Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

Onaj ko na x mreži vodi zvaničan nalog kluba će se jednog dana stideti ovog ponižavanja. Ako ima obraza.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Duplof
Posts: 916
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Marketing kluba

Post by Duplof »

slanobarac wrote: Wed Sep 27, 2023 2:07 pm Onaj ko na x mreži vodi zvaničan nalog kluba će se jednog dana stideti ovog ponižavanja. Ako ima obraza.
Što? Šta se dešava?
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Duplof
Posts: 916
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Marketing kluba

Post by Duplof »

Pošto sam pogrešio topik, 'ajde da se ispravim.

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... ileji.html

Dresovi baš lepo izgledaju, svaka čast na detaljima na sve tri garniture!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
djoks
Posts: 99
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Marketing kluba

Post by djoks »

Надам се да ће моћи да се купе дресови изгледају прелепо, мали минус јер имамо 2 спонзора али све у свему прелепи су
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1438
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Marketing kluba

Post by Uvek sa tobom »

Лепи дресови, чак ми је можда овај плави и најлепши, подсећа ме на оне Лото плаве.
Истина стварно да спонзори мало кваре изглед, било би добро да се у продаји можда нађу дресови и без спонзора, не знам да ли је то изводљиво.
У сваком случају надам се да ће бити у продаји сва три модела у свим величинама :cheers:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
rykerfcv
Posts: 852
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Marketing kluba

Post by rykerfcv »

Plavi je prelep,sivi je takodje dobar.
Ali ovaj domaci mi se ne svidja,zvezda na grbu je prevelika.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Cane
Posts: 1098
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Marketing kluba

Post by Cane »

Ovako na slikama deluju baš dobro, a nadam se da su "uživo" još efektniji. Čestitke onima koji su učestovali u kreiranju, pozitivno sam iznenađen.
E sad, braćo i prijatelji iz kluba, tako vam svega dajte onda učinite i taj napor i nabavite ih u dovoljnoj količini i veličinama za prodaju. Nemojte se sramotiti s tim molim vas! Šteta bi bilo kad već imamo ovako dobre dresove, nego se sad još malo potrudite i promovišite ih što više.
Takođe, ima li ikakve realne šanse da ih dobijemo.u online prodaji? Prosto ne mogu verovati da je to toliki problem.
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Lepi su dresovi. Zvezda na crveno belom je taman ,ni prevelika ni mala.

Jedino gde ce mozda biti problem su evropske utakmice ukoliko do njih uopste dodje, zato sto je prostor za sponozora manji od zauzetog i ne sme biti dva sponzora po pravilima uefe.
VošaNS
Posts: 858
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by VošaNS »

Dresovi pravo iznenadjenje,prelepo.Plava zvezda savršena.Ajmo po pobedu u njima sutra.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Marketing kluba

Post by Krle »

Stexman wrote: Thu Sep 28, 2023 4:58 pm Lepi su dresovi. Zvezda na crveno belom je taman ,ni prevelika ni mala.

Jedino gde ce mozda biti problem su evropske utakmice ukoliko do njih uopste dodje, zato sto je prostor za sponozora manji od zauzetog i ne sme biti dva sponzora po pravilima uefe.
Slažem se za dresove, a Evropa nam ionako nije prioritet :dance2:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
philly
Posts: 8
Joined: Sat Sep 16, 2023 8:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by philly »

Dresovi, sami po sebi, su prelepi. Međutim, igračka verzija podseća na one automoto ili biciklističke komplete, koliko su zbudženi sponzori uzduž i popreko. :mrgreen:
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Marketing kluba

Post by Dragojlo »

Ovo deluje super, samo mi se čini da bi na tom sivom bolje pasovao grb u nijansama dresa, kao što je sad trend kod dosta klubova na rezervnim garniturama... I da, naravno -
PUŠTAJTE OVO U PRODAJU!! :cheers:
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Marketing kluba

Post by 021 »

Prelepi dresovi naruženi odvratnim reklamama državnih firmi. Dosta simbolično s obzirom na stanje u klubu.
Cane
Posts: 1098
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Marketing kluba

Post by Cane »

Uporedio sam malo naše nove dresove s promovisanom ciganskom garniturom za ovu sezonu. Razlika kao da porediš recimo Joop i Jumko, oni su na svoje nabili kao neke motive pirotskog veza ili nečeg sličnog (a u stvari što kaže Žeks boje SNS-a i stilizovano ono AV :lol: ) ali realno kad se pogleda dizajn neuporedivo smo bolji :D
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

I da dodam, ako se bude pustalo u prodaju napravite 3XL-4XL velicine... Ni jedan dres koji imam ne mogu da obucem...a ima nas jos ovako "nezgodnih".
Post Reply