Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
vdn slaninar
Posts: 1039
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Јесу ли то појачања или предлози.
User avatar
ernesto
Posts: 1219
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Ma zelje! Nemam ja nikakav info iz kluba, nisam ja Slanobarac :P

ps( Mogli dobar decko ali pored Lazarevica i Bjekovica sta ce ti vise desnih bekova).
User avatar
slanobarac
Posts: 3622
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

ernesto wrote: Sun May 29, 2022 11:06 pm Ma zelje! Nemam ja nikakav info iz kluba, nisam ja Slanobarac :P
Nevaspitani dečko nađi meru i mesto za svoja sranja! Kakvim informacijama iz kluba sam se ja ikad hvalio?
PS: Ako imaš nešto lično da mi kažeš onda koristi privatne poruke a ne da :shit: ovde da svi čitaju. Forum ne služi za to. Opsednut si slanobarcem, idi neka ti to neko pogleda. Živ bio!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
ernesto
Posts: 1219
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

slanobarac wrote: Sun May 29, 2022 11:40 pm
ernesto wrote: Sun May 29, 2022 11:06 pm Ma zelje! Nemam ja nikakav info iz kluba, nisam ja Slanobarac :P
Nevaspitani dečko nađi meru i mesto za svoja sranja! Kakvim informacijama iz kluba sam se ja ikad hvalio?
PS: Ako imaš nešto lično da mi kažeš onda koristi privatne poruke a ne da :shit: ovde da svi čitaju. Forum ne služi za to. Opsednut si slanobarcem, idi neka ti to neko pogleda. Živ bio!
Hahahahaha
Legendo!
Evo Lalat te pozdravlja :dance2:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1482
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Ernesto, da se ne mesam u vase prepirke, ali zaista bi mogao malo spustiti loptu i pripaziti na odnos sa drugim forumasima. Cim ti se skrene paznja na nesto ili se neko ne slozi sa tobom kao uvredjena mlada si, prozivas ljude i sta god... Takodje, ni drugi ne moraju da reaguju kao hepo kocke :D
Karlsson
Posts: 2195
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ima dosta zanimljivih domaćih igrača koji su od leta slobodni. Neki su već spominjani pa njih neću spominjati, ali evo nekih koji bi mogli biti korisni i dostupni za naše finansijske uslove uz dokazan kvalitet: Saša Jovanović, Nikola Stošić (možda?), Ognjen Mršić, Miralem Sulejmani (u godinama je, ove sezone nije bio u prvom planu, ali je svejedno tata igre), golman Đorđe Nikolić (ako Emil ne ostaje), Stefan Milošević, Aleksandar Čavrić, Stefan Panić. Od ranije bez ugovora su Aleksandar Pantić, Uroš Đerić i Jagoš Vuković (prošli mesec klub mu se ugasio).
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1635
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

slanobarac wrote: Sun May 29, 2022 11:40 pm
ernesto wrote: Sun May 29, 2022 11:06 pm Ma zelje! Nemam ja nikakav info iz kluba, nisam ja Slanobarac :P
Nevaspitani dečko nađi meru i mesto za svoja sranja! Kakvim informacijama iz kluba sam se ja ikad hvalio?
PS: Ako imaš nešto lično da mi kažeš onda koristi privatne poruke a ne da :shit: ovde da svi čitaju. Forum ne služi za to. Opsednut si slanobarcem, idi neka ti to neko pogleda. Živ bio!
Ban na 7 dana, neka se malo ohladi ernesto.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Djisa
Posts: 1236
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Kup je nas!
User avatar
Turija
Posts: 10811
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Djisa wrote: Mon May 30, 2022 11:53 am http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/1315 ... -milosevic

Evo, jos neko je slobodan!
Pojacanja su obojica.
Za njih bi Vosa sada bila motiv.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Posts: 1039
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

https://www.fkvojvodina.rs/obavestenje-za-medije/
У Среду промоција стручног штаба и спортског директора.Не најављују појачања.
ssnigd
Posts: 3430
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Turija wrote: Mon May 30, 2022 1:53 pm
Djisa wrote: Mon May 30, 2022 11:53 am http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/1315 ... -milosevic

Evo, jos neko je slobodan!
Pojacanja su obojica.
Za njih bi Vosa sada bila motiv.
Milosevic mi se nimalo ne svidja. Jesmo tanki levo, ali ne verujem da bi nas on podigao kvalitetom.
Doduse, ove sezone sam vrlo slabo pratio nasu ligu pored Vose, pa ostavljam mogucnost da sam se ogresio o decka.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

ssnigd wrote: Mon May 30, 2022 7:48 pm
Turija wrote: Mon May 30, 2022 1:53 pm
Djisa wrote: Mon May 30, 2022 11:53 am http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/1315 ... -milosevic

Evo, jos neko je slobodan!
Pojacanja su obojica.
Za njih bi Vosa sada bila motiv.
Milosevic mi se nimalo ne svidja. Jesmo tanki levo, ali ne verujem da bi nas on podigao kvalitetom.
Doduse, ove sezone sam vrlo slabo pratio nasu ligu pored Vose, pa ostavljam mogucnost da sam se ogresio o decka.
Milošević nikako a Nikolić može jel da Turija ? :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

fare wrote: Mon May 30, 2022 10:20 pm
ssnigd wrote: Mon May 30, 2022 7:48 pm
Turija wrote: Mon May 30, 2022 1:53 pm

Pojacanja su obojica.
Za njih bi Vosa sada bila motiv.
Milosevic mi se nimalo ne svidja. Jesmo tanki levo, ali ne verujem da bi nas on podigao kvalitetom.
Doduse, ove sezone sam vrlo slabo pratio nasu ligu pored Vose, pa ostavljam mogucnost da sam se ogresio o decka.
Milošević nikako a Nikolić može jel da Turija ? :D
Turija je trener (do prekosutra :mrgreen: ),za pojacanja se drugi pita... al isto do prekosutra ili do sutra... ili do malo sutra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


ogi wrote: Mon May 30, 2022 6:25 am
slanobarac wrote: Sun May 29, 2022 11:40 pm
ernesto wrote: Sun May 29, 2022 11:06 pm Ma zelje! Nemam ja nikakav info iz kluba, nisam ja Slanobarac :P
Nevaspitani dečko nađi meru i mesto za svoja sranja! Kakvim informacijama iz kluba sam se ja ikad hvalio?
PS: Ako imaš nešto lično da mi kažeš onda koristi privatne poruke a ne da :shit: ovde da svi čitaju. Forum ne služi za to. Opsednut si slanobarcem, idi neka ti to neko pogleda. Živ bio!
Ban na 7 dana, neka se malo ohladi ernesto.
Ovo moram da prokomentarisem i ne mogu da odobrim. Protiv sam bilo kakve vrste banovanja ukoliko zaista ne dodje do zestokih i neoprostivih uvreda. Ernesto je neko ko je mnogo dao ovom forumu dovodeci nam ovde mnoga poznata imena i nikad necu podrzati bilo ciji ban,pogotovo ne njegov. Svi smo mi na svoju ruku,svako od nas ima svoj nacin zivota i svoje karakterne osobine,a forum je tu da nas ujedini oko iste ljubavi. Nema nas mnogo,ali sam primetio da su svi ucesnici vise nego kulturni i dostojanstveni. Licno sam nekoliko puta bacao forice,da ne kazem svoju vrstu humora ovde i neki ljudi su se nasli uvredjeni iako znam da nikad nijednom ucesniku foruma niti jednog sekunda nisam pozeleo nesto lose,ismevao nekog ili omalovazavao ga,isto tako nikad nijednog sagovornika nisam dozivljavao kao nekog ko zeli da me uvredi. Jednostavno u nekim momentima onaj koji kuca se smeska jer misli da radi smesnu stvar,da obogacuje forum i teska vremena humorom,dok se druga strana naljuti i uvredi i to je generalno mana svih foruma,jer brzo se zivi,brzo se kuca,brzo se cita.... i kucanjem/citanjem samo jedne reci manje ili vise,dolazimo do problema. Ubedjen sam da se Ernesto vise odusevio slanobarcem i doziveo ga kao dobrog prijatelja (a sa dobrim prijateljem mozes uci i u opusteniju konverzaciju) nego sto bi zeleo da ga uvredi,omalovazi.... a samim tim je i BAN suvisan. Niko ovde nije od juce,a nikog ne pamtim da je ovde da bi vredjao druge,tako da misljenja sam da BAN treba ukinuti i vratiti Ernesta na forum. Ovom porukom ne stajem ni na stranu Ernesta ni na stranu Slanobarca isto bih postupio i da je situacija obrnuta. Niko ovde ne zasluzuje BAN,pogotovo ne posle ovako sezone gde sticem utisak da je svaki forumas stekao pravo da "zapali forum" od uvreda i ruznih reci,ali smo svi zadrzali dostojanstvo i gospodski prezentujemo klub za koji navijamo. Apelujem da se Ogijeva odluka ukine (razumem i da je novi forum,da treba isprobati sve opcije :mrgreen: ali isto tako sam ubedjen da bi i Turija ponistio ovaj BAN kao i svaki penal sviran protiv nas :mrgreen: ). POZIVAM SE NA VAR FORUMA da se preispita odluka :cheers:
Last edited by Voja on Mon May 30, 2022 10:50 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3990
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Voja +1

Ja kao sudija kraj var ekrana gestikulišem Ogiju i ekipi admina da je bilo nekih osnova za ban ali mislim da mu je ovo prvi ozbiljniji start i da treba da se oprosti :mrgreen:

@Ernesto dođeš mi onu informaciju inače ne bih ovo radio :greenbutt: :cheers:

Šalim se naravno. Da ne "kradem" šou ovoj smekerskoj objavi Voje i apsolutno ga podržavam u ovome. :)
(Očekujem neki minut više na terenu, znam da igram na poziciji Nikolića i da me čeka mesto kraj klupe)

Mislim da i Slanobarac nema ništa protiv :)
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1635
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

Ovo mu DEFINITIVNO nije prvi put. Odluka stoji. Prezivece 7 dana bez foruma, kao sto sam rekao neka se malo ohladi. Forumas Neizlecivi je to najbolje opisao...
Neizlecivi wrote: Mon May 30, 2022 1:40 am Ernesto, da se ne mesam u vase prepirke, ali zaista bi mogao malo spustiti loptu i pripaziti na odnos sa drugim forumasima. Cim ti se skrene paznja na nesto ili se neko ne slozi sa tobom kao uvredjena mlada si, prozivas ljude i sta god...
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Post Reply