Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
limanfkv
Posts: 2848
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Ja i dalje ne verujem da Alivodic nije doveden. Lagano bi menjao svu trojicu za njega i bio na dobitku.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post by ДушанСП »

Voja wrote:
1892 wrote: Slabo pamtiš, nas je ubio u pojam jedne godine u polufinalu kupa na karađorđu dok je još bio u borcu prvi put....
A mi smo opet pa pravi reper za kvalitet igraca... Ubijali su nas i Parkeri i Jovici,i Saponjici (prvi mi padose na pamet,a kada bih se zamislio bilo bi brdo takvih jos... koji ono bese iz Partizana sto nas ubio na nasem stadionu ispod zapadne tribine na gol ka Jugu,pre par sezona)... sve suvi kvalitet
Да није Шљиванчанин,кад нам је дао из слободњака :D нама је гол дао и Бишевац,да не спомињем Мићића који нам је давао голове са 40 година,где год да је играо
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9876
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

ДушанСП wrote: Да није Шљиванчанин,
Nije... ne mogu da se setim,vozao nas je celu utakmicu na desnom krilu,biciklice i to,pre jedno 3-4-5 sezona,ne znam ni sam vise,al i nebitno je to sad.
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4035
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Voja wrote:
ДушанСП wrote: Да није Шљиванчанин,
Nije... ne mogu da se setim,vozao nas je celu utakmicu na desnom krilu,biciklice i to,pre jedno 3-4-5 sezona,ne znam ni sam vise,al i nebitno je to sad.
Tomić?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1479
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

limanfkv wrote:Ja i dalje ne verujem da Alivodic nije doveden. Lagano bi menjao svu trojicu za njega i bio na dobitku.
Koga bre da dovedu, dugujemo mu jos 40 000 e.

Vest sa HotSport od pre 5 dana:
Zvezda je imala sreće, jer na red nije došla utakmica sa Voždovcem. Za nju će kazna tek da stigne. Ovako, Crvena zvezda će zbog bakljadi Delija na utakmicama sa Napretkom i Metlacem morati da plati 500 hiljada dinara.

Nešto bolje je prošao Partizan koji će zbog ispada Grobara morati da plati 300 hiljada dinara. Crno-beli su kažnjeni zbog meča u Kruševcu kada su pristalice kluba bakljom gađale golmana Napertka.

I Napredak je kažnjen sa 100 hiljada dinara zbog bakljade svojih navijača. Vojvodini je zabranjeno da registruje igrače zbog duga od 40 hiljada evra prema Enveru Alivodiću, dok Novi Pazar ima istu suspenziju zbog neplaćenih troškova delegatima i sudijama u Kupu prošle godine.
1892
Posts: 1085
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Voja wrote:
1892 wrote: Slabo pamtiš, nas je ubio u pojam jedne godine u polufinalu kupa na karađorđu dok je još bio u borcu prvi put....
A mi smo opet pa pravi reper za kvalitet igraca... Ubijali su nas i Parkeri i Jovici,i Saponjici (prvi mi padose na pamet,a kada bih se zamislio bilo bi brdo takvih jos... koji ono bese iz Partizana sto nas ubio na nasem stadionu ispod zapadne tribine na gol ka Jugu,pre par sezona)... sve suvi kvalitet
U svakom slučaju moje mišljenje je da je Knežević ne dobar već odličan igrač za srpske uslove, i da bez para boljeg nismo mogli dovesti. E sad da li će srediti glavu i unormaliti se to je već pitanje....
Come on you Reds!
User avatar
Turija
Posts: 10796
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

1892 wrote:
Voja wrote:
1892 wrote: Slabo pamtiš, nas je ubio u pojam jedne godine u polufinalu kupa na karađorđu dok je još bio u borcu prvi put....
A mi smo opet pa pravi reper za kvalitet igraca... Ubijali su nas i Parkeri i Jovici,i Saponjici (prvi mi padose na pamet,a kada bih se zamislio bilo bi brdo takvih jos... koji ono bese iz Partizana sto nas ubio na nasem stadionu ispod zapadne tribine na gol ka Jugu,pre par sezona)... sve suvi kvalitet
U svakom slučaju moje mišljenje je da je Knežević ne dobar već odličan igrač za srpske uslove, i da bez para boljeg nismo mogli dovesti. E sad da li će srediti glavu i unormaliti se to je već pitanje....
Mozda i hoce.
Sa brzim igracem vredi pokusati.
I Ozegovic je dosao sa ,,nesredjenom,, glavom, pa eksplodirao u Vosi.
I danas iz Kine misli na Vosu.
Knezevic da, Gavric ni pod razno. Imamo mi svoje dece.Nadam se da nisu kao smiljanic, pankov i preletanovic.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2164
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Kod Gavrića nije upitan samo fudbalski kvalitet, već i inteligencija.

https://www.youtube.com/watch?v=S05cottCQrM" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4847
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Krv ti isusovu kakav balvan :rolll:
Čorba
Posts: 31
Joined: Mon Aug 08, 2016 4:56 am

Re: Transferi

Post by Čorba »

Pa ne mora Gavra da igra, neka bude što je i u Zvezdi bio - čovek zadužen za atmosferu :dance2:

A i ne znam prosto koga bi on to sa svojim kvalitetima mogao da izbaci iz trenutnih prvih 11. Tako da, bez brige. Valjda.
Čorba
Posts: 31
Joined: Mon Aug 08, 2016 4:56 am

Re: Transferi

Post by Čorba »

Karlsson wrote:Kod Gavrića nije upitan samo fudbalski kvalitet, već i inteligencija.

https://www.youtube.com/watch?v=S05cottCQrM" onclick="window.open(this.href);return false;
Da li je to brat rekao nešto tipa - KAD MI POSTAVLJA DIPLOMATSKA PITANJA :lol:
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

CAR ! Gavro šmekeru :cheers:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8904
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Čorba wrote:A i ne znam prosto koga bi on to sa svojim kvalitetima mogao da izbaci iz trenutnih prvih 11. Tako da, bez brige. Valjda.
Pa za koji q ga onda uopste i dovodimo?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

ДушанСП wrote:
Voja wrote:
1892 wrote: Slabo pamtiš, nas je ubio u pojam jedne godine u polufinalu kupa na karađorđu dok je još bio u borcu prvi put....
A mi smo opet pa pravi reper za kvalitet igraca... Ubijali su nas i Parkeri i Jovici,i Saponjici (prvi mi padose na pamet,a kada bih se zamislio bilo bi brdo takvih jos... koji ono bese iz Partizana sto nas ubio na nasem stadionu ispod zapadne tribine na gol ka Jugu,pre par sezona)... sve suvi kvalitet
Да није Шљиванчанин,кад нам је дао из слободњака :D нама је гол дао и Бишевац,да не спомињем Мићића који нам је давао голове са 40 година,где год да је играо
Нама је и Тарибо Вест док је играо за црне дао једини гол у каријери икада... :whistler:
Marko93
Posts: 555
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Transferi

Post by Marko93 »

ja mislim da mi treba da dovedemo jednog jedinog Kizita :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Post Reply