Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Pera Centar
Posts: 828
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... NE-Celsiju" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovaj Mamic koliko je lud i bezobrazan, toliko je dobar trgovac i pregovarac.On bi Mici podigao cenu i resio sva pitanja FK Vojvodini.Sta cemo kad smo osudjeni na ove nase "spasioce".
srkins
Posts: 1448
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

http://www.butasport.rs/fudbal/borba-za ... -austriji/" onclick="window.open(this.href);return false;
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

sto se ne uvede tri sata klecanja na kukuruzu za onoga ko okaci link sa bute ili mocarta? :mrgreen:
Last edited by recni galeb on Sun Jan 17, 2016 8:21 pm, edited 1 time in total.
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Slazem se ne znas sta je vece smece...
ZIME89
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Transferi

Post by Vasa »

Butasport bar nije zlonameran,dok ovi drugi su zli,i kada god imaju priliku omalovazavaju sve osim komunjara narocito Vosu, kivni su na Ivanica pa tako danas pisu da mozda ide u Austriju ako i to ne odbije!Ako gledamo sve medije osim Dnevnika pomalo Novosti ostali su ili zlonamerni ili potpuno netacni.Nadam se dolasku spica,ofanzivnih veznih i centralnog veznog posto ce Ivanic otici a Zlicic i Palocevic nisu dovoljni da nose tim u 20tak utakmica.
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: Transferi

Post by carlons »

Turija wrote: Evo, stižu i te gore navedene ponude za Ivanića, koje su, verovatno, kod nekog bile zadržane.
Kao Dušanu /i mnogima od nas na Forumu/ nije mi jasno šta će nam toliki štoperi, ako ne misle da prodaju nekog od njih (Pankova, pa možda i Rosića?).Ja ne vidim potrebu za više od 4 štopera (Stepanov, Rosić, Pankov i Dinga na pozajmici u Proleteru, odnosno, ako prodaju Pankova ili Rosića, onda Miletić).
Krila nam trebaju i to oba.Ako potpiše Malbašić, onda još i Jovanović iz Lučana, a sadašnja krila u rezervne igrače.
Kada nam ode Ivanić (u to ne sumnjam), potrebno je pronaći pravu 10-ku.Nekako sam malo sumnjičav prema kvalitetu tih igrača iz Zete.Pre bih doveo jednog iskusnog fudbalera tipa Stojanovića (pa i njega samog iz cz, ako ga je Božović otpisao).
Centarfor nam ne treba, jedino u slučaju da Ožegović ode.C-fora treba bezecovati za letnji prelazni rok, jer sada imamo Merija kao alternativu Ožegoviću.
Ne znam šta nameravaju sa Pavkovim, ali ja bih ga poslao u Proleter da se ovog proleća, na pravi način, provere njegove mogućnosti.
Broj igrača na treningu i platnom spisku se mora drastično smanjiti, ako se, zaista, misli o vraćanju ,,milionskih dugova", koje je (polu)nova uprava priznala.
Realno, štoperi 3+1 je puna kapa. Mislim da je bitno da u svakoj liniji imamo bar po jednog prekaljenog igrača koji će da komanduje na tom delu terena. Zbog toga i podržavam dovođenje Stepanova pa čak i po cenu nagomilavanja. Videli smo koliko je značio Đurić kada je bio u formi. Vreme je da počne da se razmišlja o tome da Vošina "deca" koja su na zalasku karijere istu završe u Vojvodini. Naši su, znamo koliko vrede i bolji su od kojekakvih besplatnih belosvetskih otpadaka na pozajmici i slično.
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Da li je neko pratio kako je igrao Desancic u Proleteru ? Da li bi njega vredelo vracati ?
Zao mi sto Kocovicu nismo dali sansu. Malbasic ne bi bio los, ako bi dosao. Sto tice odlazaka ako ode Ivanic napolje nadam se da nece biti jos odlazaka nekih vaznijih igraca. Da li neko zna sta je sa Jovicom,Zocevicem i zaboravio sam ko je treci koji su na transfer listi. Da li treniraju, da li klub radi nesto po pitanju hjihovog statusa ?
ZIME89
User avatar
Sasa1969
Posts: 637
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

zime89 wrote:Da li je neko pratio kako je igrao Desancic u Proleteru ? Da li bi njega vredelo vracati ?
Zao mi sto Kocovicu nismo dali sansu. Malbasic ne bi bio los, ako bi dosao. Sto tice odlazaka ako ode Ivanic napolje nadam se da nece biti jos odlazaka nekih vaznijih igraca. Da li neko zna sta je sa Jovicom,Zocevicem i zaboravio sam ko je treci koji su na transfer listi. Da li treniraju, da li klub radi nesto po pitanju hjihovog statusa ?
Gledao sam Proleter nekoliko puta prosle godine.Desancic dosta dobar sa loptom brz ali fizicki ne moze da parira prvoligaskom fudbalu.Treba on jos dosta pasulja da pojede :D
Image
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Pera Centar wrote:http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... NE-Celsiju

Ovaj Mamic koliko je lud i bezobrazan, toliko je dobar trgovac i pregovarac.On bi Mici podigao cenu i resio sva pitanja FK Vojvodini.Sta cemo kad smo osudjeni na ove nase "spasioce".
Mamic bi Sergeja, Radoju i Comija sve ukupno prodao za 25 miliona minimum. Zvuci nerealno i mislite da sam kreten? To samo pokazuje koliko smo mi navikli na ove jajare kad zvuci neverovatno da jedan Comi, Sergej, koji je bio jedan od 3 najbolja igraca na svetskom do 20 g, i jedan Radoja, o kome ne vredi trositi reci, odu za 25 miliona. MI IMAMO NAJNESPOSOBNIJU UPRAVU NA SVETU!!!!
Image
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

Ja prosto kada citam sta vi poredite ne mogu da dodjem sebi, pojedinci ovde ostavljaju komentare kao da na stvari gledaju iz perspektive deteta koji ne zna sta su pare.

Vi poredite Vojvodinu i Mamica koji ima milione i koji moze da odredi / ceka cenu!

Nije on nikakav mega sposoban biznismen nego covek jednostavno ima pare! On nema problem da isplati tekuce troskove, plate,racune itd...
Kada nisi u frci, kada si stabilan ti diktiras uslove, kada si golja onda pevas kao sto ti se kaze, stvar je vrlo prosta...

Sramotno je sto smo onakve igrace prodali za tepsiju ribe ali ljudi moji to je nasa realnost, dokle god neko ne dodje da investira u klub, da nekazem kupi klub tako ce nam biti.

Ne mogu ja da krivim Scepu,Batu i ekipu kada znam da su samo tu da se ogrebu koliko god mogu a da prividno drze klub u provoj ligi.

Jednostavno je, imamo 3 izbora:

1a. Privatizacija pa da se problemi rese
1b. Drzava ulaze u klub ozbilja sredstva (kako da ne...)
2. Bata/Scepa i slicni koji ce da klub drze u prvoj ligi i da mesetare (ne placaju poreze, duguju, trguju sa menadzerima...)
3. Da lepo ispadnemo iz prve lige i da igramo posteno u svakom smislu, cistog obraza, gospodski spram mogucnosti

I na kraj krajeva, sem BG blizanaca svima nam je ostalima sudbina ista, to je Srbija...
Last edited by playmaker on Mon Jan 18, 2016 1:29 pm, edited 1 time in total.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

to pod 3. je ok, a i ovako vise nije vazno koji si kada blizanacki izmeti imaju neki svoj svet, svoju drzavu, vladu, sta sve ne...
fudbal u Srbiji njih i zasluzuje, a ne zasluzujemo mi to da se guzimo da budemo kao oni jer to nismo, ni nastankom, ni genetski, a i necemo... ustvari neki to trenutno ne vide ali da im oprostim zbog nedostatka gordosti, opste nemastine, alava doopeta, cega svega...
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

Novica Maksimović ima ponudu iz Turske

http://www.butasport.rs/fudbal/vosa-nez ... iz-turske/" onclick="window.open(this.href);return false;
srkins
Posts: 1448
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Ne bi voleo da ode Maksimovic mislim da je igrac koji drzi defanzivni deo veznog reda ,ali realnost je da se njemu verovatno ide preko ipak ima 27 godina i ovo mu je idealna prilika da zaradi lovu. E sad zamene bi mogle biti Radin,Mitosevic,Jovancic i ,jer ostali bi sa Sekulicem i Kovacevicem na centralnom veznom uz Karanova i Desancica koji jos nisu skroz spremni za 90 minuta seniorskog fudbala ,ako ode Maksimovic mislim da nam bar jedan centralni vezni treba
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

U vezi Mamica, nemojte zaboraviti da on tamo kod njih upravlja jednim od njihova dva "blizanca". Cak je i groblje kod nas uspelo da zavalja onog balvana Skuletica za ozbiljne pare, a realno ne vredi ni ko frtalj kile cvaraka. Pored svega sto je ranije receno (Mamicevi milioni-kamioni) i to je faktor u prici - drugacije bi sve bilo da Mamic upravlja Rijekom ili Osijekom a ne Dinamom.

Da bi mi ikada mogli prodavati igrace kalibra SMS i ostalih za dvocifrene milionske iznose, pored bogatog gazde koji bi stabilizovao finansije kluba morali bismo takodje imati i konstantne rezultate - domace trofeje i ucesce u Evropi (Dinamo je sampion 10 puta zaredom i osvojio 6 kupova u istom periodu) - sto je nemoguce sve dok postoje blizanci i dok nas fudbal funkcionise kao njihov privatni servis.

Znaci, kao i za vecinu drugih problema sa kojima smo suoceni, kao klub, i srpski fudbal u celini, prvi korak ka resenju je gasenje i rasformiranje topciderskog dvojca. Tek onda bi postojala neka perspektiva da se prica stavi na zdrave noge i da se takmici u zdravoj konkurenciji.

Sto realno znaci - nema resenja, jer rasformiranje ta dva kancera nikada necemo gledati. Pre ce drzava propasti nego oni.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9858
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Radoye wrote:Znaci, kao i za vecinu drugih problema sa kojima smo suoceni, kao klub, i srpski fudbal u celini, prvi korak ka resenju je gasenje i rasformiranje topciderskog dvojca. Tek onda bi postojala neka perspektiva da se prica stavi na zdrave noge i da se takmici u zdravoj konkurenciji.
Gledajuci ove recenice kroz prizmu transfera,mislim da nemamo nikakvo pravo da se vadimo na blizance. Mi svake godine igramo Evropu,cak smo bolje plasirani od buduceg prvaka drzave na tabeli uefe. Gledao sam pre neku noc na SOSu Takaca... pa i njega su prodali pred mec sa Seltikom,Abua pred mec sa Serifom... i to za kakve novce!? Jesu li nam za to krivi blizanci? A posle svega,i kad prodajes,treba da znas mogucnosti igraca i da ga ne dajes ispod cene (ma kakva god situacija bila)... a kod nas cini mi se nema nikakvog kategorisanja igraca po umecu... prodajemo prosecne igrace za prevelike pare (ko ce nam se posle obratiti za sledeceg igraca,jer je vec bio izradjen),a najbolje dajemo za bagatelu (dolazice ti timovu ponovo da kupuju,ali ce po navici opet traziti za bagatelu). Citajuci stampu sticem utisak da nemamo pravilno rasporedjene cene igraca (po umecu) i da nemamo poverenje klubova koji su zainteresovani za nase igrace,ako bi izmenili te dve stavke,mnogo bolje bi prolazili.
Image
Post Reply