
Да је била права, природна, јавио би се неки из покрета "Зелени" па би рекао да су могли узети и јефтину кинеску, да нису морали баш да униште једну праву, а и јефтинија је па би остало више пара, овако се троши константно...

Сачувај Боже... Шта човек може све да прочита :rage:

Свака част за људе који ово раде! :thankyou:
Маркетинг и ове ствари су раније били равни НУЛИ! Све што сте до сада урадили је вредно похвале. Почев од оних пакетића за децу, па фудбала у центру и слично. Верујем да бисте са бољим буџетом били само још бољи!
Браво и хвала вам што промовишете НАШУ ВОШУ!
Банат цео, црвено бео!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Marketing kluba

Post by Marcello »

zime89 wrote:Pohvala za klub danas mi stigla cestitka za predstojece novogodisnje i bozicne praznike bas sam se obradovao :)
Ako neko iz kluba cita, imam samo jednu konstruktivnu kritiku i nadam se da ce se sledece godine uraditi tako, cestitati i ona ostalim jezicima koji su u sluzbenoj upotrebi u AP Vojvodini.
Hvala Voso od srca :D
Iako sam ovo davnih dana očekivao od marketinga, nikad nije kasno! Konačno sam se osetio kao neko, ko makar zerička znači ovom klubu. Baš sam se obradovao, kao dete.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Marketing kluba

Post by Лампард »

fraxmanutd wrote:
Jataganac wrote:Nije bas morao jeftin kineski vestak od jelke , al dobro mozda je to deo tog modernog minimalizma ,videcemo nastavak ...
Јако лепо написано. Чист доказ да шта год да човек уради, потруди се, наћи ће се неко да то и "подржи".
Да је била права, природна, јавио би се неки из покрета "Зелени" па би рекао да су могли узети и јефтину кинеску, да нису морали баш да униште једну праву, а и јефтинија је па би остало више пара, овако се троши константно...

Сачувај Боже... Шта човек може све да прочита :rage:

Свака част за људе који ово раде! :thankyou:
Маркетинг и ове ствари су раније били равни НУЛИ! Све што сте до сада урадили је вредно похвале. Почев од оних пакетића за децу, па фудбала у центру и слично. Верујем да бисте са бољим буџетом били само још бољи!
Браво и хвала вам што промовишете НАШУ ВОШУ!
Bravo! Jesam li jedini kome jos uvek nije stigla cestitka?

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Лампард wrote: Bravo! Jesam li jedini kome jos uvek nije stigla cestitka?
Nisi.
Io odio Belgrado
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Marketing kluba

Post by recni galeb »

nije ni meni ali moj postar je alkos, igra tombolu sa svim posiljkama, tako da ce biti da je kod nekoga od komsija... :shock:
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Marketing kluba

Post by Djisa »

Meni stigla, a sa druge strane cestitke I poziv za promociju monografije, na kojoj ce rec imati I uvazeni nas predsednik.
Kup je nas!
Post Reply