Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

@vdn slaninar
Pa ne gotive nas cigani zbog Lalatovica vec iskljucivo zato sto smo uzeli crnima kup a to ne bih ni okarakterisao kao "gotivenje". Crni su ih prosle sezone izbacili iz kupa i prozivali kako zvezda nije bolja vec vise meceva zatvara i na taj nacin pravi prednost i bas su ih "ubijali" po medijima a to potkrepljivali cinjenicom da su ih izbacili iz kupa a onda je bukvalno i pored titule koju su osvojili cigani tri meseca pre kraja lige, Lalatovic (Vojvodina) ciganima spasio sezonu sa osvojenim kupom. A najmanje je vazno u njihovim ocima da li je to Vojvodina, Radnicki ili Cukaricki. A sad sto se potrefilo da je nas vodio Lalatovic veliki njihov navijac i bivsi fudbaler je samo doprinelo atmosferi, pogotovo jer je Lalatovic radio to sto je radio na samoj utakmici i pre nje sa svojim zapaljivim izjavama. To ti je retrospektiva desavanja.

Ako se vec klub odlucio da ove sezone gura mlade igrace gde ces onda bolje resenje od coveka koji je sa omladincima zvezde igrao osminu finala lige sampiona a i u sezoni za nama je pokazao da moze da odgovori i seniorskom fudbalu. A vreme ce pokazati da li smo se jos jednom "ogrebali" ili smo naleteli na zito pored sveg tog kukolja.

@Minja
...ne moze da pronadje nikoga ko je Slaninar da ga vodi. I to tako vec decenijama sa sitnim izuzecima... Pa kakvi smo mi retardi... Ovo nije rec protiv trenera. Srecno nam svima bilo. Ovo je rec protiv nas samih.
Upravo tako.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Minja wrote:
Deep Purple wrote:...vec iskljucivo zato sto smo uzeli crnima kup .
Mislim da nas "gotive" zato sto smo "konstruktivna" opozicija.

p.s.

Pre ce biti da se sprdaju
Lako im je kada lebdi duh iznad stadiona.



https://youtu.be/bAGdbT5q60Q" onclick="window.open(this.href);return false;

Mozda cu ispasti naivcina ali se meni svidja stav Djordjevica. Jasno mu je gde dolazi.
Konferencija je prosla onako kako ovaj klub i zasluzuje. Nakon duzeg vremena trener i sportski direktor jedan pored drugog.
Pozdravljam postavljanje Srdjana Zakule na mesto trenera golmana. :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Auuu... na trenutke zamislih da je pored Ljubeta Deki Govedarica... kako bi to bilo mocno,bar sa one emotivne strane.
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Haha na mesto nesto iskusnijeg cigosa smo doveli jednosezonsko cudo od cigosa.

Pozdravljam povratak Ljubeta. :cheers:

Najjaci ovaj kralj sto je pitao da li cemo dovesti Tufegdzica i Makarica...druze, nama bi se sad i dovodjenje Zocevica pokazalo kao nesto krupniji zalogaj... :mrgreen:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4013
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

gospodinFKV wrote:... druze, nama bi se sad i dovodjenje Zocevica pokazalo kao nesto krupniji zalogaj... :mrgreen:
Dugo se nisam ovako nasmejao, onako od srca :D

Dunđerski i Žak su dobri potezi, Slavoljub užasan.
Last edited by Rabba on Wed May 26, 2021 2:40 pm, edited 1 time in total.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1282
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Neuhranjeni Zoćević i hapšeni cigan Kovačević, dream team :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Djordjevic je na konferenciji, za sada, ostavio na mene bolji utisak od ocekivanog. Pocetni plus je zaradio.
Vidicemo kako ce ici dalje. Cini mi se da je svestan kluba na cijoj je trenerskoj klupi dobio priliku da sedi.
Za razliku od Lalatovica doveo je samo jednog pomocnika i deluje smireniji.

Raduje me povratak Zakule i Dundjerskog. Jedino mi nije jasno kako moze Ljubetov sin da navija za crnog blizanca, pored toga sto mu je otac bio istaknuti fudbaler Vojvodine, a on sam prosao Vosinu omladinsku skolu?
To mi je neverovatno. Sta je u porodici propusteno u detinjstvu ( i kasnije) u navijackom smislu i sta ga je moglo opredeliti za partizan, kad sve zna o Vosi i blizancima iz prve ruke i koliko potkradanja Vojvodine je ucinjemo za 100+ godina postojanja? To mi malo kod Dundjerskog ostaje crna tackica za potpuno zadovoljstvo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1282
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Ne znam da li grešim, al beše Dunđerski jedan od onih koji su govorili da Meri nema kvalitet za Vošu?

Koliko se sećam on i Vranješ su imali baš dosta čudnih transfera...

Nisam baš najsrećniji sa njegovim povratkom.
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Brane »

Prvi utisak je pozitivan. Deluje da je hijerarhija pravilna. Predsednik je autoritet direktoru, a direktor treneru. Verujem da dvovlasca i soliranja nece biti.
Pozitivna je i ideja o pruzanju sanse mladim igracima, pre svega iz nase ompladinske skole.
Sada trebe videti kako ce biti odradjena selekcija igraca, pa zatim prve pripremene utamice, pa onda mozemo poceti hvaliti ili kritikovati.
User avatar
torrente
Posts: 511
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by torrente »

MiSmoFKV! wrote:Ne znam da li grešim, al beše Dunđerski jedan od onih koji su govorili da Meri nema kvalitet za Vošu?

Koliko se sećam on i Vranješ su imali baš dosta čudnih transfera...

Nisam baš najsrećniji sa njegovim povratkom.
a isto tako i pola foruma se klelo u Ivanića...
a isto tako Dunđerski je imao odličnu ponudu dok je igrao u Vojvodini da pređe u Zvezdu ili Partizan nisam siguran,pa ih je lagano oduvao...
tako da...
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Протомајстор »

Да ли ово значи да је Лалатовић дефинитивно отишао и да се коначно можемо надати исцељењу наше Воше?
Дунђи и Жакули велика добродошлица, а цигану кратак останак на клупи у духу наше традиције. :mrgreen:
Из Сурдулице смо довели тренера, свака част!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

U narednom šampionatu Dujmović će biti bez veoma bitne U osobe u svojoj karijeri. Srđan Žakula, trener golmana, napustio je Spartak i prešao u Vojvodinu.

– Za ostvarene rezultate zahvalnost dugujem upravo Žakuli. Analize treninga i utakmica koje smo radili najviše su doprinele da napredujem. Ispravljao sam svoje greške, mnogo mi je pomogao kod postavljanja i kretanja. Moj napredak oslikava Žakulin trud koji je ulagao i na tome sam mu neizmerno zahvalan. Biće teško da se nadoknadi njegov odlazak. Srđanu svakako želim puno sreće u daljoj trenerskoj karijeri – rekao je Dujmović.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Жакула је и на новом послу више него успешан, а из његове “радионице” у Суботици изашли су Милош Остојић, данас чувар мреже Напретка, као и, у новије време, тројица већ поменутих младих чувара мреже. И не само то: Срђан је био део стручног штаба “плавих голубова” када су успели да елиминишу Спарту из Прага, такође у квалификацијама за Лигу Европе, уписавши један од највећих успеха у европској конкуренцији. Брзо су пролетеле године, па се наш саговорник данас поново обрео у редовима Војводине и у наредном периоду бринуће о форми њених голмана, као део стручног штаба Славољуба Ђорђевића.

- Вратио сам се и видим да ми ни у Новом Саду неће бити једноставно. Ту не мислим на голмане, јер Војводина може да рачуна на квалитетне чуваре мреже какви су Вуклиш, Симић, Тороман, па и млади Дражић. Проблем је, по мени, то што још увек не знамо ко ће да остане из прошлогодишње екипе и с каквим тимом ћемо да уђемо у нову сезону. Искрено, надам се да ћемо успети да сачувамо фудбалере попут Вукадиновића и Човића, али је сигурно и то да ћемо се, сви ми у клубу, трудити да младићи поникли у нашој омладинској школи, испливају у први план и афимришу се на суперлигашкој сцени. Настављамо, дакле, с подмлађивањем црвено-белих и надам се да ћемо на том путу да имамо доста успеха - додао је Жакула.
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Za sada su jedino treneri i SD, dosli, a u medijima ide prica samo o odlascima iz Vose.
Verovatno je zbog toga Zakula toliko rezervisan u izjavi?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Turija wrote:Za sada su jedino treneri i SD, dosli, a u medijima ide prica samo o odlascima iz Vose.
Verovatno je zbog toga Zakula toliko rezervisan u izjavi?
Кандидати за први тим Војводине, ударни део рада обавиће на словеначком Похорју и то у периоду од 20. јуна до 4. јула. На седници Управног одбора Новосађана дата је пуна подршка замислима тренера Славољуба Ђорђевића и спортског директора Љубише Дунђерског, који су сигурни да ће у хотелу „Арена“ на Похорју и на тамошњим теренима, црвено-бели фудбалери имати максималне услове за рад.

- Управни одбор се сложио са нашим предлогом, а сада је на нама да што пре завршимо све неопходне захтеве везане за реализацију читавог посла – задовољан је Дунђерски.

На седници се разговарало и о ангажовању новајлија, чиме ће се, како се очекује, заокружити такмичарска екипа за наредну сезону. Новосађани имају неколико жеља како би попунили дефицитарне позиције у тиму и с њима су већ почели да разговарају.

- Можемо да кренемо у конкретизацију посла и постизање коначног договора. Намера нам је да доведемо тројицу или че-творицу новајлија, фудбалере који ће бити права појачања и који ће одмах моћи да конкуришу за стартну једанаесторицу. Ако све буде онако како планирамо, могуће је да се неки од њих већ у среду појаве на првом тренингу. И за те преговоре и намеру да их доведемо у Нови Сад, добили смо сагласност чланова УО и заиста смо и тренер Ђорђевић и ја захвални на поверењу које нам је тај начин указано.
Post Reply