Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1438
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Uprava

Post by Uvek sa tobom »

О кабићу...
Njegov agent, igrač i otac su izrazili želju da se završi i nismo smetali, još samo da naplatimo taj transfer i sve je odlično.
Само!?

Још само да нам га не врате, како (не)игра тамо...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Klasicna naprednjacka demagogija.


JA radim.
JA se trudim.
JA samo dajem, nista ne uzimam.
JA.
JA.
JA.
Nego...nisam siguran da sam vam spomenuo, ali...JA!

Ljubo, ajde i ti me nahvali malo, nemoj samo ja, malo je degutantno...
I, ono, uzgred...rekonstrukcija ce kasniti, nismo naplatili Kabica, ljudi pokusavaju da uticu na omladinsku skolu,...

No, i povrh svega ovoga, meni je i dalje apsolutni hajlajt ove gluposti to da je covek izvalio da je MALBASIC U ODLICNOJ FORMI! Pao sam sa stolice...
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

U jednom se slažem sa zbiljićem tj. on se složio sa mnom da su pripreme u Sloveniji nepotrebne. Da ti otkrijem zbiljiću, i odlazak u Tursku je čist promašaj. Davno sam to govorio a nisi slušao. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post by Djisa »

zime89 wrote: Wed Sep 20, 2023 2:38 pm https://www.fkvojvodina.rs/zbiljic-za-s ... AoJoZyYpDU

Evo rekao Zbilja sve sad ću pažljivo da pročitam , ne mislim ironično..
Za 2 najviše tri godine! I tako u nedogled! :shit: :shit:
Kup je nas!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Sledeca konferencija, Zbiljic sedi sa korpom na stolu.
- ''Od sledece nedelje, karta za zapad ce kostati 399,99. Vosina sedalica, evo, 139,99. Semenke kod Malajca 29,99. Sokic od jabuke u tetrapaku 19,99...''
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

gospodinFKV wrote: Wed Sep 20, 2023 5:24 pm Sledeca konferencija, Zbiljic sedi sa korpom na stolu.
- ''Od sledece nedelje, karta za zapad ce kostati 399,99. Vosina sedalica, evo, 139,99. Semenke kod Malajca 29,99. Sokic od jabuke u tetrapaku 19,99...''
:cheers:
Voleo bih da čujem i vidim kako je tekla ova kzn. Ovi su verovatno držali monolog bez pitanja novinara. Ako je tako ja bih sutra svima oduzeo akreditacije za praćenje kluba.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Maki
Posts: 1178
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Uprava

Post by Maki »

N13 wrote: Wed Sep 20, 2023 3:46 pm E jbg sad Rabba... Meni se licno nikad nije svidjalo ono kod navijaca 'znamo da nije istina to sto kazu, ali ne znamo kako to znamo niti znamo sta je istina'. ...Koja je poenta onda postojanja uprave ako cemo uvek znati da nikad nista nije istina.
Zbiljić wrote:Potrebna je podrška i meni. Ja se ovde u Srbiji borim sa raznim izazovima. Javnost 90% ne zna sve...
Čovek krije 90% stvari i traži da mu verujemo, a to tražiš i ti. :roll:
N13 wrote: Wed Sep 20, 2023 3:46 pm Zukic jeste u padu forme i to je cinjenica.
Propustio si da se složiš sa Zbiljićem da je i Malbašić u usponu forme.

Što se tiče kapitensku trake, konačno smo čuli da ju je Batak skinuo sa ruke Đorđevića i preselio na Čumićevu (ili Topićevu) desnicu, što je ovaj teško podneo (i ja sam!). Prethodno je sa botovskih naloga ovde krenulo hejtovanje Đorđevića zbog pada forme. Sada je Popović skinuo traku sa ruke drugog našeg deteta i dao je Malbašiću i Rosiću, čime su Zukić (najstandardniji naš igrač, kao ranije Topić, takođe napušavan da nema pojma) i Jeličić prešli u drugi plan. Ponoviću, to je metodički sprovedena namera iza koje stoje poslovne kombinacije pojedinaca. Naravno da ne verujem da se Zbiljić ne pita oko izbora kapitena.

Što se tiče saopštenja, vidi se da je odgovarao na mnoga pitanja sa foruma, ali je prećutao sportskog direktora (ni reč!) kao i za koliko smo kupili Kembela, a za koliko prodali Čumića.
Niko od novinara ga to naravno nije ni pitao.
Užasno sam uznemiren zbog najave da ćemo zapravo i dalje prodavati sve što imamo, iako u stvari odlično stojimo, ali moramo da vratimo dugove. O vraćanju slaninarskog duha ni pomena. Ako je neko razumeo bolje i može da mi ulije malo optimizma, moliću lepo.

PS. Naravno, kako vidim saopštenje je zatvoreno za komentare na društvenim mrežama.
Karlsson
Posts: 2182
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Uprava

Post by Karlsson »

Ja ću dobro zapamtiti sveo ovo za sezonu 2025/2026. što je rekao, a sve mi se čini poznavajući naše ljude i stanje u državi da će se nešto ''isprečiti'', izmisliti, iscenirati i da će otići iz kluba pre te sezone ili najkasnije u toku, pa eto neće prekršiti obećanje.
ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

Niko vise ne veruje ovoj upravi i kako vode klub. Cak i da sve izreceno i jeste tacno, niko vise ne veruje u to.
Svi drugi su krivi, ja sam dobar... I opet prica o fudbalu i ko je u formi, a ko nije....
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

Maki wrote: Wed Sep 20, 2023 5:41 pm
N13 wrote: Wed Sep 20, 2023 3:46 pm E jbg sad Rabba... Meni se licno nikad nije svidjalo ono kod navijaca 'znamo da nije istina to sto kazu, ali ne znamo kako to znamo niti znamo sta je istina'. ...Koja je poenta onda postojanja uprave ako cemo uvek znati da nikad nista nije istina.
Zbiljić wrote:Potrebna je podrška i meni. Ja se ovde u Srbiji borim sa raznim izazovima. Javnost 90% ne zna sve...
Čovek krije 90% stvari i traži da mu verujemo, a to tražiš i ti. :roll:
N13 wrote: Wed Sep 20, 2023 3:46 pm Zukic jeste u padu forme i to je cinjenica.
Propustio si da se složiš sa Zbiljićem da je i Malbašić u usponu forme.
Vidi nema ja sta da trazim ili ne. Niti ja kazem da on govori istinu ovde. Jednostavno nemam argument niti da je istina, niti da laze. Zato kazem da ne mozemo tvrditi da je nesto istina ili laz, bez argumenta. Ali objektivno sagledam. Ako meni neko iz fabrike medicinskih aparata kaze da je gama zrak visokoenergetski foton sa kratkim talasom, ja njemu ne mogu reci da laze ako ne znam sta je istina. Necu mu ni reci ni da je rekao istinu, ako nisam siguran da znam o cemu prica. Evo da ne bude da Zbiljica poredim sa inzenjerima, isto tako je u svakoj sferi. Ako kuvar ili pekar kazu da u neki recept treba da se stavi brasno tip 400 umesto 500, ne mogu ja koji pojma nemam o tome nista da tvrdim da oni nisu u pravu.
Mi (kao narod) to stalno radimo ljudi. Mi smo najpametniji na svetu. Mi se razumemo u svaki posao, mi smo bolji treneri nego pravi treneri. Mi znamo kada neko laze, iako ne znamo sta tacno laze i sta je istina.
Ponavljam, ne kazem da Zbiljic ovde govori istinu (pojma nemam), ali ako neko optuzi nekog da laze, onda jer valjda red da kazes sta je istina? Ne govorim ovo za Rabbu i Zbiljicevu izjavu, vec generalno. Stalno to radimo. Tvrdimo da neko laze, bez ijedne cinjenice. Nije u redu, ko god da je u pitanju, ja, ti, Zbiljic, pekar ili inzenjer.

Ovo za Zukica i Malbasica iskreno Maki, bez uvrede, ne vredi sa tobom raspravljati. I sam si priznao, i svi ovde vide da imas odredjeni 'fetis' (ne u seksualnom kontekstu, naravno) prema igracima koji su ponikli na Vujadinu, i da nisi subjektivan sto se njih tice. Ti ces videti kod Cumica pad forme kada mu jedan dribling ne prodje, ali kada Zukic odigra 7 uzastopno katastrofalnih utakmica, to neces videti. To je jednostavno tako, i to je u redu, niko ti ne zamera zbog toga.
Malbasic nije podigao formu, vec pristup igre u odnosu na proslu sezonu. To se vidi i ovde po komentarima u temama o takmicarskim mecevima. Ali, i dalje je to mnogo ispod onoga sto smo ocekivali od Malbasica.

Sto se kapitenske trake tice, pisao sam i mnogo pre Zbiljica ove stvari, pa da ne bude da se sa njim slazem. Kapiten treba da bude prirodni lider i autoritet u timu, a ne neko ko je bio nas klinac. Kapitenska traka nije pecat da je neko "od rodjenja nas", kapitenska traka je mnogo odgovornija stvar od toga. Kakav bre Jelicic? Ni on, ni Zukic ni Bjekovic nemaju liderske sposobnosti, nazalost. Djordjevic je po meni bio ok kapiten, zasto je ostao bez trake, necemo nikad saznati (spominjala se prica o rasistickom ispadu). Malbasic i Rosic odlaskom Cumica jesu 2 igraca sa najvise autoriteta u timu... iako po meni nije ni to dovoljno. Nama treba neko kao sto je Drincic bio, rodjeni lider. Takav tip osobe nemamo u timu, a treba nam.

I da, zaboravih u prethodnom postu napisati, da nije na mestu ni ovo oko stadiona. Mi niti smo vlasnici stadiona, niti finansiramo rekonstrukciju. Dakle mi se nista tu ne pitamo, niti zavisi od nas. Kad nam neko drugi obezbedi pare i izvodjace radova, tada ce poceti rekonstrukcija. Zbiljicu ovde zameram sto je sa sigurnoscu najavljivao da pocinje ta rekonstrukcija 1. oktobra, iako bolje od nas poznaje te ljude koji su obecali to, i sigurno je dobro znao da postoji mnogo velika sansa da to ne bude tako.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1438
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Uprava

Post by Uvek sa tobom »

Karlsson wrote: Wed Sep 20, 2023 6:08 pm Ja ću dobro zapamtiti sveo ovo za sezonu 2025/2026. što je rekao, a sve mi se čini poznavajući naše ljude i stanje u državi da će se nešto ''isprečiti'', izmisliti, iscenirati i da će otići iz kluba pre te sezone ili najkasnije u toku, pa eto neće prekršiti obećanje.
Већ се нешто испречило за реконструкцију стадиона за два месеца, а не ово што прича за две године, туга...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
meshtan
Posts: 49
Joined: Mon Aug 12, 2019 3:22 pm

Re: Uprava

Post by meshtan »

Posle ekonomskog stigao nam je i SPORTSKI TIGAR
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Biće zajebano s ovim izaći na kraj ali već vidim obrise nervoze u izlaganju. Ista je to škola onog što ga je i doveo u klub. To je ta akademija u kojoj se uči spinovanje i mućenje vode da bi se naivni preveli žedni preko vode. Kad ide dobro onda JA, JA i JA a kad je loše onda su to neki tamo remetioci zlatnog doba. Srećom, vidim da na forumu ima sve manje pristalica i da mu ostaje samo delovi severa i loža. Videli ste i sami da mu je prioritet prodaja igrača i namicanje para a obećana titula(😂) je već u nekoj magli. Po meni on je ozbiljan manipulator da ne kažem prevarant ili ima bipolarni poremećaj i danas priča jedno a sutra drugo.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fcvisart
Posts: 68
Joined: Wed Jul 13, 2022 12:04 pm

Re: Uprava

Post by fcvisart »

Iako nema šanse, ali NE DAJ BOŽE da osvojimo titulu sa ovima, to bi bilo nešto najnepoželjnije u mom životu!
Uprava napolje!
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodina!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Uprava

Post by Dragojlo »

Da li je još neko primetio interesantan detalj koji Gospodin (ne FKV, nego Vođa Kluba :D) spomenu - Otprilike, da je navijačka ekipa sa Severa nedavno bila u Klubu da "da podršku upravi"!?
Došli po zadatke, takoreći....
Post Reply