Pravo stanje u klubu...

Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Neka je sa srećom

Post by Minja »

Gospodin Sava Savić danas je napisao da bi u prvih 11 mogli da zaigraju Kačar i Pavlović. Po priči njihovog trenera iz omladinske škole obojica su izuzetni igrači...
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Re: Milan Djuricıc

Post by Stoik »

Djumi wrote:Pozdrav svima iz Antalıje.Danas igramo prvu utakmicu sa timom iz Gruzije.

Znao sam da ce te naci neku igraonicu,pa vas molim da nam date detaljniji izvestaj o samoj utakmici.Ko je sve igrao?U kojoj formaciji?Da li ste zadovoljni prvim utiscima koji se odnose na uslove za rad?...
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

slavko

Post by slavko »

Gosp. Djumi,pozdrav! Da li ima novosti oko dovodjenja novih igraca i sta se desava sa Franciskovicem? Cuo sam da je bolestan i da ima visoku temperatru i da zato nije otputovao,mada mislim da je to samo marketinski potez i da Franc u stvari nece ni doci u Tursku jer mu nisu isplacene pare i cuo sam informaciju za koju ne mogu reci da je 100% istinita,a to je da ce se Franciskovic odluciti na isti potez na koji se odluzio Cile.Kako je u hotelu Arkadija? Da li imate dobre uslove za rad?
Ko sve nije otputovao?
Djumi

Djuricıc Milan

Post by Djumi »

Pozdrav svıma!
Franciskovic je zaista bolestan i mi ga ocekujemo u ponedeljak da dodje sa Partizanom.U Antaliji je zaista vrlo lepo a uslovi su vrhunski.Danas smo ıgralı prvu utakmıcu i pobedili sa 3:1.Golove postigli:Maslic 2.Lazarevic
uvek sa vama

Post by uvek sa vama »

Pozdrav treneru
mozete nesto vise da kazete o utakmici? kakva je bila i kakav je to uopste protivnik?
sta mislite o Marku Jovanovicu? iskreno
i da li ste bili trener Cementa dok je tamo igrao Samir Hadzi i sta mislite o njemu?
uzivajte u pripremama jer verujte mi, to ce biti jedino mesto i vreme kad cete uzivati u Vojvodini i kad cete videti Evropu...
pozdravljam
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

uvek sa vama wrote:i da li ste bili trener Cementa dok je tamo igrao Samir Hadzi i sta mislite o njemu?

Da pokusam ja da ti odgovorim.Samir Hadzi je igrac Kulpina iz istoimenog sela.Nastupaju u Podrucnoj ligi Novog Sada i drugi su na tabeli.Samir Hadzi se moze porediti sa Igorom Bogdanovicem,ali samo u jednom smislu - promasaja zicera.Decko se zaista trudi,pravi je borac,ali fali mu malo shlifa.Golgeterske sposobnosti mu nedostaju u odsudnim momentima.
Djumi

Milan Djuricıc

Post by Djumi »

Marko Jovanovic ima odlicne predizpozicije ali mora da pocne da igra prvo za sebe a samim tim i za ekipu.Mislim da mora mnogo vise i nadam se da ce poceti da koriguje sebe.Ako nebude igrao u pravcu gola nece igrati.Kad sam ja bio u Cementu Hadzi nıje bio u prvom timu.Znam ga kao igraca i mnogo je vise obecavao nego sto je napravio.Zasto je to tako? Neznam.
uvek sa vama

Post by uvek sa vama »

Marko Jovanovic mozda ima predispozicije, gradjen je kao Vijeri i Adriano, samo sto se preziva Jovanovic
ali kad je on operisan od fudbala, mislim da tu nema pomoci, ne znam kako neko takav moze da igra u Vojvodini, uz to je 100 puta pokusavao da ode preko, pa kad ga ni u Kini nisu primili, gde inace se toliko razumeju u fudbal kao i ja u ping pong, e onda se on lepo vratio kod nas....
ja apsolutno ne znam sta on zna, on ne zna da dribla, ne zna da shutne kako treba, ne zna da se otvara, on ne zna bre da trci kako treba, spor je maximalno, zna kao da se gradi, sto mu i nije tesko sa ozbirom kolki je, i zna eventualno da ga lopta bukvalno napuca u glavu i mozda se odbije u gol....totalna katastrofa od igraca sto se mene tice
ali verovatno ti kao trener bi trebao bolje to da znas....
red firm, znam ja Hadzija vrlo dobro privatno i gde igra i da je najbolji ili drugi strelac Kulpina
imao je neke probleme i tako to, ali to je sad nebitna tema totalno, hteo sam samo da cujem trenerovo misljenje....
Djumi

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Pozdrav svima!
Sutra igramo sa Obolonom iz Ukraine.Sutra stize Franciskovic !!! :D
PRIJATELJ

Pravo stanje.

Post by PRIJATELJ »

Evo da nas stigoh pa se iznenadih kako smo svi presli na novi forum.Vidim da su nasi momci pobedili Gruzine,jest da nisu neki ali svaka pobeda je zlatna vredna za dizanje morala i njima i nama.Postovani treneru vidim da i vi pocinjete da primate viruse od direktora Djakovica i da se sluzite polulazima.Citam kako ste napisali da je Franc ozbiljno prehladjen a izgleda da ga je prehlada odma prosla cim je dobio 5000eura.Zar nije postenije reci da decko nije hteo na pripreme sve dok mu se ne isplate pare.Sreca nasa pa je pristao da ide iako mu nije sve isplaceno.Nadam se da se ta praksa nece ponoviti sa ostalim igracima i da ce mirno podneti da neko dobije pare a oni ne i da nece na taj nacin potrazivati dug.Puno srece protiv Ukrajinaca i nadam se jos jednoj pobedi.Pozdrav.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Zeleo bi da pitam gospodina Djuricica da li mozemo ocekivati da ubuduce Maslic igra u prvoj postavi?Da li se Popovic snasao kod nas posto je najavljivano da je talentovan igrac da li ce zaista biti pravo pojacanje :?:
Hvala :!:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

5000 evra za prehladu?Evo mene nesto boli glava pa da li moze neka 1000 da padne?
gabric_a

Post by gabric_a »

Svaka cast sto se javljate iz Turske :!: Ko bi to jos uradio sem vas :?: :!:
Cestitke za pobedu nad Zestafonijem i puno srece protiv Obolona!!!Jos jednom,pozdrav za trenera i sve igrace (za Franciskovica poseban pozdrav iz rodnog kraja :D )
Djumi

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Dragi PRİJATELJU !!!
Franciskovic je licno bio kod mene i javio mi se da nemoze da trenira zbog prehlade.Ali isto tako mi je rekao da ako nebude dobio pare nece ici na pripreme.Pare je dobio i evo ocekujemo ga svakog momenta.Ja imam jedno pravilo koga cu se uvek drzati a to je igracu uvek verujem dok me ne prevari.Franc je bio iskren.Postavlja se jedno logicno pitanje:Ko je dao Francu novac?
PRIJATELJ

odgovor treneru

Post by PRIJATELJ »

Postovani treneru,necemo ulaziti u prepirke jer cenim vas odnos prema klubu i nama navijacima.Ali ne zaboravite onu narodnu:krcag ide na vodu dok se ne razbije.Inace ne volim kad neko postavi pitanje a zna na njega odgovor.Svakom je jasno da je Franc dobio direktora Djakovica licne pare,s tim da ih vrati kada dobije od kluba.Neznam sta da kazem na to.Znam da je jako tesko vaditi pare iz sopstvenog dzepa a neznati da li ces ih uspeti vratiti i da li ces ostati toliko dugo da ih vratis.Normalno to se moze okrenuti protiv direktora jer ga mogu teretiti da daje ,,crne" pare igracima a znam dobro da mu nije prvi put.Nadam se da dobro sebe zatvara pravno.Mene muci parcijalno resavanje problema jer sta mislite da li je pravilno nekome biti majka a nekome maceha a sve su nasa deca.I budite sigurni da ce stalno izbijati mali pozarcici koji ce se morati gasiti na ovaj Francov nacin.Sretno protiv Rusa i pozdrav.
Locked