Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1104
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Желимо Европу, Куп, треће место, да побеђујемо близанце а причамо о Павкову као појачању??? Тешка пањина, ни дан данас не зна како је утеро два гола Ливерпулу, постигао пар голова главом у нашој тужној лиги и то је то, спор, тром, технички никакав, у ранку Ашћерића, па чак би пре и опет гледао Мрку него тог пања поготово после онаквих прослава...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Jel se zna šta za Bolingija kako teče njegov oporavak kada se možemo nadati njegovom povratku?
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Mare_Liman wrote: Mon Feb 12, 2024 10:40 pm Желимо Европу, Куп, треће место, да побеђујемо близанце а причамо о Павкову као појачању??? Тешка пањина, ни дан данас не зна како је утеро два гола Ливерпулу, постигао пар голова главом у нашој тужној лиги и то је то, спор, тром, технички никакав, у ранку Ашћерића, па чак би пре и опет гледао Мрку него тог пања поготово после онаквих прослава...



+1
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Eto koliko je malo potrebno da se svi ujedinimo... dovoljni su Pavkov i Bandovic :mrgreen:
Image
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1282
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Voja wrote: Tue Feb 13, 2024 12:12 am Eto koliko je malo potrebno da se svi ujedinimo... dovoljni su Pavkov i Bandovic :mrgreen:
Potreban je jedan dobar korak da nas naloži, da niko nije indiferentan, onda jedan loš da se svi ujedinimo u kritici, jer ipak nada postoji i onda jedan katastrofalan, gde svi izgubimo nadu i ponovo postanemo nezainteresovani.

I onda u krug.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Da li postoje kriterijumi po kojima se biraju igraci koji se dovode u klub?
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Voja wrote: Tue Feb 13, 2024 12:53 am Da li postoje kriterijumi po kojima se biraju igraci koji se dovode u klub?
Postoje - "a koliko sam ja tu dobar?" je prvi...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Radoye wrote: Tue Feb 13, 2024 1:56 am
Voja wrote: Tue Feb 13, 2024 12:53 am Da li postoje kriterijumi po kojima se biraju igraci koji se dovode u klub?
Postoje - "a koliko sam ja tu dobar?" je prvi...
Sto sere, ustvari sad vidim da je Seri!? :mrgreen:
Image
Cane
Posts: 1082
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Izvinjavam se ako mi je nešto promaklo, ali može li neko da ukaže na izvor vesti da je Pavkov u bilo kakvoj kombinaciji povratka u FKV. Ovde se rasplamsala polemika oko njega a ja nisam nigde došao do bilo kakve potvrde da je to uopšte u razmatranju. Da li je takva informacija objavljena bilo gde osim na ovom forumu?
Mislim, ne bi bilo prvi put da se ovde raspravlja i sklapaju ozbiljne i dalekosežne teorije na osnovu nepostojećih činjenica odnosno pukog naklapanja, ali ako ovaj put postoje iole relevantnije informacije bilo bi lepo da ih neko podeli. Hvala.
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

@Cane vidi ko je pustio probni balon da se vidi kako navijači razmišljaju.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Cane
Posts: 1082
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

slanobarac wrote: Tue Feb 13, 2024 10:43 am @Cane vidi ko je pustio probni balon da se vidi kako navijači razmišljaju.
Evo videh sada, ali znači li to da ako ti ili ja sad napišemo npr Duća Tadić :whistler: da će se ovde povesti rasprava o tome kao ozbiljnom predlogu, ili tu privilegiju imaju samo neki forumaši?
Iskren da budem nisam do sada uočio da je taj forumaš davao neke exkluzivne i insajderske informacije koje su se pokazale tačnim, a možda i jeste samo mi je promaklo. Obratiću pažnju ubuduće :?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4833
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Bilo je par stvari ranije koje su se pokazale tacnim, ali mislim da su stvari koje prenese Deep npr. proverenije.
Ja se iskreno nadam da je ovo stvarno bilo testiranje sentimenta, s obzirom da smo vrlo jasni. Nije to takav kvalitet da se predje preko onih proslava golova. Neko se izgleda u tim trenucima nije nadao da ce mu karijera ici tim putem da ce mu povratak u Vojvodinu, u svrhu ozivljavanja iste, biti opcija. :greenbutt:
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Naravno da je s razlogom ovde pušten info preko jednog forumaša. Mada, nema više ni potrebe da nas nešto testiraju. Mogu da rade šta god požele, jer je sve svakako otišlo u Honduras...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

gospodinFKV wrote: Tue Feb 13, 2024 11:47 am Bilo je par stvari ranije koje su se pokazale tacnim, ali mislim da su stvari koje prenese Deep npr. proverenije.
Ja se iskreno nadam da je ovo stvarno bilo testiranje sentimenta, s obzirom da smo vrlo jasni. Nije to takav kvalitet da se predje preko onih proslava golova. Neko se izgleda u tim trenucima nije nadao da ce mu karijera ici tim putem da ce mu povratak u Vojvodinu, u svrhu ozivljavanja iste, biti opcija. :greenbutt:
Pavkov kao opcija se ne spominje prvi put, on generalno protiv povratka u klub ne bi imao ništa protiv.
Ja sam generalno stekao utisak da @Ernesto ima proverenije informacije od mene. Ja ne čujem i ne dobijam sve informacije, recimo za Vukana, Koraća itd… nisam znao. Najgore je što sve može da bude dogovoreno i da propadne. Imali smo situaciju tek kada su Zbiljić i ekipa ušli u klub da se sa igračem sve dogovori i treba da dođe na predstavljanje i paraf ugovora i da sedne na avion i dobije ponudu duplo bolju od naše i javi da neće potpisati. Mene bi ovde recimo svi redom napali kako podelim informacije koje nisu istinite a svašta može da se desi i kad je 99% dogovoreno. Sada delim samo kada saznam da igrač dođe u NS ili već parafira ugovor. Kasnije se u tom prelaznom roku radilo drugačije gde su recimo Traore i Baraye putem pošte ili emaila potpisivali ugovore kao garancija da se ne desi isto, učilo se iz grešaka maltene.

Mislim videli ste sve i za Jablonskog, menjao mišljenje kao čarape i šta ja ovde da prenesem a prenosio sam i onda Deep pušta priča, zamlaćuje narod…
Primim kritike na forumu, primim preko portala i onda se zapitam šta mi sve to treba.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Milan wrote: Tue Feb 13, 2024 12:02 pm Naravno da je s razlogom ovde pušten info preko jednog forumaša. Mada, nema više ni potrebe da nas nešto testiraju. Mogu da rade šta god požele, jer je sve svakako otišlo u Honduras...
Nemoj tako Milane, ovo mozes gledati i iz ugla da forum jos uvek znaci nesto... cim se ovde opipava puls i reakcija :D
Post Reply