Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Jedite go**a!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3877
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Podguzne sns muve. Idite trujte lažima nekog drugog. Batak je jadan, ali vi ste duplo gori.
Io odio Belgrado
Nevernik II
Posts: 462
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Uprava

Post by Nevernik II »

Neće ovi otići nikad. Sad kontrolišu i celo sportsko društvo.
Ugnezdili su se.
Protesti, izbori...pa tek onda da se nadamo promenama.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Bačka Palanka wrote: Fri Aug 04, 2023 5:58 am Kad je sastanak sa Zbiljićem? Pozivam velikog navijača Voše, mog komšiju Voju, da zajedno dođemo u Novi Sad (da Voja vidi Karađorđe) na sastanak sa našim Draguljčem. Čujem da ga Deep Purple ima na Viberu pa neka se organizuje taj sastanak. Kad ćemo sastančiti ako ne sada?
Nemam ga ja na viberu. Ništa lično ali ne znam kako ljudi sebi daju za pravo da lupe takve gluposti. Na kraju će ispasti da vodim ovaj klub iz senke, dokle idu teorije.

A ja ću iskulirati malo sa foruma bar na dan dva ako izdržim pa ću kasnije napisati neku detaljniju analizu oko Apoela, prelaznog roka i celog početka tekuće sezone ovog puta bez optimizma već jako iskreno. Nije mi do kucanja nakon jučerašnje utakmice. Mnogo se cimam i mnogo vremena trošim.

A što se tiče sastanka sve je na v(n)ama.

EDIT:

Samo da razrešimo još jednu stvar. Ja nisam anoniman koliko god da mi piše Deep Purple a ne ime i prezime. Ko god me je pitao za broj u PP dobio je moj broj pa je mogao da se uveri ko sam. Ja sam samo još jedna mentolčina u nizu koja živi za ovaj klub a ne od kluba. Kao i verujem velika većina nas ovde.

Znači ovde sam da diskutujem sa ljudima sa kojima mislim da sam na istoj talasnoj dužini opterećeni ljubavi ka ovom klubu. Naučim od ljudi nešto i isto tako naučim druge. Delimo informacije, upotpunjujemo uzajamno fudbalsko znanje, šalimo se i ozb diskutujemo ma koliko god se ne slagali.
Ja sam čovek koji je za druge Don Kihot a za sebe Čarli Braun.
Gledam što sve transparentnije da napišem i opet mi se desi da me ljudi razvlače po portalima u komentarima, kako se kome digne ona stvar da me i ovde tu i tamo spomenu u raznim kontekstima.

I braniću ovde onoga koga mislim da treba pa makar svi bili protiv mog mišljenja. Potkrepljen sam određenim informacijama na način koji sam ovde naveo x puta i zato imam i malo širu sliku događanja i ostalog. Nikoga ovde ničim nisam zadužio niti se lično znamo da bi iko izgradio poverenje u moje upise. Ni ne treba, svako treba da razmišlja svojom glavom i svojim osećanjima i da gradi konstruktivno mišljenje po viđenom.
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Je l' može neko detaljnije da napiše oko komešanja sa ložom? Ako je istina da su iz lože neki skakali na prozivke, mogu odmah da se kupe iz kluba. Na prozivke navijača (zaslužene!) se samo pogne glava i moli za oproštaj, a ne da se bahato ponaša...
POŠTO OBRAZ ???!!!
VošaNS
Posts: 816
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Uprava

Post by VošaNS »

Milan wrote: Fri Aug 04, 2023 10:50 am Je l' može neko detaljnije da napiše oko komešanja sa ložom? Ako je istina da su iz lože neki skakali na prozivke, mogu odmah da se kupe iz kluba. Na prozivke navijača (zaslužene!) se samo pogne glava i moli za oproštaj, a ne da se bahato ponaša...
Sedeo sam odmah ispod lože,ispod Zbiljića,Tanjge i ostalih.Posle meča dolaze navijači i teraju Zbiljića i sve iz kluba on ih tera u p.m.Posle toga skače pola lože žele da preskoče da se obračunaju.Zbiljiću sram te bilo tako se ne ponaša prema navijačima. :frown:
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

@Deep, nemoj se nervitati, jer radio si sve iz najbolje namere.
Zna se ko su krivci za ovakav izgled Vojvodine na terenu. Prvi red u lozi i prvi covek na klupi.

Ovaj tim moze nesto bolje, ali ne mnogo. A kad su jos igraci zbunjeni sa klupe, onda se totalno pogube. I ono sto znaju, ne znaju. Mora biti jasno sta se hoce na terenu i sta se hoce sa Klubom.

U Vosi je sve ,,idi mi dodji mi", bez ikakve vizije, osim za trgovinu igracima na stetu kluba.Kako je napisao @Voja, ne bi cudilo da prodaju i ove igrace sto su u junu doveli.
Sezona je zavrsena na samom pocetku. Kakav sad novi levi bek? Resavajte vezni red i trenera.
Promenimo trenere, promenimo uprave, a sve ostaje isto, kao da se nista menjalo nije. Ko je stvarna uprava FKV koja godinama klub drzi u stanju ni tamo, ni ovamo?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Uprava

Post by Krle »

Šta kaže uprava, osim što bi da se pošora s kritičarima, što smo postali predmet opravdane poruge i sramote na nivou države? Kako se uklapa u šampionsku viziju provlačenje (nekada) časnog imena FKV kroz blato i mulj?
Dali ste priliku svakoj šuši da ispira usta s nama i što je još gore, da bude u pravu. Da parafraziram, žao mi je što ste naša uprava, a ne uprava blizanaca kojima ionako služite...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Vrhunski tekst:


https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... -bend.html

Dejan Zukić i Spori ritam bend

Čestitamo protivniku. Imali smo inicijativu. Primili smo jeftine golove. Oni imaju više iskustva u Evropi od nas. Bili smo u opasnoj zoni, nismo iskoristili naše šanse. A tek šta nam je sudija uradio.

Ove floskule su ponavljane do sada nebrojano mnogo puta, ali kao po pravilu i šablonu izrečene su i sinoć nakon još jednog jednodnevnog izleta u kvalifikacijama za evropsko takmičenje nekog našeg kluba.

Vreo avgustovski dan u Novom Sadu i loš rezultat iz prve utakmice sa Kipra ipak nije obeshrabrio Novosađane da tribine "Karađorđa" ispune u impozantnom broju za naše relativno niske standarde.

Vrelina sa gradskih ulica osakaćenih nakon superćelijskih oluja se prenela na tribine najvećeg novosadskog stadiona. Netipična euforija nakon zaista blede Voše u Nikoziji.

Apoel važi za velikana u našim okvirima, izbacivali su oba beogradska večita rivala, prolazili grupne faze evropskih takmičenja. Ipak, ovaj put su u nikad nezavidnijoj finansijskoj situaciji koja za posledicu ima sve ređe podizanje trofeja.

Dočekao je Kiprane dobro ispunjen stadion, ali se pomenuta vrelina sa tribina nije prenela na igrače Vojvodine koji su bili prilično neubedljivi i mlaki. Trener Radoslav Batak izabrao je sličan sastav onome iz prvog susreta. Iskusnim poznavaocima dešavanja u klubu bilo je jasno da je pokušao da "promeša karte" i od prvog sudijskog zvižduka anulira zaostatak iz prve utakmice.

Dejan Zukić je uneo živost u prvoj utakmici nakon ulaska u drugom poluvremenu, njegova borbenost i zalaganje uz postignuti pogodak su održali nadu navijača Vojvodine za prolazak dalje i konačni ulazak u grupnu fazu nekog takmičenja na kontinentu.

Ponovio je Dejan svoju partiju i ponovo raspalio nadu posle izjednačujućeg gola, opet se javio prokleti osećaj da smo tako blizu i da nam tako malo fali. Ostalo je, nažalost, samo na nadi i osećaju.

"E, sinko, nekad smo mi tim Kipranima davali po pet, šest komada", reče stariji simpatizer Voše, razočarano odmahivajući rukom dok je nastavljao priču o prvoj šampionskoj generaciji iz 1966. godine, koje se sada sa setom u glasu priseća.

Nažalost, za ovog simpatičnog starijeg gospodina i mnogo nekih novih klinaca koji su došli prvi put na stadion, realnost je poprilično tužnija. Mnogo grešaka, mnogo manje želje i borbe nego što je bilo najavljeno i nego što se očekivalo.

Greške, komplikovana rešenja u iznošenju lopte, završnica napada gotovo da nije ni postojala. Još uvek se čeka da neko izračuna broj akcija koji su crveno-beli završili sa napamet upućenim centaršutom ili čistim prebacivanjem lopte u polje protivnika skidajući odgovornost sa sebe, a prebacujući je na najsjajniju zvezdu u Vošinom timu - Nikolu Čumića.

Sve oči saigrača, publike, pa čak i nemoćnog trenera Bataka, bile su usmerene ka Nikoli kao igraču koji je najzaslužniji za prošlosezonski uspeh u vidu izborenih kvalifikacija. Dejan i Nikola nisu svemogući i ne mogu sami da uvedu ekipu u grupnu fazu Lige Konferencija.

Bila im je potrebna pomoć saigrača, stručnog štaba i, na vrhu piramide, uprave kluba. Na cedilu su ostavljeni oni malobrojni koji su pokazali borbenost. Bili su bez prave podrške saigrača, ali i bez novih pojačanja koja su prekasno stigla. Zapaljive izjave i priče o tituli, koja je daleko od te najavljivane 2026. godine, ne prave razliku na terenu. Prazne floskule trenera nakon zvižduka razočaranih navijača, koji su svoj deo zadatka obavili na najbolji mogući način, neće doneti pomak u razvoju našeg fudbala.

Složićemo se da imamo mnogo većih problema u državi od još jednog ranog ispadanja iz kvalifikacija početkom avgusta. Nešto je sinoć, ipak, bilo zajedničko državi, narodu i Voši. Prvi korak ka toj tituli u budućnosti je preuzimanje odgovornosti, na terenu, u svlačionici, pred novinarima, navijačima i svakom ko oseća pripadnost novosadskom klubu.

Igrači su u nedostatku ideje prebacili odgovornost na Čumića, trener Batak na sudiju, mladost i protivnika, a predsednik Zbiljić bi, po starom običaju, odgovornost mogao da usmeri ka treneru. Valjda Batak prepoznaje trenutak i značaj koji bi utakmica protiv Partizana u nedelju mogla da ima za dalji tok njegove karijere. U slučaju poraza nezadovoljna javnost će tražiti odgovornost, a nije za očekivati da će uprava baš sama sebe da smenjuje nakon četiri vezana poraza u takmičarskim utakmicama.

Dok se budemo ponašali kao ta mala deca koja su na odgovornost roditelja došla na stadion, sve dok budemo plakali nad svojom sudbinom, prebacivali odgovornost na druge u nedogled i iznova tražili nove krivce, nećemo napraviti prvi korak ka toj toliko željenoj pobedi i ponosu. Do tada će nam se dešavati razni vaduci, šamroci, kairati i mnogi drugi koji su došli u fakultativni obilazak naših gradova, a odlazili u ekstazi maturantske ekskurzije.

Nije sramota priznati grešku, niko od nas nije savršen i svemoguć, nijedan igrač, nijedan trener, nijedna uprava. Greške treba uočiti, priznati, a zatim marljivo i vredno raditi da se one isprave. Kada se sa terena odlazi prljav od trave, umoran od trčanja i borbe, tada se i greške lakše opraštaju, uz aplauz.

Kažu da se put od hiljadu kilometara započinje jednim korakom. Napravite taj korak, učinite dane lepšima kako onima koji vojvođanski klub bodre od vremena u kom niste bili ni rođeni, tako i klincima koji će roditelje vući za rukav i tražiti da ih vode da gledaju Dejana, Nikolu i drugove, sa večitom nadom da će baš do njih stići dres natopljen znoju.

Tada će i fudbaleri Voše biti najveći šampioni, mnogo pre obećane 2026. godine.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

VošaNS wrote: Fri Aug 04, 2023 11:02 am
Milan wrote: Fri Aug 04, 2023 10:50 am Je l' može neko detaljnije da napiše oko komešanja sa ložom? Ako je istina da su iz lože neki skakali na prozivke, mogu odmah da se kupe iz kluba. Na prozivke navijača (zaslužene!) se samo pogne glava i moli za oproštaj, a ne da se bahato ponaša...
Sedeo sam odmah ispod lože,ispod Zbiljića,Tanjge i ostalih.Posle meča dolaze navijači i teraju Zbiljića i sve iz kluba on ih tera u p.m.Posle toga skače pola lože žele da preskoče da se obračunaju.Zbiljiću sram te bilo tako se ne ponaša prema navijačima. :frown:
Tako je to kad se sa šipke uđe u odelo i sedne u ložu. Direktno sa severa u fotelju lože.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: Uprava

Post by čeda_maraš »

Čudio sam se kako niko do sada nije spomenuo incident.Bio sam odmah ispod lože i sve je istina.Posdsetilo je na incident sa pumpadžijom.Samo je sa pumpadžijom bolo malo žešće.
VošaNS
Posts: 816
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Uprava

Post by VošaNS »

čeda_maraš wrote: Sat Aug 05, 2023 6:09 pm Čudio sam se kako niko do sada nije spomenuo incident.Bio sam odmah ispod lože i sve je istina.Posdsetilo je na incident sa pumpadžijom.Samo je sa pumpadžijom bolo malo žešće.
Sramota...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Batak će sam dati otkaz, ima on obraza. Posle ove utakmice morao bi da Marko Jovanović uradi isto ili da mu se uruči. Imao je četiri prelazna roka i iz roka u rok ova ekipa ima sve više rupa i sve je manje kompatibilna.
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

I uprava bi trebalo ali oni imaju đon obraz.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
VošaNS
Posts: 816
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Uprava

Post by VošaNS »

Da se ne ljubimo...
Post Reply