Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Transferi

Post by Лампард »

https://www.youtube.com/watch?v=d8udJjnbgM0" onclick="window.open(this.href);return false; Evo ga domace krilo za 0 dinara.

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
fraxmanutd
Posts: 203
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Transferi

Post by fraxmanutd »

Toto Riina wrote:Slobodan igrac Milan Radin. Velika radilica na terenu i sjajan tehnicar odlicna zamena za Maksu koji je na izlaznim vratima.
http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... ovu-radina" onclick="window.open(this.href);return false;
Слажем се у потпуности :) :beg:
Банат цео, црвено бео!
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Sto se tice stranaca kao prethodni rok ne ocekujem nista.
Meleg, kakav Gavric ! Melega treba vratiti obavezno, ne da ide u BG sljam.
Stepanova naravno i Djumija. Samo ne opet gomilati igrace i dovoditi bez potrebe, pre sam za to ubacivati nase klince. Vidim da je mali Krstevski najbolji strelac za omladince.
Zao mi ste je Boba Velemir jos ranije otisao kako mi rasturao na poslednja dva FM gazi sve redom :D.
Puno srece i Stanisavljevicu i ocekujem da klub javno kaze pod kojim uslovima je otisao. Izabrao je pravi klub moci ce da igra, pa boze zdravlja i neki jaci tim. Samo se sad plasim ko ce da nam izvodi slobodnjake :)
ZIME89
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Transferi

Post by Vuke »

Radin je mozda i najbolji igrac lige na svojoj poziciji.

Sto se tice stranaca mislim da Vranjes i ekipice oko njega nemaju kapacitet i interes da to realizuju. Da nisu u stanju da skautiraju, odrade sami kvalitetne probe, pregovore. On cak izlazi iz zone udobnog konfora kad menadzer organizuje sve i plati put, a sta bi bilo tek da zaista radi svoj posao i sam kontaktira strane menadzere?? Sigurno je sportski sektor za transfere trenutno najslabiji deo tima i tu se muva najvise ljudi kojima tu nije mesto. Vode se ustaljenim frazama koje koriste glupi i nesposobni ljudi da stranac mora biti duplo bolji od domaceg igraca i slicni izgovori. Kako se lako nadje dobar i jeftin strain igrac pokazali su Javor, Jagodina, Surdulica, Cuka, ranije Sloboda. Vazna je samo volja i rad u korist iskljucivo kluba. Bude i kvaliteta i zarade od prodaje.
FK Vojvodina je veliki klub, svaki prelazni rok stigne par desetina ponuda za probe i predloge ali nesposobni ljudi ako tu nemaju procenat i interes to zanemare, I nije strasno ako promasis sa 5-10 poluigraca koji ne naprave nista za klub a ucinis uslugu usput krimosu kao za 1 stranca koji ima manju platu. Razlog za to je ustaljeno misljenje nesposobnih i ogranicenih koje je ponovljeno 100 puta i sad su vec i navijaci prihvatili kao istinito.

Sto se tice Lalinih igraca iz Borca, a posebno otpada blizanaca i narocito za cigane E AKO STRANAC MORA BITI 2 PUTA BOLJI OD DOMACEG IGRACA, OTPAD BLIZANACA MORA BITI 10!!!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Koliko smo dobili za Stanisqvljevica,bio je pod ugovorom.
lazarr
Posts: 818
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

Danilo wrote:Koliko smo dobili za Stanisqvljevica,bio je pod ugovorom.
140.000€ + 20% od sledećeg ugovora....

http://www.fkvojvodina.rs/2015/12/stani ... u-asteras/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Transferi

Post by madda fakka »

Лампард wrote::oops: Image
Sto bi se reklo "za tako malo vremena ostavio tako dubok trag" srecno u daljoj karijeri da te zaobicu povrede :cheers:
I Bog je Slaninar...
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Junior »

Presmešna cifra za njega (naravno, ako je istina)!

Aci sve najbolje u daljoj karijeri i hvala na svemu :cheers:
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Transferi

Post by Friend »

Veliko je pitanje koliko je zapravo od te sume naše,mislim da je i on došao kod nas za neke dalje procente od buduće prodaje.
User avatar
Salvador
Posts: 1085
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

Zaista malo para za Stanisavljevica.
Uprava ne bi trebala da se oped sprda sa nama sa dovodjenjem jos jedne ture domaceg otpada koji nam u ovom momentu svakako nije neophodan.
Umesto toga, treba dovesti Stepanova, Melega i eventualno tog Radina (ako valja kako neki pisu), a zahvaliti se Zocevicu i slicnima.
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Malo para...ko zna koliko bi npr Mamic uzeo za njega i ko nam garantuje da ce se prodati negde. Sta ako raskine ugovor ?
Samo ne dovoditi Gavrice i slicne njima !
Da dovedemo samo Stepanova i Melega, ja sam zadovoljan...
ZIME89
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4013
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

To je realna tržišna cena naših igrača. Plus je zimski prelazni rok, pa klubovi nisu baš spremni da preplaćuju igrače. Ne razumem iznenađenje. Lepo je skoro rečeno, ne znam šta očekujete za igrače do skora devetoplasirane ekipe u Srbiji. Iskreno, ja sam očekivao 300-350 hiljada za njega, ali eto, 140 + 20%. Srećno u nastavku karijere Aleksandre!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Transferi

Post by kafe bagdad »

Mala para, ali očigledno je bilo daj šta daš. Ili mu se više nije ostajalo. Jedino mi je drago što ne ode u šljam...
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Kod ovih jedina deviza i jeste "Daj šta daš"...
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Posts: 3407
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Toliko golova i asistencija za 140K. To je to, nema se para, nema se ponuda a treba od necega ziveti, pa sto rece Milan "daj sta das". Kakva bolna realnost naseg kluba...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Post Reply