Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
srkins
Posts: 1456
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by srkins »

Sta posmatramo kao regionalnu ligu? Lige bivse SFRJ ili recimo liga sa timovima iz Bugarske Grcke Rumunije.
Za cega bi se igrala ta liga da li bi dobila mesto u Evropi ili bi se igrala reda radi. Takodje timovi koji vec igraju Evropu tesko da bi imali vremena jos i za tu ligu.
Koliko bi ta liga bila bezbedna i za igrace i navijace. Iskreno mislim da je previse pitanja vezano za tu ligu i da je jos prerano ali ko zna ako se LS i LE zatvore za klubove iz slabijih fudbalskih zemalja mozda i bude ta liga realna. Ali recimo mi je realnija podela da bude ovakva Hrvatska Slovenija Austrija Ceska I Slovacka jedna liga a druga Srbija Madjarska Rumunija i Bugarska
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by zukenp »

Voždovac dobar .Brz ,borben ,vidi se želja za pobedom .E sad ,da vidimo drugo poluvreme .. :)
User avatar
Maki
Posts: 1180
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Maki »

Deep Purple wrote: Sat Aug 26, 2023 7:45 pm Stavio ga Nešković cigančici. Lep gol. Bravo momak !

Mirchevski opet pere fleke.
TSC trenutno lider.
ssnigd
Posts: 3430
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by ssnigd »

Cigane ni ne pratim, jer nema smisla.
Regionalna liga je cista zabluda. Ako iko misli, da ce time nesto da se promeni, ok ako vam je tako lakse.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10809
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Turija »

Ja se slazem sa Deepom, da bi optimalna bila zajednicka liga sa Madjarskom, koja bi podigla kvalitet fudbala u obe drzave, ako bi Uefa radila ukrupnjavanje. Mislim da je sa vise drzava od dve u jednoj ligi lose resenje i vrlo komplikovano i nepotrebno.

Nasa zajednicka liga npr. sa Madjarskom, ne bi imala tenzije na tribinama, kao kad bi se spajale ekipe exYu. Takva liga da se formira po formuli nasih timova iz plejofa (8) i njihovih ( ako imaju takav sistem).
Tako bi mi davali 8 timova, a oni, posto su po broju stanovnika veci, recimo 10 klubova.
Na kraju sezone iz obe drzave najslabije plasirani tim da igra baraz sa prvakom nacionalne lige, pa ko bude bolji u sledecoj sezoni igra u zajednickoj ligi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Pera Centar »

Hoće li Voždovac deklasirati galaktikose iz crvenog....? Trenutno je 3:0 za Voždovac u 65 minutu.
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by zukenp »

Ovo ne može crveni da bude .Ruka ispred tela ,nije je pomerao ka lopti .
User avatar
Maki
Posts: 1180
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Maki »

Juče za Voždovac igrali naši viškovi Nešković i Novevski, a u Zvezdi Kabić. Čim je ušao kod 0:3 odmah ih krenulo.
Koliko mi se čini bez Kataia i Ivanića.
Mi u timu imali samo Zukića, a Ivanović ušao pred kraj. Upalio bih crveni alarm.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1158
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Mare_Liman »

Није их кренуло, него је "кренуло"... црвени и пенал, надохнада 8 минута и ако се играло до 101 итд. Кабић небитан скроз лик у Звезди се не спомиње, за 5 утакмица одиграо 23 минута и ево сад је одиграо неких 20ак на крову, да кажеш и пола сата, ја бих више споменуо Нешковића и његов соло-гол и генерално учинак, него Кабића, мислим да је Радуловић показао за ове 2 утакмице више него Кабић за 2 године што се продора и игре 1 на 1 тиче...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
N13
Posts: 2101
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by N13 »

Au brate Maki, mogu da shvatim (ne i da razumem) da ti je broj krvnih zrnaca bitniji od doprinosa u dresu, ali vec velicanje Kabica i njegovog (ne)ucinka ne mogu nikako da svarim. Pored milion tvojih stavova koje postujem, ali sa kojima se ne slazem, ovo ne mogu ni da postujem. Cigani jadni ne mogu da pobede Vozdovac, pa su zaigrali tek kad je Kabic usao? Daj molim te. Vozdovac ovu utakmicu pobedio jer su ih cigosi potcenili, a i na cistu srecu. Kabic nema nikakav, bas nikakav doprinos tamo. Nije imao doprinos ni kod nas, koji smo za 3 klase slabiji od tih cigana. Nista za 2 i po godine nije uradio kod nas ko god da nam je bio protivnik, 0 dobijenih duela, 0 uspesnih driblinga. Ono bockanje lopte protiv Austrijanaca ce mu verovatno biti sve sto ce uraditi za celu karijeru.
Ne znam zasto se taj mali uopste vise spominje. On ne moze da ide u isti kos nasih bivsih igraca cije karijere i ucinak rado pratimo. 0 od coveka, 0 od igraca, i potpuno nebitan lik.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9899
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Voja »

Sta je ovo jbt? Kakva je ovo emotivna ispovest? Moja preporuka je da ne citate, vec da pustite video

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1823121/ ... glavi.html
Image
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1444
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Uvek sa tobom »

Voja wrote: Sun Aug 27, 2023 3:44 pm Sta je ovo jbt? Kakva je ovo emotivna ispovest? Moja preporuka je da ne citate, vec da pustite video

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1823121/ ... glavi.html
Сланобарац поготово ! :mrgreen:

Лалате мајсторе води нас до титулееее
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Duplof
Posts: 918
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Duplof »

Slanobarac je taj čovek iz FSS kog Lalatović spominje :mrgreen: :mrgreen:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9899
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Voja »

Ne znam, kao i uvek na sve gledam nekako drugacije. Iako znam da ce taj video 90% ljudi shvatiti kao jos jednu priliku za sprdnju, meni kompletna situacija deluje ozbiljno
Image
User avatar
Maki
Posts: 1180
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Maki »

@Mare_Liman
@N13
Vi ako ste normalni da tako ozbiljno pristupite mojoj opasci da im je krenulo kada je Kabić ušao? Pa to čak ni ja ne bih pomislio i pored toga što Kabića smatram Ronaldom za Radulovića. Pogotovo ne bih nikada hvalio Neškovića. Ovo je rečeno više kao metafora.
Naglasak je na tome da u svakom klubu igra po par naše dece osim u Voši.
To što to smatram kriminalom prema identitetu našeg kluba je moje pravo. Isto tako, imam pravo da ne razumem sve kojima je to normalno i raduju se da smo spali na bonuse udeljene od cigana (Radulović, Miletić), a svoje smo rasprodali po Srbiji i Evropi.
Post Reply