Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Kada igramo sledeću?
User avatar
Turija
Posts: 10809
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

fare wrote: Tue Jan 17, 2023 4:43 pm Kada igramo sledeću?
Sutra u 15h.
https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... -tima.html

Proslu utakmicu je prenosila i Arena ( samo sto komentator ne prepoznaje igrace, pa prica price da ne bi cutao :oops: ). Valjda ce i ovu prenositi, a komentator upoznati igrace Vose?
Komfornije je gledati na Areni, nego na YT i Novosadskoj tv ( ako oni budu prenosili, to je uvek neizvesno).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1444
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Pripreme

Post by Uvek sa tobom »

Turija wrote: Tue Jan 17, 2023 5:17 pm Valjda ce i ovu prenositi, a komentator upoznati igrace Vose?
Хоћеш да кажеш да Куртеш зна наше играче :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Turija
Posts: 10809
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Uvek sa tobom wrote: Tue Jan 17, 2023 6:37 pm
Turija wrote: Tue Jan 17, 2023 5:17 pm Valjda ce i ovu prenositi, a komentator upoznati igrace Vose?
Хоћеш да кажеш да Куртеш зна наше играче :mrgreen:
Kurtes tek kad se rasani jos i pogodi ponekog, nego onaj Mackic sa Arene je slabiji i od Kurtesa. :greenbutt:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Uvek sa tobom wrote: Tue Jan 17, 2023 6:37 pm
Turija wrote: Tue Jan 17, 2023 5:17 pm Valjda ce i ovu prenositi, a komentator upoznati igrace Vose?
Хоћеш да кажеш да Куртеш зна наше играче :mrgreen:
Malo Pakš malo Pašk :D
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1482
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Pripreme

Post by Neizlecivi »

Izvestaj sa priprema sa Novosadske tv :)

User avatar
Deep Purple
Posts: 3988
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Pripreme

Post by Deep Purple »

Kakav je ovo Joga Bonito :mrgreen:

Sjajan presing na sredini pre gola.

EDIT: Topić jednostavno nije ni za pripremni nivo fudbala…

Svejedno na kojoj poziciji da igra.
User avatar
Maki
Posts: 1180
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Pripreme

Post by Maki »

Štoperski par nam je do jaja.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3988
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Pripreme

Post by Deep Purple »

Evo ovaj Mikels iz Sabaha je igrao Nemačku Regionalnu ligu i drugu Holandsku. A u Azerbejdžanu se igra sa tom ligom.

Zašto se mi ne okrenemo Nemačkoj četvrtoj ligi i zašto se to ne skautira? Pa ima pet zona preko 80 klubova, bezbroj igrača. Mnogi iz jakih Bundesligaških sistema, dosta stranaca… Jedan ozbiljan find igrača u toj ligi. Bukvalno sve što poželiš. Igraju u proseku za 5k eur mesečno. Naravno ima specijalaca te lige koji idu u klubovi da im pomognu sa ulaskom u viši rang i oni zarađuju više ali prosek je 5-7k eur. Tu ima dosta boljih fudbalera od ovih što igraju za nas i to za manje novce. Neko će doći jer će igrati u ligi gde je lakše za prodati se. Igrati potencijalno evropu a i za bolje pare. Neko neće jer juri jače Nemačke lige…
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Pripreme

Post by AntonioKasano »

Ne znam da li su ove promasene Vitasove lopte u prazno deo neke nase taktike? Treba dva nasa igraca da se sklopi jedan dobar. Organizacije napada nema i dalje. Imamo nekoliko igraca koji individualno mogu nesto da urade kao i jesenas i sve se svodi na to i dalje. Topica bi mogli na jos kojoj poziciji da probaju. Jako bih voleo da zaigramo nesto bolje ali za sada ne deluje tako.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1444
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Pripreme

Post by Uvek sa tobom »

Једва чекам изјаву Тренера после утакмице.

Надам се да је онај други играч ког смо продали Топић...

Едит: 2:4 Шта би нам тек радиле јаче екипе :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Vladimir
Posts: 125
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: Pripreme

Post by Vladimir »

Uvek sa tobom wrote: Wed Jan 18, 2023 5:12 pm

Едит: 2:4 Шта би нам тек радиле јаче екипе :mrgreen:
Хвала богу ,па нису заказали са јачим екипама,или си и сами знали да не треба.
Телеп
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Samo me interesuje šta naše vedete rade u u Turskoj pošto očigledno ne treniraju. Valjda je sada jasno našoj nadobudnoj upravu koliko igrača nam fali? Bolje da se vrate u Novi Sad lepo je vreme kao i u Turskoj imamo lepo Vujadina pa neka raspale fudbalicu među sobom da nas više ne brukaju tamo, meni je ovo u rangu blamaže protiv Vaduza ne znam kako vama izgleda? :shock:
Pola igrača dati čiste papire pa neka pikaju fudbal po nekim egzotičnim ligama da nama više živce ne kidaju
PS Nadam se da je istina ovo za Makarića pošto NN ne mogu više da svarim.
Karlsson
Posts: 2192
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post by Karlsson »

Ušao sam na drugo poluvreme da bacim pogled i baš mi je zapala Malbašićeva šansa kada je izbio pred golmana i napucao ga. To mi je bilo dovoljno.
Nadam se da ćemo se na leto otarasiti tih potrošenih igrača koji imaju ogromne plate samo zbog biografije tipa Malbašić, Baraj i NN.
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Pripreme

Post by AntonioKasano »

Pitanje je da li je Malbasic vise uopste profesionalni fudbaler. Mozda bi futsal mogao biti sport za njega.
Post Reply