Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
VošaNS
Posts: 800
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by VošaNS »

Ljudsko smeće koje prodaje obraz zbog malo većeg bakšiša, ljigavo.
User avatar
Milan
Posts: 4216
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Pošaljite ovaj video svima koje znate. Ovako nešto se ne sme nikad zaboraviti! Javiti i ovima u klubu da im ne padne na pamet da ga više puštaju...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Duplof
Posts: 896
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Marketing kluba

Post by Duplof »

Nadam se da se više ta njegova pesma neće pevati na stadionu, makar igrali kao Barsa! Kao što neko reče, nek' peva na otvaranju bankomata, to je sad njegov nivo.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
rykerfcv
Posts: 815
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Marketing kluba

Post by rykerfcv »

Tanka je linija od Igra Vosa ko Barsa do FIRMA je ugasena.

Juce je dokazano ko je ko u NASEM gradu,tako da ljiga sa snimka je skroz nebitna.

Ovo je ciganima pobeda nama samo nebitna karika.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1279
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by MiSmoFKV! »

Meni je zapravo drago zbog ovoga, jer se vidi ko me je Vojvodina u srcu, a kome je draža ciganska para. Nek ide da peva sa kabićem i ivanićem, na nekom sledećem stranačkom okupljanju. Jebem li vam partijsku knjižicu.

Da ja citiram jednog drugog pevača:
Komunjare, komunjare, vi volite samo pare
Svi ste vi komunisti, pravljeni na kalup isti.
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Marketing kluba

Post by angua »

Pokazivao je on već više puta kolika je gnjida, sa onom poltronskom pesmu ajdemo u beograd i pevanjem raznima. Pa sad nek se nosi
Cane
Posts: 1075
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Marketing kluba

Post by Cane »

Ljigavac je pokazao da mu je moral na nivou Mace Diskrecije, a tarifa pretpostavljam i ispod njenog nivoa. Očigledno toliko i vredi. Međutim bez obzira na sve to ovakvim stvarima je zaslužio da bude adekvatno "pozdravljen" u svakoj prilici koja se pruži na način koji podstiče rad pljuvačnih žlezdi. Treba trajno da postane persona non grata ne samo na stadionu nego u celom gradu, od sada neka nastupa u Kaluđerici ili Zucama. Ovo mu se nikako ne sme zaboraviti.
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Marketing kluba

Post by slanina »

Milan wrote: Sun Nov 26, 2023 1:32 am




Iskreno se nadam da će ovo doprineti prestanku pevanja ove pesme, kojoj je odavno istekao rok…
Ju ju kakav govnar,na šta spadneš zarad crvene a kad je bio na stadionu ceo stadion mu tapšao,mislim protiv Spartaka posle onog finala kupa što su nas pokrali... :mafia:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Mark Renton
Posts: 137
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: Marketing kluba

Post by Mark Renton »

Lik odkad se slizao sa naprednjacima je postao totalno nebitan, u najboljem slučaju mim za zajebanciju shodno tome je nekako prirodno da se prikloni čergarima, tako da drago mi je što su takvi što dalje od nas isto tako se nadam da će naša verzija ćiribu ćiriba konačno otić u zaborav jer je nikad gotivio nisam ni kad je bila najveći hit među slaninarima
VošaNS
Posts: 800
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by VošaNS »


Da li bi se vratio u zvezdu?
-Nikad ne reci nikad...
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1404
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Marketing kluba

Post by Uvek sa tobom »

VošaNS wrote: Fri Dec 01, 2023 9:17 am Da li bi se vratio u zvezdu?
-Nikad ne reci nikad...
А шта си очекивао да ће да одговори, па наша деца им прелазе, а не он да се врати...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
N13
Posts: 2065
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

To za zvezdu nije nista neocekivano. Mogao je da slaze, ali bi bilo previse providno da je to laz.

Mene vise zabrinulo sto kaze da su po njemu Malbasic i Vukanovic medju 3 najbrza igraca u timu. Pa onda mi imamo prilicno veliki problem. Na tome bi moralo najvise da se radi u prelaznom roku.
User avatar
Turija
Posts: 10755
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

N13 wrote: Fri Dec 01, 2023 10:48 am To za zvezdu nije nista neocekivano. Mogao je da slaze, ali bi bilo previse providno da je to laz.

Mene vise zabrinulo sto kaze da su po njemu Malbasic i Vukanovic medju 3 najbrza igraca u timu. Pa onda mi imamo prilicno veliki problem. Na tome bi moralo najvise da se radi u prelaznom roku.
I za mene to nije problem, sto je rekao: nikad ne reci nikad, jer je on dosao iz zvezde. Problem su ovi ,,nasi".

Sto se tice brzine, to je za brigu.
Mislim da je Bjekovic brzi od njih dvojice ( Malbasica i Vukanovica), ali samo na duzu stazu?

Sto se Radulovica tice, pisao sam da on meni ne deluje da je nadprosecno brz. Ima dobar driblig i solidno brz start, ali glavna osobina mu je dobar centarsut i sut, koji jos nisu dovedeni na nivo za ozbiljniju ligu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4216
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Jako amaterski je ovo uradjeno. Opet. 5-6 prilično bezveznih pitanja i voditeljka i igrač koji ovo rade kao po kazni…
POŠTO OBRAZ ???!!!
VošaNS
Posts: 800
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by VošaNS »

Milan wrote: Fri Dec 01, 2023 12:31 pm Jako amaterski je ovo uradjeno. Opet. 5-6 prilično bezveznih pitanja i voditeljka i igrač koji ovo rade kao po kazni…
+1
Post Reply