Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Srbendinho wrote: Sat Jul 23, 2022 4:32 pm Јоој. :mrgreen:

Надам се да је ово постала реалност и да неће бити неких непредвиђених околности својствених пољским клубовима.

Као што сам већ писао. Озбиљно појачање. А бићу безобразан па рећи дајте још једног црног Макелелеа за сиромашне.
Pošto već imamo Kulibalija za sirotiLJu i Jaju Turea za sirotiLJu, daj i Makelelea i u očin! :devil:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9913
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Karlsson wrote: Sat Jul 23, 2022 6:28 pm Prolazi vreme, bliži se okršaj sa crvenim blizancem,
Koji okrsaj? To se odlaze,dok se oni ne uigraju i dok se mi ne izduvamo
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2092
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Deep Purple wrote: Sat Jul 23, 2022 6:57 pm
Karlsson wrote: Sat Jul 23, 2022 6:28 pm Oteglo se ovo kao španska sapunica. Da je Dušan Tadić pa ajde. Prolazi vreme, bliži se okršaj sa crvenim blizancem, a nas zajebava poljski drugoligaš pred raspadom.
To nije Poljski drugoligaš već velikan !
Njima je on najbolji igrač i žele oko njega da grade tim i vrate se u elitu normalno da neće popustiti tek tako.
Zato moramo imati strpljenja.
Što neko već reče, do petka :mrgreen:
Karlsson
Posts: 2202
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Deep Purple wrote: Sat Jul 23, 2022 6:57 pm
Karlsson wrote: Sat Jul 23, 2022 6:28 pm Oteglo se ovo kao španska sapunica. Da je Dušan Tadić pa ajde. Prolazi vreme, bliži se okršaj sa crvenim blizancem, a nas zajebava poljski drugoligaš pred raspadom.
To nije Poljski drugoligaš već velikan !
Njima je on najbolji igrač i žele oko njega da grade tim i vrate se u elitu normalno da neće popustiti tek tako.
Zato moramo imati strpljenja.
Istorijski možda, ali trenutno su drugoligaš i raspad od kluba..
Šta je sa onom drugom opcijom sa kojom je isto navodno dogovoreno sve?
Jel to bio Malbašić? Spominjao se i neki NIgerijac.
User avatar
Turija
Posts: 10816
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Voja wrote: Sat Jul 23, 2022 7:37 pm
Karlsson wrote: Sat Jul 23, 2022 6:28 pm Prolazi vreme, bliži se okršaj sa crvenim blizancem,
Koji okrsaj? To se odlaze,dok se oni ne uigraju i dok se mi ne izduvamo
I ja sve vise mislim da ce tako biti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2092
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Ne bih se složio da su crveni u lošoj formi tako da odlažu meč sa nama.Više bi nam godilo da nam crni dolaze u 5 kolu.Zapravo mislim da ove godine imaju dobre šanse da udju u LŠ, osim ako nalete na Ferencvaroš.
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: Transferi

Post by Vojvodjanin123 »

Ferencvaroš izgubio u prvom meču kod kuće od Slovana iz Bratislave 1-2. Solidna ekipa al nisu ni oni neki bauk.

Ja im želim sve najbolje u evropi, jer je to dobro za naš fudbal, al u ligi zato... :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9913
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

churguzijanac wrote: Sun Jul 24, 2022 8:45 am Ne bih se složio da su crveni u lošoj formi tako da odlažu meč sa nama.
Sve zavisi iz kog ugla posmatras.Njima je onakav Nis stvorio vise sansi na Marakani nego Napredak i GAT nama zajedno. Treba i njima vremena da kliknu,da dobiju na samopouzdanju,posebno u odbrani gde su pretanki.A mi smo u uzletu,duvamo se kao balon,i prirodno je da dodje momenat kada cemo puci,fudbalski je (sa njihove tacke gledista) odloziti mec i sacekati da se to desi (sem ako ne puknemo pre njih). Ono sto meni daje malu nadu je da i mi moramo pristati na odlaganje,a koliko se secam prosle godine nismo pristali na odlaganje meca sa Partizanom... tako da ni sad ne bi trebalo popustati. Jos ako smo samouvereni,a igranje meca ne utice ni na regularnost prvenstva,apsolutno ga treba igrati u predvidjenom roku. E sad... gledano iz naseg ugla,mozda i nasoj struci odgovara odlaganje,mozda ocekuju da se tim jos bolje uigra,da dodje jos pojacanje,pa mozda cak i i bolje izaci na zvezdu sa skorom recimo 10 od 10 nego 4 od 4. Tek sad mi ona recenica Zbiljica da ne vidi od koga moze izgubiti bodove u prvih 10 kola dobija smisao :D Generalno sam uvek protiv bilo kakvog taktiziranja i odlaganja. Ako ti po rasporedu sleduje taj mec izadji i odigraj ga,ko je bolji nek pobedi i to je to
Image
User avatar
Turija
Posts: 10816
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Zasto mislim da ce biti odlaganja?
Zato sto je (pre)velik novac u igri za LS, a odlagalo se kad je bio daleko manji ulog. Da budu sto odmorniji, sa sto manje potencijalnih povreda igraca.
Mi se tu nista pitati necemo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Srbendinho
Posts: 95
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: Transferi

Post by Srbendinho »

Dragojlo wrote: Sat Jul 23, 2022 7:24 pm
Pošto već imamo Kulibalija za sirotiLJu i Jaju Turea za sirotiLJu, daj i Makelelea i u očin! :devil:
Отприлике. Шалу на страну, једна озбиљна тамнопута радилица у улози задњег везног би донијела чврстину.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3993
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Turija Prijatelj je napisao da Wisla baš zateže sa Fernandeza i da potpis nije na vidiku, dok je neko ispod napisao da se sprema neko mnogo bolje pojačanje.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9913
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sun Jul 24, 2022 11:10 am @Turija Prijatelj
Zasto taj lik ne dodje ponovo na forum?
Image
Karlsson
Posts: 2202
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Voja wrote: Sun Jul 24, 2022 11:24 am
Deep Purple wrote: Sun Jul 24, 2022 11:10 am @Turija Prijatelj
Zasto taj lik ne dodje ponovo na forum?
Čovek ne bi mogao da živi od nas. :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9913
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Karlsson wrote: Sun Jul 24, 2022 11:33 am
Voja wrote: Sun Jul 24, 2022 11:24 am
Deep Purple wrote: Sun Jul 24, 2022 11:10 am @Turija Prijatelj
Zasto taj lik ne dodje ponovo na forum?
Čovek ne bi mogao da živi od nas. :mrgreen:
Pa bio je vec ovde... Ne znam koliko forumasa se uopste seca tog vremena... ako se ne varam nagadjalo se da je mozda i Rabren u pitanju... auuuu kad se podsetim sta je sve ovaj forum dozivivljavao... Bilo bi lepo da se Prijatelj ponovo aktivira,jer ipak smo svi na istoj strani
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3993
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Samo da nije u pitanju Spiridonović, prebrz je ima i kvalitet ali ga uopšte ne gotivim…

Zna ga Rastavac iz Grčke.
Post Reply