Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Ko je ovde od koga prepisao, Buta sa foruma ili forum sa Bute? :mrgreen:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Transferi

Post by madda fakka »

Radoye wrote:
Ko je ovde od koga prepisao, Buta sa foruma ili forum sa Bute? :mrgreen:
Ko to i dalje copy/paste butasport linkove ovde? :frown:
I Bog je Slaninar...
Karlsson
Posts: 2182
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ja sam kopirao zato što sam video da je nakon informacije na forumu i Butasport 'saznala' kojeg igrača Uprava kluba želi.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Da se ja nesto pitam,pokusao bih preko SMSa srediti da nam Klose odigra jednu sezonu spica :mrgreen: Cuo sam da je dolazio u nase krajeve na pecanje,sto nam je veliki plus u startu :mafia: Uh.... kakav bi to potez bio
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Znam da se vecina nece sloziti, ali ja bih decka rado video kod nas. Ali mislim da su male sanse.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1199650" onclick="window.open(this.href);return false;
Kup je nas!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Ne znam gde da postavim, pa ću ovde.
http://www.mozzartsport.com/vesti/neisk ... ksa/151981" onclick="window.open(this.href);return false;
Šta bi bilo još da se omladinci malo više guraju.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Igrač sa 24-25 godina, nije mlad igrač, već u najboljim sportskim godinama.Posle toga počinje ,,mrtva trka" iskustva i fiziologije (šta je ,,jače") i drži se maksimalni nivo (ili još malo poraste za par godina) i onda počinje pad motoričkih osobina. Barem je to neko moje sportsko iskustvo i mišljenje. Mada ima stavova da maksimalna snaga dolazi posle tridesete (ali da li tada pada refleks, pokretljivost, eksplozivnost...?)
Voleo bih da Grba nešto napiše na tu temu, sa strane struke i nauke. Ja samo iznosim svoje viđenje, bez jakih argumenata struke i nauke.
U svakom slučaju, tema nije neinteresantna.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Kao prioritet, prioriteta je da se kostur ekipe zadri u prelaznom roku. Treba nam centarfor i golman i bicemo jaci i konkurentniji za 40-50%.
Posle centrafora i golmana, bilo bi dobro da se pojacamo i na desnom krilu. To bi bilo otprilike dovoljno za 4 rundu kvalifikacija LE, a tamo sta nam bog da.
Mada, trebali bi i na bekovskim pozicijama da se pojacamo.I levo i desno.Jedan je slabasan u defanzivi, a drugi u ofanzivi.
1892
Posts: 1087
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

churguzijanac wrote:Kao prioritet, prioriteta je da se kostur ekipe zadri u prelaznom roku. Treba nam centarfor i golman i bicemo jaci i konkurentniji za 40-50%.
Posle centrafora i golmana, bilo bi dobro da se pojacamo i na desnom krilu. To bi bilo otprilike dovoljno za 4 rundu kvalifikacija LE, a tamo sta nam bog da.
Mada, trebali bi i na bekovskim pozicijama da se pojacamo.I levo i desno.Jedan je slabasan u defanzivi, a drugi u ofanzivi.
Golman nam definitivno ne treba, imamo ga, samo je na klupi. Treba nam uz Cfora i stoper i eventualno centralni (defanzivni) vezni, krila imamo Trujica, Babica, Knezevica, Malbasica uz Stamenica to je vise nego dovoljno za 2 mesta u timu
Come on you Reds!
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Ja ne mislim da nam treba golman, imamo ga na klupi.
Napadač je svakako prioritet.

Predlog za upravu, da dovede Juseina Bolta :)
Čovek odlučio da se oproba u fudbalu, trenirao već sa par klubova u Nemačkoj i Francuskoj. Verujem da mu nije novac prioritet, ali svakako bi to bio sjajan marketinški potez. Koliko li samo firmi želi da Bolt njihov logo nosi :D
A i verujem da čovek ume odlično iskoristiti lopte u prostor :)
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1479
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Ja ako sam dobro video Maksimovicu, Trujicu i Puskaricu isticu ugovori na leto. Ono sto ocekujem je da ce Maksa otici ove zime, na drustvenim mrezama sam video sliku njega i Ivanica koja je valjda sa jucerasnje utakmice i neke njihove sale da ce uskoro da mu se pridruzi u BATE-u :) Da li je samo sala, videcemo... Trujic i Puskaric bi jos mogli da produze ugovor.
Zanimljivo da nam je po transfermaktu Trujic najskuplji igrac (650 hiljada), potom Knezevic (600), pa Meleg (600). Taj sajt nije svakako precizno prikazivanje situacije, ali je za sada jedina orijentacija sto se tice toga. Imamo zaista nekoliko igraca na kojima bi mogli zaraditi u ovom trenutku. Meleg,Trujic, Malbasic,Palocevic, mislim u buducnosti Planic i Kovacevic... Nadam se da nece biti neke velike rasprodaje, ali po meni je najveca verovatnoca da nas napusti Maksa koji ima 28 godina i istice mu ugovor. Prednost za sledeci deo sezone ce nam biti to sto ce nadam se cele pripreme proci Kezevic i takodje Aksentijevic.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

Prodaje sledecih igraca ne sme biti:

Meleg, Palocevic, Malbasic, Jovancic, Kovacevic, Planic

To je ono sto je kicma ovog tima i ako mislimo bilo sta ozbiljno da uradimo dogodine oni ne smeju biti prodani. :idea:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ratosiljati se skarta i pojacati se na pozicijama gde smo tanki. Samo niti cemo se ratosiljati skarta, niti cemo se popuniti igracima na pozicijama smo tanki. Kao sto je neko na forumu vec spomenuo pre jedno 6 meseci, ocekujem jedno tri golmana, bar jos dva spica, mozda dva zadnja vezna, a prodaju 4 krila i barem centralnog odbrambenog.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

playmaker wrote:Prodaje sledecih igraca ne sme biti:

Meleg, Palocevic, Malbasic, Jovancic, Kovacevic, Planic

To je ono sto je kicma ovog tima i ako mislimo bilo sta ozbiljno da uradimo dogodine oni ne smeju biti prodani. :idea:
Slazem se.
Ja licno, na prolece, puno ocekujem od Knezevica.
Takodje, bilo bi veoma dobro da uspemo da prodamo Kordica i da Peric stane na gol.
Ocekujem i da ce Aksentijevic doprineti vecem kvalitetu na poziciji desnog beka u konkurenciji sa Lakicevicem, isto kao i sa ravnopravnijim statusom Burekovica, na kandidaturi za poziciju levog beka.
Najpotrebniji nam je, ipak, kvalitetan centarfor.Sa njime mnoge slabosti napada se ne bi primetile.Mnogo nam nedostaje dobra realizacija stvorenih prilika i poluprilika.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Uvek smo prodavali na zimu kostur ekipe. Sigurno ćemo i sad. A što se golmana tiče, vidim da kod groblja nisu zadovoljni njihovim, pa kontam...ako treba pomoći posrnulom gigantu, ja sam spreman da zatvorim oči na prodaju igrača ljutom rivalu, barem ovaj put...
Io odio Belgrado
Post Reply