OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Ima nas još koji pratimo odbojku, samo ne komentarišemo uvek :)
Elem, videlo se već u drugoj utakmici koliko je Spartak opasan. Bili su na pragu pobede i sada bi cela serija bila mnogo teža za osvojiti. Treću su nas zgazili. Iskreno, mislim da je Spartak ove sezone najkompletnija ekipa, kada se uzme u obzir i vođenje sa klupe. Jaki su na svim pozicijama (a ne kao zvezda ima onog gorštaka Meljanca i nikog više), dobro ukomponovani i strašno kreativni u napadu. Ako se pogleda statistika u drugoj i trećoj utakmici naš blok praktično nije postojao, bukvalno ne pamtim kada sam video tako poražavajuću statistiku u bloku za nas. Sa druge strane, naš napad bio tanak i sada se potvrđuje priča zapravo da Parapunov nije igrač visoke klase. Napad iz servisa mu je nula, u napadu zna da greši vrlo lake lopte i generalno nije konstantan i dovoljno ubojit.
Jesmo popravili formu u play offu i Boškan je (konačno) počeo da menja tokom seta, traži postavu i zove tajmaute na vreme. I tu se vidi napredak. Možda iznenadi sa Bajandićem i Čubrilom u postavi da malo pojačaju napad iz servisa i poremeti prijem (imesto Mehića i Rudića), da uradimo nešto u odbrani. Iskreno, ne verujem da Spartak može da odigra na tako visokom nivou dve utakmice zaredom i očekujem a sutra osvojimo titulu. Srećno momci! :cheers:
fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Čestitke za šampionsku titulu ovaj put smo mi očerupali golubove :cheers:
2 titule a i 3 na vidiku 99% malo li je za naše sportsko društvo :dance2:.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: OK Vojvodina

Post by Voja »

fare wrote:Čestitke za šampionsku titulu ovaj put smo mi očerupali golubove :cheers:
2 titule a i 3 na vidiku 99% malo li je za naše sportsko društvo :dance2:.
Jel realno da nije bilo prenosa na RTSu ili sam ja nesto fulao!?
Posto znam da su prenosili svih 5 meceva zenskog finala,malo mi glupo za ovaj mec,jos nedelja.
Gledao sam na RTV,ali realno ko u Srbiji gleda RTV
Image
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:
fare wrote:Čestitke za šampionsku titulu ovaj put smo mi očerupali golubove :cheers:
2 titule a i 3 na vidiku 99% malo li je za naše sportsko društvo :dance2:.
Jel realno da nije bilo prenosa na RTSu ili sam ja nesto fulao!?
Posto znam da su prenosili svih 5 meceva zenskog finala,malo mi glupo za ovaj mec,jos nedelja.
Gledao sam na RTV,ali realno ko u Srbiji gleda RTV
Velika je sramota i bezobrazluk sto rts nije prenosio ovu utakmicu. Eto kako tretira vojvodjanske ekipe u zavrsnici sampionata Srbije. :oops:
I ja sam gledao prenos ove utakmice na RTV, a da li je bio prenosa na areni, zna li neko?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Posts: 1027
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: OK Vojvodina

Post by vdn slaninar »

Спорт у којем близаначка жгадија не игра битну улогу се не преноси на РТС,на штету популарности тог спорта.Ал ко их ј...,волим кад видим наше заједништво и кад играчи и људи из клуба показују припадност и љубав према Војводини.Честитам свима нама и управи и стручном штабу и играчима на освојеној титули,уживајте сви,прославите титулу.
fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

fare wrote:Čestitke za šampionsku titulu ovaj put smo mi očerupali golubove :cheers:
2 titule a i 3 na vidiku 99% malo li je za naše sportsko društvo :dance2:.
Pa ne igra ni jedan blizanac.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Bravo momci, svaka čast! :cheers: Ovo danas je bio rastavljanje na atome. Rekao bih najbolja utakmica sezone (pored one protiv Zenita u LŠ). Fantastičan prijem i igra u odbrani, sasvim dovoljno za titulu. Respekt za Spartak, izbacili su favorite, ali mi smo ipak bili pretvrd orah. Za nešto više u Evropi će ipak trebati još dosta da se radi.
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: OK Vojvodina

Post by slanobarac »

Turija wrote:
Voja wrote:
fare wrote:Čestitke za šampionsku titulu ovaj put smo mi očerupali golubove :cheers:
2 titule a i 3 na vidiku 99% malo li je za naše sportsko društvo :dance2:.
Jel realno da nije bilo prenosa na RTSu ili sam ja nesto fulao!?
Posto znam da su prenosili svih 5 meceva zenskog finala,malo mi glupo za ovaj mec,jos nedelja.
Gledao sam na RTV,ali realno ko u Srbiji gleda RTV
Velika je sramota i bezobrazluk sto rts nije prenosio ovu utakmicu. Eto kako tretira vojvodjanske ekipe u zavrsnici sampionata Srbije. :oops:
I ja sam gledao prenos ove utakmice na RTV, a da li je bio prenosa na areni, zna li neko?
Prenos je bio i na rts3
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Oće li Zbiljić više reći koje smo to 4 bombe doveli? :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: OK Vojvodina

Post by Voja »

fare wrote:Oće li Zbiljić više reći koje smo to 4 bombe doveli? :D
Jel se ovo racuna!? :)

http://zurnal.rs/odbojka/super-liga/129 ... -vojvodini" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Voja wrote:
fare wrote:Oće li Zbiljić više reći koje smo to 4 bombe doveli? :D
Jel se ovo racuna!? :)

http://zurnal.rs/odbojka/super-liga/129 ... -vojvodini" onclick="window.open(this.href);return false;
Odlično još ako ostanu Parapunov i Baranek i još bi trebali probati dovesti Kana iz Spartaka jel stvarno je top igrač, samo mi nije jasno zašto Buculjević kada imamo Vilimanovića?
Nevernik II
Posts: 462
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Nevernik II »

Duplof
Posts: 901
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: OK Vojvodina

Post by Duplof »

Nevernik II wrote: Sun Sep 18, 2022 12:18 am Da ubeležimo...bio žreb za LS.

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... piona.html
Ne baš lak žreb, ali mislim da Voša davno nije bila ovako jaka. Biće zanimljiva LŠ, jer nema jedne ekipe koja previše odudara od ostalih. Uz hrabru igru, podršku publike i malo sreće možda se može i obezbediti prolaz dalje. Nisam siguran da li se menjao sistem takmičenja, koliko klubova prolazi dalje iz grupe?
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Nevernik II
Posts: 462
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: OK Vojvodina

Post by Nevernik II »

Duplof wrote: Mon Sep 19, 2022 7:59 pm
Nevernik II wrote: Sun Sep 18, 2022 12:18 am Da ubeležimo...bio žreb za LS.

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... piona.html
Ne baš lak žreb, ali mislim da Voša davno nije bila ovako jaka. Biće zanimljiva LŠ, jer nema jedne ekipe koja previše odudara od ostalih. Uz hrabru igru, podršku publike i malo sreće možda se može i obezbediti prolaz dalje. Nisam siguran da li se menjao sistem takmičenja, koliko klubova prolazi dalje iz grupe?
Za Poljake piši propalo :D
Nemci su prošle godine bili zadnji u grupi kao i mi. Ko zna kakvi su ove godine.

Prvaci grupa idu dalje (5 komada). Drugoplasirani i najbolji trećeplasirani igraju play off za ostala tri mesta u 1/4 finala.

Ostali trećeplasirani idu u 1/4 CEV kupa.
Dakle, samo da ne budemo zadnji u grupi i idemo u eliminacionu fazu.
Duplof
Posts: 901
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: OK Vojvodina

Post by Duplof »

Odlično onda, jer mislim da ova ekipa ima kapacitet za nešto veće od grupne faze LŠ. Za Nemce znam da su uvek sa nama u grupi, i da nisu nešto preterano jaki, ali dobijali su nas na iskustvo, to je bilo uočljivo. U Novom Sadu moraju pasti oni ili Francuzi, mogu i obe ekipe, inače neće biti lako proći. Naravno, ništa novo nisam rekao, Poljaci su definitivno favoriti u grupi, iako nisam ispratio njihov sastav za ovu sezonu, jer prvak Poljske ne može biti bilo koja ekipa.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Post Reply