Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by masterNS »

Minja wrote: Tue Sep 19, 2023 11:52 pm Да ли сте приметили да је Сити престао да игра против звезде када је постигао други погодак? Од тог момента једино је било важно да се увежбавају акције за Халанда. Тренинг, мало јачи и ништа више. Све је ишло на њега и циљ је био да му се направи што је више могуће прилика.

Четрдесет удараца на гол наспрам два или три је и реалан однос снага између профи фудбала и овога што се овде зове профи фудбал. Резултат ће се истицати, јер је заправо невероватно повољан по Бгд клуб, ту нема сумње, али када се подвуче црта ово је био озбиљан дебакл српског фудбала. Центар нису прешли целу утакмицу.
Cela ova sezona je debakl srpskog fudbala. Toliko para je ulupano, a onda slavis poraz od 3:1 sa 3 suta na gol naspram 40.
Cane
Posts: 1082
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Cane »

Možemo mi prema TSC-u biti ozbiljni ili sarkastični, ali to ne menja suštinu. A ona je da se prvo iznutra mora izgraditi stabilan klub (u kojem pored ostalog plate i sve druge obaveze ne smeju izostajati i kasniti) da bi se onda moglo doći u situaciju da se prave dobri rezultati. Ne vidim da može drugačije.
Nisu ni oni preko noći došli do toga da imaju sasvim solidan tim za naše uslove, koji pravi sasvim dobre rezultate, sad već u kontinuitetu. Setite se malo gde su bili pre 4-5 godina, kako su igrali i koja mesta zauzimali na tabeli dok su igrali na onoj livadi u Senti. Imali su stabilnost, pre svega finansijsku pa iz toga i svaku drugu, bez lomova, smena uprava svako malo itd. Iz takve pozicije su postepeno i sistematski rasli i napredovali, ne preko noći i eto gde su sada u odnosu na nas. Ako smo pametni možemo dosta toga naučiti iz njihovog primera.
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by masterNS »

Ako ne gresim, u pitanju je politicki projekat. Samo iz druge drzave. Dok bude bilo interesa, bice i loptanja. Kad ne bude interesa, videcemo sta ce biti.
Uopstalo, ovaj klub je osnovan 2005. Nema nikakve veze sa AIK-om... Samo se kite istorijom koja nije njihova.
Minja
Administrator
Posts: 1909
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Minja »

masterNS wrote: Wed Sep 20, 2023 12:07 am
Uopstalo, ovaj klub je osnovan 2005. Nema nikakve veze sa AIK-om... Samo se kite istorijom koja nije njihova.
То нисам ни рекао, само сам хтео да кажем да у том градићу постоји фудбалска традиција. И пре Другог рата је ту функционисао клуб. Једноставно, имају традицију а сада и средства.

Иначе, ајде још једно запажање са данашње утакмице. Голман звезде бриљантно је хватао све што је ишло по земљи, али све што је летело у висини главе и изнад радио је са великом муком и несигурношћу. Делује ми да или има проблем са видом па му такве лопте представљају баш проблем или да му једноставно не леже такви шутеви. Све у свему, то ће сигурно бити путоказ за све тренере будућих противника звезде. Ако се покаже да ово није био само лош дан за одбрану таквих удараца већ реалан минус биће пуно таквих покушаја и голова нема сумње.
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by slanobarac »

Možda sam preterao jer B. Topola nije selo ali da je mali klub to ostaje. Gde i kada će se ovaj politički projekat završiti, videćemo. Trenutno su u usponu a kad ovi padnu sa vlasti i Orban će izgubiti interes ulaganja u TSC. Sviđa mi se kako igraju ali da kažem kako su veliki i moćni baš ne mogu. :roll:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by zukenp »

Do ovog poslednjeg prelaznog roka sam mislio da je Tsc dobar projekat .Očajan prelazni rok ,pogotovu u situaciji kad igraš kvalifikacije za ls ,mi je malo poljuljao mišljenje .Dal je politički Il kakav ,ne znam .Ne mora da znači da ako imaju veze sa Orbanom(ili nekim od političara )da je politički .Orban je možda dobar biznismen pa je iskoristio šansu da malo zagrize i udje u tudje tržište ,veći izbor igrača ,veća šansa da ćeš ubost nekog na kom ćeš dobro zaraditi .Da se stanovnici Topole pale nešto na fudbal pa da kažemo da je preko fudbala pokušao da digne svoju popularnost ,pa hajde .Al nešto sumnjam da se gore mnogo pale na to .Druga stvar je ovamo kod nas.Tu možeš da kažeš da Ljajić pokušava da preko fudbala dobije izbore ,jer se ovde živi fudbal(iako mi je neshvatljivo i to ,da će neko za nekog glasati jer ulaze u fudbal ).Mada ljudi koji su bliski Ljajicu(Rasimu) kažu da je lud za fudbal ,tako da ..šta znam ..
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by slanobarac »

zukenp wrote: Wed Sep 20, 2023 6:59 pm Do ovog poslednjeg prelaznog roka sam mislio da je Tsc dobar projekat .Očajan prelazni rok ,pogotovu u situaciji kad igraš kvalifikacije za ls ,mi je malo poljuljao mišljenje .Dal je politički Il kakav ,ne znam .Ne mora da znači da ako imaju veze sa Orbanom(ili nekim od političara )da je politički .Orban je možda dobar biznismen pa je iskoristio šansu da malo zagrize i udje u tudje tržište ,veći izbor igrača ,veća šansa da ćeš ubost nekog na kom ćeš dobro zaraditi .Da se stanovnici Topole pale nešto na fudbal pa da kažemo da je preko fudbala pokušao da digne svoju popularnost ,pa hajde .Al nešto sumnjam da se gore mnogo pale na to .Druga stvar je ovamo kod nas.Tu možeš da kažeš da Ljajić pokušava da preko fudbala dobije izbore ,jer se ovde živi fudbal(iako mi je neshvatljivo i to ,da će neko za nekog glasati jer ulaze u fudbal ).Mada ljudi koji su bliski Ljajicu(Rasimu) kažu da je lud za fudbal ,tako da ..šta znam ..
Evo ti prigodan tekst od malopre.....šta znam. :D

https://nova.rs/vesti/politika/kes-bizn ... okratu-eu/
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1416
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Uvek sa tobom »

https://www.maxbetsport.rs/pritisak-zve ... ji-465584/

Па не може то тако, партизану два пенала, а звезди само један.

Предлажем за мир у ФСС кући, на почетку сваке утакмице да се свирају по 2 пенала за звезду и партизан и да се онда игра :lala:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Cane
Posts: 1082
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Cane »

https://nova.rs/sport/fudbal/engleski-n ... je-sramno/

Evo, čovek im u par reči objasnio šta su i kakvi su :lol:
hvylarn
Posts: 412
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by hvylarn »

Dva poraza i odma panika. Tolike milione su stukli da ne mogu i dalje pošteno da pobede.
User avatar
rykerfcv
Posts: 826
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by rykerfcv »

Pokusaj madjarske vlade da preko sporta jos vise dignu tu madjarsku svest u Backoj Topoli i okolini,tako ja barem vidim ovaj projekat.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by slanobarac »

rykerfcv wrote: Thu Sep 21, 2023 6:58 pm
Pokusaj madjarske vlade da preko sporta jos vise dignu tu madjarsku svest u Backoj Topoli i okolini,tako ja barem vidim ovaj projekat.
Naravno. Nisu uložili u Hajduk iz Čuruga ili u Slogu iz Žablja. Odu Orban i Vučić ide i TSC sa njima.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2140
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Grbavica.021* »

rykerfcv wrote: Thu Sep 21, 2023 6:58 pm
Pokusaj madjarske vlade da preko sporta jos vise dignu tu madjarsku svest u Backoj Topoli i okolini,tako ja barem vidim ovaj projekat.
Мађари су продужена рука немцима ко што је увек тако било, само што се Орбан ту појавио са парама у медијима и свуда, док неки кажу да Мађари сад више у Осијек улажу и да их више толико не занима ТСЦ
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3877
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Red Marquis »

Od starta se više ulaže u Osijek. Što se vidi i po transferima i po stadionu.
Io odio Belgrado
Post Reply