Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Djumi wrote:VOJVODINU TREBA VOLETI U SEBI A NE SEBE U VOJVODINI
Okaciti ovo kao potpis na sajtu. :lala:

@glogovac, ne znam gde si ti bio poslednjih godinu i nesto, ali Veselinovic je u dva navrata oteran, Stolica je takodje fasovao, Zagu smo vec potrosili takodje, a Ivanovica, Ristovskog i Jasara mislim da niko pri zdravoj pameti ne zeli ovde. Dakle, od imena ti jedino ostaju Bratic i Govedarica, posto se i Djumi oglasio pomenutim citatom.

Sto se nekih naslova tice, iskocilo je ovo:

Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Treba se žeštoko usprotiviti povratku Lalatovića na klupu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Протомајстор »

Пише да се Лалатовић враћа у Нови Сад. Па нек се врати у Пролетер, немам ништа против, а нама нек дође њихов тренер Драган Paдojичић.
Rabba wrote:Treba se žeštoko usprotiviti povratku Lalatovića na klupu.
Ево, ја се придружујем, али сад ће да се јаве форумаши који ће га прогласити легендарним тренером Војводине и пожелети му срећан повратак. :roll:
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Pera Centar »

Протомајстор wrote:Пише да се Лалатовић враћа у Нови Сад. Па нек се врати у Пролетер, немам ништа против, а нама нек дође њихов тренер Драган Paдojичић.
Rabba wrote:Treba se žeštoko usprotiviti povratku Lalatovića na klupu.
Ево, ја се придружујем, али сад ће да се јаве форумаши који ће га прогласити легендарним тренером Војводине и пожелети му срећан повратак. :roll:
Slazem se sa vama.

Razlozi su brojni, ranije vec navedeni na ovom forumu.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Ako već dovode nekog ko je kod nas imao dobre rezultate, onda bolje da dovedu Zorana Milinkovića.
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Salvador »

Ja sam definitivno protiv Lalata (realno on nam je i razbucao omladince u prvom timu od kako je dosao) i nije mi nikako jasno zasto se Djumi ne spominje kao realna opcija?
Nama je sada mnogo bitnije da ubacujemo kvalitetne omladince u prvi tim, sto jelte svi znamo da Djumi odlicno radi, a ne da dovodimo novi set panjeva, sto ce raditi Lalat.
Da ne pricamo ko vise voli Vosu i ostalo...
Cane
Posts: 1097
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Evo taman da malo pokvarim ovaj impozantni niz iznad. :mrgreen:
Ne znam da li je to osnovana informacija, a ne samo nečije spinovanje, ali ako je tačno da postoji mogućnost povratka Lalatovića onda to podržavam i pozdravljam 100%. Razloge sad ne bih posebno isticao, pominjao sam to već par puta pa da se ne ponavljam.
Nemam ništa protiv drugačijih mišljenja, ali ne želim da neko neupućen čitajući par komentara stekne utisak kako je tobože većinsko raspoloženje da Lalatović nije poželjan. Ja mislim u potpunosti drugačije, a pouzdano znam da nisam baš jedini. :wink:
Eto neka se navijači koji navijaju za FKV sa tribina, a ne samo preko foruma, prisete kakav je doček Lalatović imao kad je prvi put posle odlaska s naše klupe gostovao na Karađorđu i ovacija koje je tada doživeo, pa neka onda komentarišu da li je omiljen ili omražen.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Sjajni butasport spominje jos jedno ime - Zeljko Buvac. :mrgreen: Pao sam sa stolice...
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by severozapad »

Evo i ja da se nastavim.
Vecinski jeste misljenje da Lalatovic ne treba da se vraca u Novi Sad.
Bukvalno je bolje da klub preuzme Belic i igra sa klincima. Sanse za Evropu nema a lepse mi je kada sacuvamo makar nesto od odavno poljuljanog identiteta i integriteta nego da mi dodje jos jedan ovakav lik i njuska.
Hvala lepo, dovidjenja.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1479
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

Lalatovic je svakakav, ali je imao rezultat. Imao je takodje jos nesto sto 90% trenera nema u nasoj ligi, sposobnost da motivise ekipu.
Sada mi mozemo srati sami sebi, jer smo olicenje onog sto se desava u klubu. Ne znamo sta hocemo i kako hocemo. Hocete li pristojnog trenera ili rezultate? Lalatovic je imao to... Ne prizeljkujem ga nazad, ali ga ne bih ni vredjao (makar ne zbog fer odnosa prema klubu i dok je bio tu, a i posle). Ko god dodje, nase lutanje se nastavlja svakako.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

severozapad wrote:Evo i ja da se nastavim.
Vecinski jeste misljenje da Lalatovic ne treba da se vraca u Novi Sad.
Bukvalno je bolje da klub preuzme Belic i igra sa klincima. Sanse za Evropu nema a lepse mi je kada sacuvamo makar nesto od odavno poljuljanog identiteta i integriteta nego da mi dodje jos jedan ovakav lik i njuska.
Hvala lepo, dovidjenja.
Potpuno se slazem.
Lalatovic i njegovo vodjenje kluba od 6 do 9 meseci. Instant rezultat i odlazak, sve sa igracima koje je doveo. Omladince zaboraviti sve do jednog. Otici ce gde koji moze i to je to.
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djisa »

Cane wrote:Evo taman da malo pokvarim ovaj impozantni niz iznad. :mrgreen:
Ne znam da li je to osnovana informacija, a ne samo nečije spinovanje, ali ako je tačno da postoji mogućnost povratka Lalatovića onda to podržavam i pozdravljam 100%. Razloge sad ne bih posebno isticao, pominjao sam to već par puta pa da se ne ponavljam.
Nemam ništa protiv drugačijih mišljenja, ali ne želim da neko neupućen čitajući par komentara stekne utisak kako je tobože većinsko raspoloženje da Lalatović nije poželjan. Ja mislim u potpunosti drugačije, a pouzdano znam da nisam baš jedini. :wink:
Eto neka se navijači koji navijaju za FKV sa tribina, a ne samo preko foruma, prisete kakav je doček Lalatović imao kad je prvi put posle odlaska s naše klupe gostovao na Karađorđu i ovacija koje je tada doživeo, pa neka onda komentarišu da li je omiljen ili omražen.

I ja se slazem!
Kup je nas!
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djisa »

churguzijanac wrote:
severozapad wrote:Evo i ja da se nastavim.
Vecinski jeste misljenje da Lalatovic ne treba da se vraca u Novi Sad.
Bukvalno je bolje da klub preuzme Belic i igra sa klincima. Sanse za Evropu nema a lepse mi je kada sacuvamo makar nesto od odavno poljuljanog identiteta i integriteta nego da mi dodje jos jedan ovakav lik i njuska.
Hvala lepo, dovidjenja.
Potpuno se slazem.
Lalatovic i njegovo vodjenje kluba od 6 do 9 meseci. Instant rezultat i odlazak, sve sa igracima koje je doveo. Omladince zaboraviti sve do jednog. Otici ce gde koji moze i to je to.

Za raliku od Okuke I Veselinovica I Buaca koji su isti, plus jos nemaju rezultate!
Kup je nas!
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by N13 »

Da, trener ce vratiti identitet klubu. Nemojmo se zanositi.
Identitent se vraca iz vrha kluba, i navijacima na stadionu. Dokle god je nas 50 na tribini, nemamo pravo da pricamo o vracanju identiteta.

Jedan AC Milan to radi na takav nacin, pa je ukopan do grla. Iako ima ekipu za sam vrh, njihov inat sa filozofijom 'trener mora biti legenda kluba' ih godinama unazad sputava. Tako su potrosili prvo Sedorfa, pa Inzagija, sad i Gatuza. Igracke legende, ali trenerski pocetnici... takvi tesko da ce postati veliki treneri, kad na prvom poslu budu proglaseni za promasaje.

To smo mi, nazalost, uradili sa Buacom.
Ali Vojvodini treba pre svega strucnjak, sa kakvim-takvim iskustvom. Pored toga, mora biti i neko ko ce postovati klub.

Protiv Lalatovica sam samo u slucaju da je Djumi realna opcija!
U protivnom, podrzavam Lalatovica. Ako nista, makar cu na minus 10 doci na stadion da gledam koliko-toliko dopadljiv fudbal za oko. A igrom u poslednjem kolu protiv cigana je demantovao pricu 'da protiv svojih namerno gubi'.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

Мени није јасно што би се он враћао?
Post Reply