Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
VošaNS
Posts: 860
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by VošaNS »

Saki wrote: Sat Jan 20, 2024 9:56 pm Pred početak drugog dela šampionata, molio bih marketing da na svakoj našoj domaćoj utakmici pušta pesme ISKLJUČIVO FK Vojvodine. Pre utakmice i na poluvremenu, a na kraju utakmice bi bilo lepo da se pusti neka pesma da se proslavi ukoliko pobedimo, kao protiv Javora, uz Ćiribu Ćiriba.
Vodila se rasprava pre neko vreme o Ćiribu Ćiriba i posle onoga što je Bane pevao posle utakmice sa zvezdom ili kad već trebalo bi zabraniti puštanje te pesme, a i njegov ulazak na stadion uopšte.
ultra komsa
Posts: 422
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Marketing kluba

Post by ultra komsa »

Zelim Banetu brzo lecenje u Kamenici a kada se to desi, ja cu mu pevusiti pred prozorom ciribu ciriba magnetna je Banetovaaa👌
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Od te ljudske šlajmare nema šta mi da pevamo više nikad.
Io odio Belgrado
User avatar
slanobarac
Posts: 3614
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

Lep nam je jubilarni kalendar. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

@Saki

Meni je recimo bilo super protiv cigana što je puštano Zapadna Evropa od braće iz Atheist Rap-a
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1156
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Marketing kluba

Post by Mare_Liman »

По мени нема лепшег осећаја за све ове године него бити у близини стадиона и чути хук "Стојим у месту губим време, чекам неке боље дане... Који долазе..." или " Сећам се првог даха на трибинама", пробуди се опет тај осећај у теби, не можеш дочекати да крене утакмица, уђеш на стадион, а одзвањају песме које нас везују, које имају везе са нашим клубом, а не на полувремену против цигана ни једна наша песма, па ко да смо ИМТ а не Војводина...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Saki
Posts: 71
Joined: Sun Jan 15, 2023 1:19 am
Location: Liman III

Re: Marketing kluba

Post by Saki »

Mare_Liman wrote: Sat Jan 20, 2024 11:37 pm По мени нема лепшег осећаја за све ове године него бити у близини стадиона и чути хук "Стојим у месту губим време, чекам неке боље дане... Који долазе..." или " Сећам се првог даха на трибинама", пробуди се опет тај осећај у теби, не можеш дочекати да крене утакмица, уђеш на стадион, а одзвањају песме које нас везују, које имају везе са нашим клубом, а не на полувремену против цигана ни једна наша песма, па ко да смо ИМТ а не Војводина...
Slažem se, meni je mnogo bolje da čujem naše slaninarske pesme, nego neke strane. Naravno, svako ima pravo na svoje mišljenje. Meni je bolje da se puštaju naše pesme, nekome je bolje drugačije i to je sasvim normalno :cheers:
CRD FCV
Posts: 1718
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Marketing kluba

Post by CRD FCV »

Deep Purple wrote: Sat Jan 20, 2024 11:09 pm @Saki

Meni je recimo bilo super protiv cigana što je puštano Zapadna Evropa od braće iz Atheist Rap-a
Аосолутно ова, јак је утисак оставила, пустим је често од тада.
User avatar
rykerfcv
Posts: 854
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Marketing kluba

Post by rykerfcv »

Mare_Liman wrote: Sat Jan 20, 2024 11:37 pm По мени нема лепшег осећаја за све ове године него бити у близини стадиона и чути хук "Стојим у месту губим време, чекам неке боље дане... Који долазе..." или " Сећам се првог даха на трибинама", пробуди се опет тај осећај у теби, не можеш дочекати да крене утакмица, уђеш на стадион, а одзвањају песме које нас везују, које имају везе са нашим клубом, а не на полувремену против цигана ни једна наша песма, па ко да смо ИМТ а не Војводина...
+1

Toliko pesama imamo ili pustaju strano ili ciribu ciriba.toliko lepsih i boljih pesama ima da ne mogu da verujem...



meni licno omiljena Vosina
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Karlsson
Posts: 2186
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by Karlsson »

Nisam bio na stadionu zadnje dve godine, ali ranije jesu puštali navijačke pesme i to dosta njih, uključujući i ovu.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Rabba »

Naša gradska scena je itekako prožeta Vošom, našlo bi se svašta za pustiti.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Saki
Posts: 71
Joined: Sun Jan 15, 2023 1:19 am
Location: Liman III

Re: Marketing kluba

Post by Saki »

rykerfcv wrote: Sun Jan 21, 2024 12:44 am
Mare_Liman wrote: Sat Jan 20, 2024 11:37 pm По мени нема лепшег осећаја за све ове године него бити у близини стадиона и чути хук "Стојим у месту губим време, чекам неке боље дане... Који долазе..." или " Сећам се првог даха на трибинама", пробуди се опет тај осећај у теби, не можеш дочекати да крене утакмица, уђеш на стадион, а одзвањају песме које нас везују, које имају везе са нашим клубом, а не на полувремену против цигана ни једна наша песма, па ко да смо ИМТ а не Војводина...
+1

Toliko pesama imamo ili pustaju strano ili ciribu ciriba.toliko lepsih i boljih pesama ima da ne mogu da verujem...



meni licno omiljena Vosina
Takodje omiljena :mrgreen: . Kada takvu pesmu čujem ispred zapada, i dok ulazim na stadion, kao sto je rekao @Mare_Liman , probudi se taj osećaj...
User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

rykerfcv wrote: Sun Jan 21, 2024 12:44 am


meni licno omiljena Vosina
:lala:
Kao autor ove pesme mogu da kazem da se pustala u godini jubileja ali kasnije i ne bas toliko... Mogla bi se praviti i neka nova uskoro! Zelja mi je da napisem nesto sto ce se pevati na tribini...uh, to bi bilo "štogod".
Vladimir
Posts: 125
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: Marketing kluba

Post by Vladimir »

Stexman wrote: Sun Jan 21, 2024 12:31 pm
rykerfcv wrote: Sun Jan 21, 2024 12:44 am


meni licno omiljena Vosina
:lala:
Kao autor ove pesme mogu da kazem da se pustala u godini jubileja ali kasnije i ne bas toliko... Mogla bi se praviti i neka nova uskoro! Zelja mi je da napisem nesto sto ce se pevati na tribini...uh, to bi bilo "štogod".
Svaka čast za pesmu👏👏👏.
Neka sledeća bude u stilu You, II never walk alone
Телеп
VošaNS
Posts: 860
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by VošaNS »

Stexman wrote: Sun Jan 21, 2024 12:31 pm
rykerfcv wrote: Sun Jan 21, 2024 12:44 am


meni licno omiljena Vosina
:lala:
Kao autor ove pesme mogu da kazem da se pustala u godini jubileja ali kasnije i ne bas toliko... Mogla bi se praviti i neka nova uskoro! Zelja mi je da napisem nesto sto ce se pevati na tribini...uh, to bi bilo "štogod".
:lala:
Post Reply