Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Da se vratimo našim pripremnim mečevima, kao i detalju o oceni igre Džona Merija.
Kada sam napisao da je Meri odigrao ispod mog očekivanja, znao sam da će to dosta njih ovde jedva dočekati.Zato sam i pomalo razmišljao da li da to napišem na Forumu, jer će biti okidač za paljbu po Meriju.Međutim, nisam hteo ni da prećutim, zbog objektivne ocene viđenog.
Ono što su napisali Radoye, Voja i još neki forumaši potputo stoji, tj da se ne može dati ocena na osnovu jednog poluvremena u kojem su svi akteri bili ispod očekivanja.
Da je Meri bio u sastavu iz prvog poluvremena i utisak bi bio mnogo drugačiji (kao npr za Pavkova).Ovako, kako je igrao u ekipi koja je potpuno podbacila na terenu i u ofanzivi i u defanzivi, ostao bez ijedne upotrebljive lopte i zaista je nefer okomiti se sada na momka.Meri se samo utopio u sivilo ekipe.Očekivati da će novajlija i skoro oporavljeni Meri od operacije iskočiti za koplje ispred ostalih je prava utopija ili nedobronamerna (interesna?) kritika.
Moje pitanje tim forumašima je: koji naš igrač je zadovoljio svojom igrom u drugom poluvremenu, odnosno pružio dobru partiju iznad proseka ekipe?
U par navrata Trujić je nagovestio potencijal, ali je imao isto toliko (a možda i više) grešaka (izgubljenih lopti).Međutim, ni njemu se to ne sme uzeti za zlo.
Tek smo na početku i mnoge stvari će se kroz pripreme i rad, kao i uigravanje menjati, pa i naši utisci.Niko se ne sme eliminisati na osnovu jednog poluvremena u istumbanom i neuigranom sastavu.
Čekamo sutrašnju utakmicu.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Pripreme

Post by ДушанСП »

Ма ок.Гушимо тему,а и немам намеру да полемишем с неким који поистовећује Хртковце и Јасеновац.Него кад играмо следећу утакмицу?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

ДушанСП wrote:Ма ок.Гушимо тему,а и немам намеру да полемишем с неким који поистовећује Хртковце и Јасеновац.Него кад играмо следећу утакмицу?
Onda si opusteno mogao bez druge polovine te recenice, jer se iz prilozenog vidi da se u antifasizam razumes kao Mara u kriv ku**c, sto bi rekli nasi stari... :lala:

I posto na ovom forumu ima ljudi koji su antifasisti, a da nisi ni znao da su antifasisti (jer ne mesaju babe i zabe), molio bih i tebe da spustis loptu. To sta je Zime napisao veze nema s politikom, vec samo o tome koliko Balkanci mogu nekad i normalni biti. Sve najbolje i pozdrav :cheers:

Sto se utakmice tice, mislim da je sledeca sa kazahstanskim Sahtjorom. Neka me neko ispravi, ako gresim...
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Pripreme

Post by zime89 »

Kazakstan Sahjtor Karagandy ako sam dobro napisao :D . Ima tamo par igraca sa ovih prostora tj svaki tim ima bar po dva ili tri. Igrali su odvratno proslu sezonu rusili me cesto na tiketima i nadam se da se niko nece povrediti posto su ti iz bivseg SSSR poznati kao kasapi :). Ocekujem da bude dosadna tekma, samo da se niko od nasih ne povredi.
I da vidimo kako ce nam biti bez Mice, nadam se da ce Zlicic dobijati sad vise sansi. I ako sam dobro slusao Lalata ovu tekmu bi trebao da odigra jedan tim, a sledecu drugi tako da igraci odigraju po 90 minuta.
ZIME89
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Pripreme

Post by zime89 »

Vidim na meridian bet da nas drugi tim tj Proleter igra protiv Radnickog iz Nisa. Zna neko mozda spisak igraca i ko je sve dosao tamo. Citao sam nesto, a sajt im ocajan...
ZIME89
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Rabba »

zime89 wrote:Vidim na meridian bet da nas drugi tim tj Proleter igra protiv Radnickog iz Nisa. Zna neko mozda spisak igraca i ko je sve dosao tamo. Citao sam nesto, a sajt im ocajan...
Sajt im je skandalozan... Ako upariš ova dva linka:

https://en.wikipedia.org/wiki/FK_Proleter_Novi_Sad" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.dnevnik.rs/sport/podmladjeni-sastav-obecava" onclick="window.open(this.href);return false;

možeš otprilike skontati ekipu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Pripreme

Post by N13 »

Je li ovo Nastić novi kapiten? :D
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Rabba »

N13 wrote:Je li ovo Nastić novi kapiten? :D
Čini se da su Pekarić, Stepanov i Žakula trojica kapitena, ali pošto će češće biti na klupi, nekako se logično čini da Nasta nosi traku na utakmicama kada ova trojica nisu na terenu...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Pripreme

Post by N13 »

Po stažu u klubu i broju odigranih utakmica, svakako je Nastić tu u prednosti, ali...
Kapiten je vođa na terenu, ko ume podići moral igračima u sred utakmice. Sa druge strane kapiten je jedini igrač koji ima pravo da priča sa sudijom, a da ne dobije karton.
Nekako mislim da je Nastić previše dobra i mirna osoba za takvu ulogu. Iz prve postave se po mom mišljenju jedino Maksa nameće kao igrač koji ima sve osobine za jednog kapitena... bez obzira što je relativno kratko u klubu.
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Pripreme

Post by lala1914 »

Ko je Pavle? :D Kako je zanimljivo slusati ovog lalata, al igra je....
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Rabba »

Ožeg, šta mi tu širiš ruke, sad bih te zamenio... :lol: :lol: :lol:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Re: Pripreme

Post by dulajlo »

Pa(v)le je Paločević?
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

Moze li neko da napise pocetnu, nisam u prilici da gledam?
Takodje bih zamolio i za zamene u drugom, kad krene.
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Pripreme

Post by N13 »

Beonic wrote:Moze li neko da napise pocetnu, nisam u prilici da gledam?
Takodje bih zamolio i za zamene u drugom, kad krene.
Perić, Nastić, Miletić, Rosić, Lakićević, Maksimović, Sekulić, Vikčević, Paločević, Babić, Ožegović.
Nemoj me držati za reč, ali to je ono što sam uspeo videti.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Rabba »

Beonic wrote:Moze li neko da napise pocetnu, nisam u prilici da gledam?
Takodje bih zamolio i za zamene u drugom, kad krene.
Svi iz prvog dela sezone i Miletić umesto Pankova.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply