Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1444
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Званично, представљен :arrow:

https://www.fkvojvodina.rs/nikola-cumic ... vojvodinu/
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3894
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Čim su pojačanja sa ovih prostora znači zbogom kreativa u veznom redu :(
Io odio Belgrado
Дуле Ф89
Posts: 24
Joined: Sat Aug 13, 2022 9:49 pm

Re: Transferi

Post by Дуле Ф89 »

Има да играмо као Дел Боскеова Шпанија на ЕП 2012 кад су се прошетали до златне медаље тактиком 4-6-0. Не знаш од ког везног играча више прети опасност по гол.😁
Имамо превише крила, али нема везе може да се ротира доста, а и ако хоћемо на евро сцену потребно је што више добрих играча. Сад нам треба неки дефанзивац превише смо офанзивни😀
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: Transferi

Post by Vojvodjanin123 »

Trebali bi da prodamo nekoga ili pozajmimo od krilnih igrača. Sada ih već imamo "viška". Nešković i Novevski ili prodaja ili pozajmica, u zavisnosti od toga da li se smatra da imaju budućnost u klubu.
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Transferi

Post by AntonioKasano »

Ako neko misli da je nepotreban, predlazem da pogleda utakmicu iz Surdulice.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1288
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Uf ovo je ozbiljno pojačanje.
Krilo sada mogu da igraju: Baraj, Kabić, Čumić, Malbašić, Nešković, Novevski i Simić.
Mančester Siti nema toliko mogućnosti :mrgreen:
NorthTribune
Posts: 101
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:45 pm

Re: Transferi

Post by NorthTribune »

Čestitke drugari na novom pojačanju. Radi se o kvalitetnom igraču.
Samo što sad pomalo ličite na FKCz sa tolikim brojem krilnih igrača :greenbutt:
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: Transferi

Post by Vojvodjanin123 »

AntonioKasano wrote: Thu Sep 01, 2022 1:51 pm Ako neko misli da je nepotreban, predlazem da pogleda utakmicu iz Surdulice.
Ne mislim da iko smatra da je nepotreban. Ali isto tako mislim da se većina slaže da treba da se rešimo bar jednog krila sada. Jer ne mogu svi da igraju definitivno, čak ni sa klupe.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3988
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

MiSmoFKV! wrote: Thu Sep 01, 2022 1:54 pm Uf ovo je ozbiljno pojačanje.
Krilo sada mogu da igraju: Baraj, Kabić, Čumić, Malbašić, Nešković, Novevski i Simić.
Mančester Siti nema toliko mogućnosti :mrgreen:
Ključno je to “sada” jer Baraj može levo i desno da igra, Malbašić sve pozicije napred (levo, desno, poluspic i spic),
Simić levo, desno i ovo što trenutno igra poluspica. Nešković isto kao Simić. A Čumić je tempirana bomba vrlo lako može da bude naš Katai. Isto može levo, desno i na polušpica. On se u našoj ligi igrao fudbala dok je bio u Radničkom. Mislim da nema meča a da Čukaričkom nije dao gol :mrgreen:

A verovatno će i neko otići. Mislim da je ma koliko god Neškovića gotivio njemu vreme da traži novi klub, mislim da se ni njemu ni nama ne isplati više pozajmica, jako bi mi bilo žao ako do rastanka dođe ali Čumić i on su 98-99 a Čumić je ipak kvalitetniji trenutno. Novevski pozajmica.
Last edited by Deep Purple on Thu Sep 01, 2022 2:06 pm, edited 2 times in total.
Marko93
Posts: 556
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Transferi

Post by Marko93 »

Sada ce svako krilo imati konkurenciju i znati da moze biti zamenjen,a ne ovako Baraj radi sta zeli jer zna da nema kvalitetnu zamenu...
NorthTribune
Posts: 101
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:45 pm

Re: Transferi

Post by NorthTribune »

Bilo bi lepo da se radi nešto i oko veznog igrača..Radoja je slobodan i dalje, objektivno nema puno izbora. . Mogao bi u Voši da rehabilituje karijeru...Ne verujem da bi prešao u FkP ili u Zvezdu..Bez obzira što je iz "zanimljivog" kraja.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Odličan potez. Ostaje još štoper uz Traorea, Jeličića i Jelenkovića i naravno, Radoja. Novog špica ostaviti za zimu.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Karlsson
Posts: 2192
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Da li je tačno da smo ga doveli za 200 000 i procente?
Cane
Posts: 1099
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Zadovoljan sam ovim potpisom, deluje mi da će, pored ostalog, svojim nastupom doprineti i podizanju energetskog nivoa ekipe koji je po meni do sada u velikom broju ovih mečeva bio problematičan.
Srećno Nikola i dobro nam došao!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Red Marquis wrote: Thu Sep 01, 2022 1:14 pm Čim su pojačanja sa ovih prostora znači zbogom kreativa u veznom redu :(
Ima, samo nema za sirotinju.Slažem se, nama treba stranac na toj poziciji.
Tolika konkurencija na krilima, a na sredini nemamo jednog krštenog igrača približnih kvaliteta.Evo možda će Uroš Nikolić pokazati to što očekujemo.Opet i da bude tako, jedan igrač, pa još sklon povredama je jako malo.
Možda možemo da igramo bez kreatora na ovim našim livadama, ali sa ozbiljnim ekipama nema šta da tražimo.
Post Reply