Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Ne znam sta bih napisao?
Ima dobru levu nogu i snazan je.To je sve.
33 godine, bio levi bek, sada, verovatno, doveden na stopersku poziciju, sto znaci Sanicanin ili Veselinovic na klupu.
Ne verujem da je dosao da sedi na klupi?
A ako igra, gusimo igrace za koje mozemo dobiti neke evrice.
Valjda znaju sta rade?
Cekam ponoc, zbog Mede.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Transferi

Post by naseljekolumbija »

Turija wrote: Cekam ponoc, zbog Mede.
Не знам само што се толико нећка, његов клуб је у питању,друга кућа... да га је неко хтео, узео би га досад
1892
Posts: 1089
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Ne znam da li se ljudi sprdaju...Petković - Pankov ista priča u potpunosti. Cigančina. Uz to nikakav igrač.
Come on you Reds!
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Slažem se.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

naseljekolumbija wrote:
Turija wrote: Cekam ponoc, zbog Mede.
Не знам само што се толико нећка, његов клуб је у питању,друга кућа... да га је неко хтео, узео би га досад

Prelazni rok se završava u većini liga 02. septembra, tako da sumnjam da ćemo pre 3. znati nešto.
Kup je nas!
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Znači ništa od Mede ove sezone a jel smo makar doveli onog Petkovića?
Karlsson
Posts: 2185
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

У Војводину дошао Петковић, чека се Медојевић

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/8495 ... -medojevic" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Forza Voša
Posts: 579
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

fare wrote:Znači ništa od Mede ove sezone a jel smo makar doveli onog Petkovića?
Slobodan igrač može da dođe i nakon završenog prelaznog roka.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

Skeptican sam u vezi dolaska Petkovica, ostao mi je u secanju kao prilicno tupav igrac, a pretpostavljam da je dosao za veliku platu, cini mi se danu zbiru nisu bas napravili pametan transfer.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

https://www.fkvojvodina.rs/posle-12-god ... vojvodini/" onclick="window.open(this.href);return false;

Zvanično je. Ne znam kako da gledam na transfer, pošto je pre nedelju dana Lalat na presi posle utakmice rekao da je prelazni rok u Vojvodini završen. Da li je Nikola šema za obrtanje love preko plate ili su svi u klubu ćutali kako nam neko drugi ne bi oteo igrača koji ima skoro 34 godine i u poslednje dve sezone nije odigrao mnogo utakmica...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9895
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Kada se saberu svi plusevi (a i nema ih mnogo) i svi minusi moje licno misljenje,nepotreban transfer. Ne budi nikakvu emociju....
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

https://www.rtvbn.com/3964646/lazar-je- ... race-a-sad" onclick="window.open(this.href);return false;

Ima poznatih imena, ne kazem da nam osim Mede neko treba, ali interesantan podatak (nije da nam je i Petkovic trebao :mrgreen: ).
Kup je nas!
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Mislim da nije lose sto je dosao Petkovic ( iskustvo, snaga, visina , dobar centarsut i sut levom nogom). Lose je to sto ce stradati Sanicanin, a dve najslabije karike u nasem timu su Veselinovic i Devetak.
Ako realno posmatram dosadasnje igre, od Devetka je bolji Vucuc, a od Veselinovica Petkovic ( po utisku od ranijeg boravka u Vosi). Tesko mi je to da napisem, posto su nasa deca i mladi igraci ( i reprezentativci U21), ali trenutno su igraci za klupu i rotaciju u Vosi.
Juce me je mladi Mandic (koji je u Kabelu), odusevio igrom.
Ali, steta sto je desni bek, pa bi Stojkovic trebao na klupu.
A sve te tri varijante su ,,nemoguce" , jer su Veselinovic, Devetak i Stojkovic projektovani za ovu sezonu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... iju/336764" onclick="window.open(this.href);return false;

Odlican potez Vukovica i Lerinca u navijaca koji su ga doveli
User avatar
fraxmanutd
Posts: 203
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Transferi

Post by fraxmanutd »

Мићин + Тедић = 5.5 милиона

:silence:

Чукина теорема:

Колико треба да се уложи пара да би се продала 2 играча и да би се зарадило 5.5 милиона?

а + б = 5.5 милиона

Решење: а = б = 0 динара
Банат цео, црвено бео!
Post Reply