VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Istocno stajanje
Posts: 554
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Panevežis – VOJVODINA, četvrtak 17.30 (RTS 2)

Post by Istocno stajanje »

Tesko, ne leze nam klubovi iz Austrije, Ceske i Slovacke.
Mada pitanje je i da li cemo proci Litvance, odigrali su nedavno sa Lehijom u Gdanjsku i izgubili 3:2. Ako i nama daju 2 gola, ne znam ko ce od nasih dati 3 :)
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Panevežis – VOJVODINA, četvrtak 17.30 (RTS 2)

Post by torrente »

Lask ako se prodje u 3-ce kolo,
odlično po meni ,samo bez kukanja i prolazimo .
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4866
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Panevežis – VOJVODINA, četvrtak 17.30 (RTS 2)

Post by gospodinFKV »

Ako je tacno da je zreb pre odigravanja i da bismo u slucaju prolaska bili nosioci, nije moglo bolje, ali aj prvo ove da izbacimo, da ne trcimo pred rudu previse. :cheers:
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Panevežis – VOJVODINA, četvrtak 17.30 (RTS 2)

Post by Jole »

Zreb je pred prve utakmice 3.kola kvalifikacija tako da sigurno preuzimamo njihov koeficijent u slucaju da ih iznenadimo.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3896
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Panevežis – VOJVODINA, četvrtak 17.30 (RTS 2)

Post by Red Marquis »

Jedino da ne primimo nijedan gol, jer ja ne znam kad ćemo ga postići.
Io odio Belgrado
User avatar
Djisa
Posts: 1236
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Panevežis – VOJVODINA, četvrtak 17.30 (RTS 2)

Post by Djisa »

Ma dajte ljudi, mi nemamo više od 10% šanse da prodjemo Lask. Ti je i suviše ozbiljna ekipa za nas. Mi smo ispali od Rapida i Austrije koji su za ovakav Lask, nikakve ekipe a mi smo tada bili mnogi jači nego sad.
Kup je nas!
fare
Posts: 2847
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Panevežis – VOJVODINA, četvrtak 17.30 (RTS 2)

Post by fare »

Ako prođemo Panevežis do susreta sa Laskom obavezno dovesti ta 3 igrača ako oćemo nešto, mada biće veoma teško oni su bili pre 2 sezone bili šampioni ako se nevaram i učesnici LŠ mada nisam siguran ali LU su igrali sigurno grupnu fazu a prošle sezone su im uzeli 10 bodova pa su ispali iz šampionske trke.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4866
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Panevežis – VOJVODINA, četvrtak 17.30 (RTS 2)

Post by gospodinFKV »

Nisu sampioni skoro 60 godina, igrali kvalifikacije kao drugi.
Usli u LE, prosli grupu, prosli AZ, ispali od Junajteda u osmini finala. Iz te ekipe ih ima 4-5 trenutno, od kojih je jedan golman, imaju dosta novih igraca. Definitivno nije ista ekipa.
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Panevežis – VOJVODINA, četvrtak 17.30 (RTS 2)

Post by ernesto »

U redu, sve je to jasno. Ali, Đorđević bi trebao posle ovoga da zaboravi da LASK uopšte postoji. Dakle nema ga, ni u mislima, ni u vidnom polju. Samo usmeriti pogled ka Panevižisu. Oni su za nas rival jak kao Mančester Junajted. I ne, ne šalim se. Tu litvansko-portugalsko-brazilsko mešavinu sa primesama i drugih stranaca treba pobediti i proći! Pamet u glavu, a stručnom štabu preporučujem da od RTV pribave snimak revanš utakmice protiv Ružemberoka kada nas je slovački tim izbacio u prvom kolu kvalifikacija za Ligu EU 2017-te godine. Dakle, suočite igrače sa 'mentalnim teretom', izbijte im iz glave 'lako ćemo' pristup i da sada stisnu zube i budu svesni sve vreme. Dakle, pamet u glavu, jer ovo navijači čekaju već godinu dana!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Panevežis – VOJVODINA, četvrtak 17.30 (RTS 2)

Post by Danilo »

Apsolutno samo misliti na Litvance.Prolaz ovih Litvanaca garantuje valjda 250.000 eura, za nas je to veliki novac .
Jel odlozena utakmica sa Partizanom.Po meni nema logike da se igra, Cuka je odlozila
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9912
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Panevežis – VOJVODINA, četvrtak 17.30 (RTS 2)

Post by Voja »

Danilo wrote: Jel odlozena utakmica sa Partizanom.Po meni nema logike da se igra, Cuka je odlozila
A zasto bi se odlagalo? Posao igraca je da igraju utakmice,da putuju,provode vreme u avionima,karantinima i terenima,i za to su mnogo vise placeni od obicnih smrtnika,a uostalom to je njihov licni izbor,niko ih nije naterao da budu fudbaleri. Ako ne mogu da odigraju 3 meca nedeljno,neka idu medju nas,tj.publiku.Samo jak ritam i jaki mecevi cine igrace dobrim
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3993
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Panevežis – VOJVODINA, četvrtak 17.30 (RTS 2)

Post by Deep Purple »

@Voja Upravo tako.
Ako partizan predlozi odlaganje ne treba ga prihvatati svakako im je dodeljeno da igraju uvodna dva meca na Karadjordju (slucajnost? Ali da ne idem u teorije) oni i onako igraju prvi mec protiv DAC Strede kod kuce.
Odlaganje moze da nam donese samo kasnije u rasporedu probleme. Ovako sad nakon boda u BG-u i potencijalnog dobrog rezultata sa Panevezis-om mozemo u dobroj atmosferi da ih docekamo.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Panevežis – VOJVODINA, četvrtak 17.30 (RTS 2)

Post by Grof Žekula »

Danilo wrote:Jel odlozena utakmica sa Partizanom.Po meni nema logike da se igra, Cuka je odlozila
Недеља, 21 час
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4866
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Panevežis – VOJVODINA, četvrtak 17.30 (RTS 2)

Post by gospodinFKV »

Ima smisla da se odlozi samo za nedelju, ako je bila planirana za subotu. To je uobicajena praksa za timove koji se takmice u LE/LK, odnosno igraju cetvrtkom. Sve ostalo treba odbiti, mada, za odbijanje je potrebno posedovati kicmu, a nisam siguran da je nasa uprava ima.
ssnigd
Posts: 3431
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Panevežis – VOJVODINA, četvrtak 17.30 (RTS 2)

Post by ssnigd »

Najbolje da odlazemo tekme, a nismo ni poceli sa prvenstvom.
Sta se onda kog vraga i zapocinje prvenstvo sredinom jula, ako cemo odmah da odlazemo?!?
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Post Reply