Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10816
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Cetvrtina Zapada ostala prazna, a Istok krcat, jer je nestalo karata za Zapad.
Dobra stvar je puno dece na stadionu. Najvise zbog njih, falila je pobeda i bolja igra Vojvodine.
Osim bespostedne borbe, malo fudbalskog umeca smo videli veceras.
Valjda ce sledeci put biti bolja organizacija i igra?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Limanac FKV
Posts: 49
Joined: Mon Mar 19, 2018 11:58 pm

Re: Marketing kluba

Post by Limanac FKV »

Dragojlo wrote:Gomila ljudi oko mene na Istoku je u rukama držala dve ili tri spojene karte dok su blejali u barkodove.... Znači, uzimalo se i šakom i kapom... :twisted:
Ciganija? :mrgreen:
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Marketing kluba

Post by 021 »

Nedavno sam primetio nešto što na prvu loptu može zvučati potpuno nebitno, a meni užasno bode oči:

Image

Da li neko zna šta je potrebno uraditi da u ovim Guglovim rezultatima i tabelama bude prikazan pravi grb FKV? Ovako baš deluje kao da je u pitanju neki seoski klub.
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Marketing kluba

Post by Jole »

021 wrote:Nedavno sam primetio nešto što na prvu loptu može zvučati potpuno nebitno, a meni užasno bode oči:


Da li neko zna šta je potrebno uraditi da u ovim Guglovim rezultatima i tabelama bude prikazan pravi grb FKV? Ovako baš deluje kao da je u pitanju neki seoski klub.

pises im na ovoj adresi:

https://support.google.com/websearch/community?hl=en" onclick="window.open(this.href);return false;
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Marketing kluba

Post by ernesto »

Ako neko trazi dres da kupi,imate na Novom Naselju kod Mese(on inace lepi brojeve,reklame i prezimena na dresovima za nas)! Umbrov dres sa stampom za
3,500 din.
Za poklon je prva liga!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Marketing kluba

Post by newnowapv »

ernesto wrote:Ako neko trazi dres da kupi,imate na Novom Naselju kod Mese(on inace lepi brojeve,reklame i prezimena na dresovima za nas)! Umbrov dres sa stampom za
3,500 din.
Za poklon je prva liga!
Jel grb vezen? I jel to dres iz nekih predhodnih sezona ili obicni stock?
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Marketing kluba

Post by ernesto »

newnowapv wrote:
ernesto wrote:Ako neko trazi dres da kupi,imate na Novom Naselju kod Mese(on inace lepi brojeve,reklame i prezimena na dresovima za nas)! Umbrov dres sa stampom za
3,500 din.
Za poklon je prva liga!
Jel grb vezen? I jel to dres iz nekih predhodnih sezona ili obicni stock?
Grb je vezen,identican grb prvog tima od prosle sezone!
Od Kelmea ima 2 ! Djuricin belo-crveni i jedan svetlo plavi!
User avatar
Salvador
Posts: 1087
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Marketing kluba

Post by Salvador »

Koji je naziv radnje i adresa za nas sto nismo sa Naselja?
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Marketing kluba

Post by ernesto »

Vladike Cirica 8
Novo Naselje preko puta doma zdravlja kod crkve
Ne znam ime radnje....
Lik se zove Mesa!
On sve radi za klub!
User avatar
N13
Posts: 2101
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

https://www.fkvojvodina.rs/u-novu-godin ... laznicama/" onclick="window.open(this.href);return false;

Korektan potez!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3896
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Ako je neko i sumnjao da smo unikat klub, evo mu ga. Zna li neko primer iz sveta da se sezonska pravi na polusezoni?
Uzimam, naravno, i nosim od sad svuda u inostranstvo da je pokazujem strancima i sprdam im se sa upravama koje sve po šablonu izdaju te sezonske pre početka sezone.

Moj predlog za sledeću sezonu, gde god bila : da se publika pušta na stadion negde posle 15-20 minuta. I ulazak na stadion pre početka meča je već prevaziđen koncept...
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8915
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Marketing kluba

Post by Radoye »

Red Marquis wrote:Moj predlog za sledeću sezonu, gde god bila : da se publika pušta na stadion negde posle 15-20 minuta.
Na poluvremenu! :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10816
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Kolekcionarima je stalo da imaju sezonsku svake godine i mislim da je uredu sto su im izasli u susret.
Po meni je samo trebala biti niza cena, bez obzira na novcanu kompenzaciju za meceve protiv blizanaca, jer su ti ljudi izigrani, povremeno, nekoliko puta u sezonama sa besplatnim ulazom na nase takmice.
Klubu ne znaci nista tih 800 dinara, kad bi ih izdavali samo uz broj i proveru stare legitimacije.
Ovako, mislim da racunaju i na neku prodaju novim pretplatnicima, sto onda ima smisla, ali stare bi mogli castiti.
Generalno, ideja nije za kritiku.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2101
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

Slazem se sa Turijom... mogli su i da ne urade ovo. Velika bi steta bila da neko ko godinama, ili desetinama godina redovono uzima sezonske, da ima 'rupu' u kolekciji.

Takodje, ne smatram da je cena previsoka. Racunajte da ce ova sezonska pokriti meceve protiv blizanaca, prvih par kola u ligi naredne sezone, i prvih par kola utakmice Evrope. Tako da pored kolekcionarskog znacaja, ona je i finansijski isplativa (za one koji nece propustiti navedene utakmice).

Ono sto bi takodje bio dobar potez uprave je da svakome ko kupi tu fantomsku sezonsku, dobije neku majice, popust na dres ili ako imaju u planu da otvore famozni shop, da se sa tom kartom dobije popust na kupovinu u shopu. To bi bio pun pogodak i marketinski i finansijski isplativ.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Marketing kluba

Post by newnowapv »

N13 wrote:ili ako imaju u planu da otvore famozni shop, da se sa tom kartom dobije popust na kupovinu u shopu.
A malo si ga sad preterao... :D :D
Post Reply