Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

Beonic wrote:Pricalo se u ovoj temi da je potpisao i na vikipediji vec dugo stoji takodje da je u klubu, ali se klub jos nije oglasio povodom toga, niti ga ima medju registrovanim igracima. Pricam o ofanzivnom veznom, Fedoru Predragoviću, iz Borca BL.

U clanku o Planicevom potpisu stoji sledece: "Fudbalski klub Vojvodina dobio je još jedno pojačanje u ovom prelaznom roku. Posle Vladimira Kovačevića, Šalete Kordića, Dženana Burekovića i Miloš Trifunovića, novi član crveno-belih postao je i Bogdan Planić, dojučerašnji kapiten OFK Beograda."

Posto je posle Kovacevica on ovde proglasen za novo pojacanje, a to je bilo davno, da li ima neko informacije o ovom decku?
Nije prosao lekarski.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4869
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Hvala na info, Stexman :cheers:

Sto se Envera tice, sta ste ocekivali...
Igraci s integritetom trenutno nisu na ceni u klubu.

Aj ti sad Enveru objasni da mora na klupu, jer treba ozivljavati karijeru nekom Malbasicu :mrgreen:
User avatar
Stexman
Posts: 2601
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Da dodam jos jednu u vezi Kipranina, juce je igrao 2.poluvreme za Proleter i postigao gol. Proleter pobedio Index tim golom 1:0.
Nocas se vec vratio kuci!
Struka u Proleteru kaze da momak odskace kvalitetom ali oni se tu nista ne pitaju!
Ne moze niko da se ugradi u transfer i odmah nije pogodan.
Trifunovic je inace Vavanov i Mikijev igrac ako se neko pita. To su informacije koje sam dobio danas.

Ja bih samo voleo da taj Vavan i Miki ako vec moraju da nas maltretiraju svojim igracima, da se ipak malo raspitaju kod strucnih ljudi pa da biraju malo kvalitetnije igrace. Ako ih vec trpimo da imamo kakve koristi. :D
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4869
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Tim krvopijama i kolokradicama i odgovara kad je igrac deblo, pa im karijera zavisi od toga gde ce ovi da ga uguraju za polovinu plate :)

Povraca mi se vise od pomena tog Vavana.
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

Kad su se resili Alivodica bio im je mator i trazio je veliku platu a onda nam se desio Micic i Trifunovic.Sta se mene tice menjam Micica,Trifunovica i gratis Malbasica za Alivodica,Valjda bi ove tri plate zalegle za njega :mafia:
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1237
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Sasa1969 wrote:Kad su se resili Alivodica bio im je mator i trazio je veliku platu a onda nam se desio Micic i Trifunovic.Sta se mene tice menjam Micica,Trifunovica i gratis Malbasica za Alivodica,Valjda bi ove tri plate zalegle za njega :mafia:
Ja dajem i 2 Kordica i Kovacevica,
Kup je nas!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

ja Kordu ne dam! :mafia:
ko ce da me nervira kao coveka ako on ode? :cry:

al, nece ona nidje! :mrgreen:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4869
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Kordu guraju da bi se prodao jbg. Nema drugog objasnjenja zasto on ispred Perica. Jedino je fora sto oni ne kontaju da ce ga lakse prodati ako ne igra :mrgreen:

EDIT: http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/3729 ... u-mladosti

Kada vidim ko je sve bio slobodan od igraca, a koga smo mi doveli... :frown:
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

gospodinFKV wrote:Kordu guraju da bi se prodao jbg.
КОМЕ,бокте!!????Па код њега неће постојати нешто што се зове "следећи клуб"! :dance2:
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Transferi

Post by Ultra slanina »

butasport ( :roll: ) pise da je Mehelen zainteresovan za Kordica.
User avatar
Stexman
Posts: 2601
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Prodato :)
Dajte ga i na rate!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

A sta Mehelenu treba neko da tera onu kosacicu? :shock:
Ako je i od bute puno je, ne damo Kordu :mrgreen: ... Nego sta bi sa onim predlogom da :twisted: kleci na kukuruzu ko objavi njihovu vest?
User avatar
Alex
Posts: 43
Joined: Mon May 05, 2014 11:59 am

Re: Transferi

Post by Alex »

Jel zna neko sta se desava sa Nasticem, znam da mu je istekao ugovor? Ima novi klub?
User avatar
Stexman
Posts: 2601
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Nastic je trenutno bez ugovora, sto je velika sramota. Nasta je izmislio fudbal za ovog Antica(iako je i on solidan)! Zasto je to tako - ne znam, ali momak sa 22 godine i preko 100 nastupa za nas klub mora imati mesta.
Ali ko zna sta je tu posredi?
Post Reply