Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

U jedne dodju Dragovic i Marin, kod drugih se vrate Markovic i Jojic. A mi sebi jednog Merebu ne mozemo da priustimo a da ne pricamo o Medojevicu... Imamo vrhunske rezultate u odnosu na to kakve uslove imamo. Tuga, boli godinama...
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1282
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Deep Purple wrote:U jedne dodju Dragovic i Marin, kod drugih se vrate Markovic i Jojic. A mi sebi jednog Merebu ne mozemo da priustimo a da ne pricamo o Medojevicu... Imamo vrhunske rezultate u odnosu na to kakve uslove imamo. Tuga, boli godinama...
PSŽ ima Mbpapea i Neymara, ali je takođe trenutno bod iza Lila.
Da ne pričam o Billy Beaneu i njegovom Moneyball timu.

Borba Davida i Golijata postoji još od biblijskih vremena, i u tome je čar sporta, da kao nominalno slabiji, pobediš.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

U ovim konstalacijama snaga daleko smo mi i od Davida.
CRD FCV
Posts: 1686
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Сад сам бацио поглед на статистику Ивана Лакичевића. Нешто се није наиграо у последње време, мислим да би било одлично распитати се за неку позајмицу/аквизицију. Таман да се појача тај део, он и Бјековић. Андрића послати у заборав.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Mogli je bio zagrejan za povratak nakon rastanka sa Djenovom ali to u tom trenutku nije bilo realno za nas. Mislim da ce letnji prelazni rok biti pun povratnika kod nas.
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Treba neki red uspostaviti. Prvo rekonstrukcija uprave zatim novi trener a onda on zajedno sa sd videti šta ostaje a šta dovesti. Ne treba nam još Mrkaića, Ašćerića......
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
CRD FCV
Posts: 1686
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

С обзиром на то да можемо да очекујемо одлазак Саничанина а можда и Бралића, на тој позицији нам остају Деветак и Максимовић који игра по принципу Гудеља у репрезентацији. Предложио бих да доведемо, макар на позајмицу, Ерхана Машовића из Бохума. Проћи ће скоро цела година да није заиграо озбиљно од преласка из Данске. Имамо и Ђурића али се надам да га нећемо више имати као и Ковачевића који не показује знаке подизања форме на ниво макар да буде солидна замена.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

CRD FCV wrote:С обзиром на то да можемо да очекујемо одлазак Саничанина а можда и Бралића, на тој позицији нам остају Деветак и Максимовић који игра по принципу Гудеља у репрезентацији. Предложио бих да доведемо, макар на позајмицу, Ерхана Машовића из Бохума. Проћи ће скоро цела година да није заиграо озбиљно од преласка из Данске. Имамо и Ђурића али се надам да га нећемо више имати као и Ковачевића који не показује знаке подизања форме на ниво макар да буде солидна замена.
Mora se juriti Tekijaski.
Sise i Aganspahic ce po svemu sudeci sa Pazarom u drugu ligu, bili bi dobre akvizicije.
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Deep Purple wrote:
CRD FCV wrote:С обзиром на то да можемо да очекујемо одлазак Саничанина а можда и Бралића, на тој позицији нам остају Деветак и Максимовић који игра по принципу Гудеља у репрезентацији. Предложио бих да доведемо, макар на позајмицу, Ерхана Машовића из Бохума. Проћи ће скоро цела година да није заиграо озбиљно од преласка из Данске. Имамо и Ђурића али се надам да га нећемо више имати као и Ковачевића који не показује знаке подизања форме на ниво макар да буде солидна замена.
Mora se juriti Tekijaski.
Sise i Aganspahic ce po svemu sudeci sa Pazarom u drugu ligu, bili bi dobre akvizicije.
I jednog stopera preko 190cm visokog, sto se odbrane tice.
Vratiti Nemanju Nikolica.
Valjda ima nesto i u beleznici SD?

Mislim da sve zavisi gde ce Sergej i koliko moze Srbijagas da izdvoji za Vosu, pa mozda i Grad? Takodje, ako uspemo prodati Zukica, preko okeana, kao Ranka?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3407
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Grad ne moze da sredi ulice i kanalizaciju u svim delovima grada.
Zasto bi grad davao ijedan dinar za profesionalni sport?
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

ssnigd wrote:Grad ne moze da sredi ulice i kanalizaciju u svim delovima grada.
Zasto bi grad davao ijedan dinar za profesionalni sport?
Zato sto 2 kluba dobijaju novac gradjana.
Dok je tako, treba svaki klub da dobija od svog grada, jer nema odakle drugde.
Inace, ne treba nijedan klub da dobija novac gradjana, osim skolslog i masovnog amaterskog sporta.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Kada bi se uspostavila privatizacija sporta u Srbiji, ja garantujem (za ovog decka :mrgreen: ) da bi Vojvodina i pored dosta problema privukla odmah desetak ljudi koji bi hteli da se upuste u to. Jer svi znaju koliko ovaj klub ima neiskoriscenog potencijala.
User avatar
N13
Posts: 2070
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Deep Purple wrote:Kada bi se uspostavila privatizacija sporta u Srbiji, ja garantujem (za ovog decka :mrgreen: ) da bi Vojvodina i pored dosta problema privukla odmah desetak ljudi koji bi hteli da se upuste u to. Jer svi znaju koliko ovaj klub ima neiskoriscenog potencijala.
Uf mislim da si u teskoj zabludi. To bi bila istina da ne zivimo tu gde zivimo.
Niko normalan nece da ulazi u ovaj mulj od srpskog sporta. To bi morali bili uspesni poslovni ljudi koji su nesto postigli u zivotu. Zasto njima treba da ulaze u taj kriminal zvani srpski fudbal? Pa i coravom je jasno da je sve korumpirano od vrha saveza do sudija u opstinskim ligama. Vecito neke afere, skandali, opomene od Uefe, itd, itd. Ovde ljudi koji vode klubove ili rade po necijem nalogu ili strahuju za svoj zivot. Pa Zoka Scepanovic je otisao sa mesta predsednika kluba (pod izgovorom da ima privatne obaveze) jer mu je preceno, i njemu i njegovoj porodici. Pod istim izgovorom (kakve li slucajnosti) su otisli i Vojislav Gajic i unuk Koste Hadzija... pa nemoguce je da svi koji dodju u Vojvodinu odjednom kao grom iz vedra neba imaju privatne obaveze, pa moraju bezati glavom bez obzira iz kluba cim vide 'kako stoje stvari' u srpskom fudbalu.

Jedini nacin da si na celu kluba i da zaista upravljas njim kako ti zelis jeste da budes isti ili jos veci kriminalac od onih koji trenutno upravljaju srpskim fudbalom, kao sto je bio slucaj sa Batom. A ako si posten covek, uspesan biznismen... nema sta da trazis u srpskom fudbalu. Pa nije slucajnost sto je Srbija ubedljiva prva u evropi po broju kladionica po glavi stanovnika :)
User avatar
NS DUNAV
Posts: 69
Joined: Sat Mar 24, 2012 4:19 am
Location: Тамо вамо по Србији

Re: Transferi

Post by NS DUNAV »

N13,
Jedini nacin da si na celu kluba i da zaista upravljas njim kako ti zelis jeste da budes isti ili jos veci kriminalac od onih koji trenutno upravljaju srpskim fudbalom, kao sto je bio slucaj sa Batom. A ako si posten covek, uspesan biznismen... nema sta da trazis u srpskom fudbalu. Pa nije slucajnost sto je Srbija ubedljiva prva u evropi po broju kladionica po glavi stanovnika :)

То је једини и прави одговор у овом "тренутку" који траје већ 30 година,а трајаће бар још толико,на жалост.
Један клуб на свету волЕм јаааа....!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Turija wrote:...koliko moze Srbijagas da izdvoji za Vosu...
Hoce li biti skoro nekih izbora, mislim ono politickih ne klupskih? Ako ne onda mrka kapa od Srbijagasa.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply