Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

https://www.transfermarkt.com/kingsley- ... ler/401920

Ajde završavajte dečka pa da malo dobijemo boju i u veznom redu.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1155
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

@Deep Purple

Слажем се, само да се не доводи кад се крене у сезону тако смо усрали прошлу, кренули одлично и како дошао Витас па Чумић, не знам да л има још неко да је дошао да није одрадио припреме са екипом, ал ај да кажеш и Урош Николић јер је био повређен, ми да смо Чумића довели раније ја мислим да би завршили 3 ил 4 без проблема, овако само додатно угиравање и привикавање убацивањем нових играча и онда је Раставац константно ротирао и ту је донекле и пропала сезона... Одвео си ову екипу на припреме, нек ти се прикључе још Радуловић и неки страшан задњи везни, ај бар да је чврст, јак, агресиван и немој продавати ни појачавати, уиграј то и не може лоше да испадне с обзиром на стање конкурената на маркету, Партизан можда и слабији него прошле сезоне, ТСЦ покушава да замени стандардне и кључне играче са младим играчима видећемо како ће се то испоставити и Чука није успела да откупи исто кључне играче са позајмица из прошле сезоне, све у свему ако уиграш и не филозовираш са ротацијама и констатним нагомилавањем новајлија у току почетка сезоне па и даље можемо направити сасвим солидан резултат, надам се бољи него прошле сезоне...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Marko93
Posts: 555
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Transferi

Post by Marko93 »

Bice ovo sve dobro bicemo 6ti
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Uvek sa tobom wrote: Sat Jul 01, 2023 5:46 pm
VošaNS wrote: Sat Jul 01, 2023 4:49 pmNN u :shit:
Одлично, још да је у пакету са Витасом...

Pa da otvorim šampanjac... :lala:
POŠTO OBRAZ ???!!!
CRD FCV
Posts: 1718
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Turija wrote: Fri Jun 30, 2023 11:18 am Vojo, evo sta kaze ,prijatelj" ( ako je pravi) na mozzartu
prijatelj |

30.06.2023. U 08:37

Ponude odlične za Čumića, Traorea, Zukića, Kabić ako ispadnemo od Apoela mislim da nam se crno piše sa odlascima. Za vikend stižu dva igrača o kojima se piše. Pokušava se sa dovođenjem vošinog deteta, ali to je za sada naučna misjija - nemačka agencija se ponaša kao pravi Švaba nema pregovora - plati ili ostavi. Menađeri nude škartove, polu igrače - Zbiljić za sada koliko može to uspešno preskače. Raspitivali se za Valakarija cena je 2,5M.
У вези ове немачке агенције, два осумњичена су ми Гаћиновић и Медојевић. Мијат има неку чешку агенцију која је у власништву нашег човека, Меда је тај који је у немачкој агенцији.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Odlazak NN-a mi je drastično promenio mišljenje o ovom prelaznom roku.
A crni očigledno imaju iste ambicije i sledeće sezone kao i protekle.

Ne računajući naše političare on je šampion Srbije u kategoriji visoke plate i nimalo truda.
Io odio Belgrado
Istocno stajanje
Posts: 553
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Transferi

Post by Istocno stajanje »

Ne bih se puno zanosio da je partizan slabiji od nas.
Kada smo mi bili ispred njih na tabeli, od devedesetih do danas? Mislim nikada.
User avatar
Maki
Posts: 1178
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Doveo bih Medojevića, ne bih pitao za cenu. Uz njega i Hamidu Traorea, da naš Mamadu ima drugara. On je slobodan igrač, a mogao bi solidno da menja Medu na poziciji zadnjeg veznog. Lično mi se dopao prošle sezone u Partizanu, stamen, kida To je sve sasvim dostupno. Po finalizaciji Radulovića zatvorio bih prelazni rok, uz uslov da niko ne ode pre Evrope.
Duplof
Posts: 916
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Istocno stajanje wrote: Sat Jul 01, 2023 7:46 pm Ne bih se puno zanosio da je partizan slabiji od nas.
Kada smo mi bili ispred njih na tabeli, od devedesetih do danas? Mislim nikada.
+1

To što se NN nije pokazao kod nas, ne znači da će biti identičan slučaj u partizanu.

Bolje da prvo gledamo u svoje dvorište pa tek onda kod ostalih, inače ćemo se ozbiljno okliznuti, kao svaki put do sad. Imamo takvu ekipu (trenutno gledajući i nas i rivale, ako baš želite) da budemo ili drugi ili sedmi, a to je ogromna razlika. U svakom slučaju, rano je za bilo kakve prognoze, ali...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Ako su se i iz kluba rešili da odstrane one koji neće da grizu, ako su poveli one koji će da grebu, štipaju i kidišu, koliko god znali fudbala ili ne, onda je ovo korak napred. Sad je lopta kod Bataka.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
slanina
Posts: 814
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

To što se NN nije pokazao kod nas, ne znači da će biti identičan slučaj u partizanu.


Tako je taj nas je urnisao kad je igrao u Spartaku,setite se loba sa pola,Vukliš mislim da je branio pre par godina.I onaj poraz u NS koji je sramote neviđena 0:5.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Makraganta
Posts: 33
Joined: Sun Jul 17, 2022 10:33 am

Re: Transferi

Post by Makraganta »

Ne verujem sta se desava, Jos Cumic da ode i mozemo da stavimo katanac. Ove godine smo bar na svakoj utakmici davali po dva gola.Mozda i najbolje izdanje Vojvodine u zadnjih nekoliko godina.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Samo nikako da utvrdimo jednu stvar. Kad ispadnemo od APOELa, a oćemo verovatno, koliko će upravi trebati da baci u bunar i ove pripreme i smeni Bataka? Nestrpljiv sam da sve ovo krene i da vidimo razmere haosa.

Inače, odlazak Đorđevića, NN i Vitasa smatram za do sada ubedljivo najbolji potez prelaznog roka.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1155
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

@Makraganta

Не бих се сложио са тобом искрено, 23 утакмице без пораза смо везали ако се не варам, значи да одбрана није била проблем (толики), било је киксева што су коштали утакмицу 3 бода, али свакако када имаш толико ремија главни кривац за то ти је оно са чим смо имали највише проблема ове сезоне, а то је реализација и озбиљност у нападу, а они доводе Вукића који је за целу сезону дао 3 гола, даће Бог да проради али кад погледаш статиску у осталим клубовима тешко да можеш шта очекивати... Треба нам замена као што сам рекао за Топића, по могућности неки црнац, висок, јак, агресиван да квари игру противника јер нам је фалило агресивности и код Топета и код осталих појединаца, ја се надам да ће Траоре добро функционисати са Црномарковићем или кога већ Батак планира да упари и да ако већ доводе појачања да се озваничи Радуловић, да се доведе квалитетна замена за Топића и шпиц голгетер, одбрана може да се јача следеће сезоне или на зиму...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Maki wrote: Sat Jul 01, 2023 7:55 pm Doveo bih Medojevića, ne bih pitao za cenu. Uz njega i Hamidu Traorea, da naš Mamadu ima drugara. On je slobodan igrač, a mogao bi solidno da menja Medu na poziciji zadnjeg veznog. Lično mi se dopao prošle sezone u Partizanu, stamen, kida To je sve sasvim dostupno. Po finalizaciji Radulovića zatvorio bih prelazni rok, uz uslov da niko ne ode pre Evrope.
I ja mislim da bi i drugi Traore mogao dobro doci na zadnjem veznom. Malo je sporiji, ali je ,,stena" i sparta po terenu, a ne bi bio (pre)skup.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply