Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8915
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Milan wrote: Mon Feb 26, 2024 12:15 am 30 od 66 mogućih bodova ove sezone! 26 bodova za prvoplasiranim nakon 22 kola! :cheers:
Meni je porazavajuce da klub ovakvog renomea ima negativnu gol razliku... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10818
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Radoye wrote: Mon Feb 26, 2024 2:06 am
Milan wrote: Mon Feb 26, 2024 12:15 am 30 od 66 mogućih bodova ove sezone! 26 bodova za prvoplasiranim nakon 22 kola! :cheers:
Meni je porazavajuce da klub ovakvog renomea ima negativnu gol razliku... :frown:
Sve je to logicno; negativna selekcija produkuje negativnu gol razliku.
Zao mi je samo par nasih igraca, koji to moraju da trpe i stagniraju ili unazadjuju svoj potencijal i karijeru. A, vreme prolazi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
draganas
Posts: 204
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Uprava

Post by draganas »

Od pre par sati smo 8. na tabeli.

Ali, molimo vas da pazite kako se izražavate prema našem predsedniku koji daje sve od sebe, potpuno je posvećen samo jednom cilju - da Vojvodini bude bolje.

Znate finansije su nam nikada bolje 💪💪💪💪💪

- plej out, ali zato račun u banci 💶💶💶

Birajte reči kada se obraćate gospodinu Zbiljiću, da se slučajno postovi ne bi obrisali; ćoveče kao da smo na FB stranici kluba.
User avatar
N13
Posts: 2105
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

draganas wrote: Mon Feb 26, 2024 7:50 pm Od pre par sati smo 8. na tabeli.

Ali, molimo vas da pazite kako se izražavate prema našem predsedniku koji daje sve od sebe, potpuno je posvećen samo jednom cilju - da Vojvodini bude bolje.

Znate finansije su nam nikada bolje 💪💪💪💪💪

- plej out, ali zato račun u banci 💶💶💶

Birajte reči kada se obraćate gospodinu Zbiljiću, da se slučajno postovi ne bi obrisali; ćoveče kao da smo na FB stranici kluba.
Preterujes.
Ako je negde dozvoljena kritika svakog clana kluba, i ako se negde kritikuje, to je ovaj forum. I to je skroz na mestu, oduvek se kritikovalo, i kritikovace se ubuduce. Zato je forum trn u oku svake uprave.

Ali nije isto kritikovati, i vredjati/omalozavati i nazivati pogrdnim imenima. Mi bismo trebali da se razlikujemo od blizanaca, i da konstruktivno kritikujemo, bila to uprava, trener, igraci. Pre svega jer smo (za razliku od nekih drugih) osnovani kao klub, sa gospodskim manirima. Tih manira bismo makar mi navijaci trebali drzati.
A pored toga, ko god se vredja, naziva pogrdnim imenima ili ko zna sta vec, ima apsolutno pravo da podnese tuzbu za povredu casti. Pri tom verovatno neces ti (ili bilo koji obican clan) odgovarati za to, jer niko ne zna ko si. Odgovarace vlasnici foruma, jer su oni odgovorni za sadrzaj na forumu.
Zato i postoji pravilnik svakog foruma.

U redu je kritikovati, ali vredjanju ovde nije mesto. Ma ko god bio u pitanju.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1449
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Uprava

Post by Uvek sa tobom »

Некада смо били вечно трећи, а сад да смо трећи били би срећни !

Да нема неко слику те пароле Фирмине са малог југа.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4051
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

draganas wrote: Mon Feb 26, 2024 7:50 pm Od pre par sati smo 8. na tabeli.

Ali, molimo vas da pazite kako se izražavate prema našem predsedniku koji daje sve od sebe, potpuno je posvećen samo jednom cilju - da Vojvodini bude bolje.

Znate finansije su nam nikada bolje 💪💪💪💪💪

- plej out, ali zato račun u banci 💶💶💶

Birajte reči kada se obraćate gospodinu Zbiljiću, da se slučajno postovi ne bi obrisali; ćoveče kao da smo na FB stranici kluba.
Još jednom ću te podsetiti da si bio najglasniji kad se trebao braniti dolazak Zbiljića. Morališeš vrlo selektivno i vrlo periodično, dodatno prozivaš forum za stvari koje se nisu desile. Ako tražiš svoje upise, na drugoj su temi, gde si ih i ostavio. Nemam strpljenja niti blagonaklono gledam na naknadnu pamet. Razumem da si iziritiran, svi smo periodično, počev od mene, ali gde si do sada(tj. do skoro)? Molim te, povedi računa o pisanju i obraćanju forumašima.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Cane
Posts: 1100
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

@N13
Sve si objasnio.
Kritika je uvek dobrodošla i nikad ne bi smela biti cenzurisana, posebno ako su predmet iste oni koji imaju veću moć odlučivanja od drugih. Bez obzira kome se od nas to dopada ili ne dopada.
S druge strane treba znati da je upotreba ličnih uvreda, psovki ili sličnog uličarskog vokabulara izraz nedostatka argumenata ili nedostatka kulture i pristojnosti.
I u jednom i u drugom slučaju takvi ne zaslužuju bilo kakav ozbiljan odgovor.
icebaby
Posts: 56
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: Uprava

Post by icebaby »

Aps se ne slazem ni sa n13 ni sa canetom.
Ne znam dal moze da se podnosi tuzba sto je neko nekom jebo mater ili ga nazvao pickom celavom i slicno... kakve su to gluposti????
Kakvi gospodski maniri gospodski klub??? o cemu vi pricate?!?
Kad klub budu vodila gospoda onda ce i recnik biti gospodski, a do tada sa stokom onako kako se ophodi istima!
Uostalom to nase "gospodsko" ponasanje i DOVELO do ovakvog stanja i u drzavi i APV ..sta je to APV vise? .. i FKV.. sve miiiiiiiiiiiiirno leeeeeeeeeeeeepo polaaaaaaaaaaaaaaaaaako ...aka ta ljuda kad vec jebeeeeeeete koristite bar vazeeelin..
Nema od nas nista sa takvim razmisljanjem, dakle jednsotavno, sa gospodom gospodski, sa govnima na noz.
I ne gari .. agresivan govor nema veze ni sa ne-argumentima ni sa pristojnoscu , nego sa srcem..uostalom vi pricate o pristojnosti a klub vode politicki(zna se sta to ustv znaci ) supkolizci ...
Savcic Luka
Posts: 395
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Uprava

Post by Savcic Luka »

N13 wrote: Mon Feb 26, 2024 8:20 pm

Ali nije isto kritikovati, i vredjati/omalozavati i nazivati pogrdnim imenima. Mi bismo trebali da se razlikujemo od blizanaca, i da konstruktivno kritikujemo, bila to uprava, trener, igraci. Pre svega jer smo (za razliku od nekih drugih) osnovani kao klub, sa gospodskim manirima. Tih manira bismo makar mi navijaci trebali drzati.
A pored toga, ko god se vredja, naziva pogrdnim imenima ili ko zna sta vec, ima apsolutno pravo da podnese tuzbu za povredu casti. Pri tom verovatno neces ti (ili bilo koji obican clan) odgovarati za to, jer niko ne zna ko si. Odgovarace vlasnici foruma, jer su oni odgovorni za sadrzaj na forumu.
Zato i postoji pravilnik svakog foruma.

U redu je kritikovati, ali vredjanju ovde nije mesto. Ma ko god bio u pitanju.
Tako je.
Pre svega postoji pravilnik i ko neće da ga poštuje ne treba da dolazi.
Drugo, tužba apsolutno može da bude podneta i na taj način forumu može biti naneta šteta.
Možda je to nekome i cilj, tako da to treba biti regulisano.
User avatar
N13
Posts: 2105
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

@Icebaby

Sa razlogom sam napisao neke stvari.
Ali redom cu pojasniti.
Prvo, jedan klub ne cini uprava, vec osnivaci, tradicija i navijaci. Uprave su prolazne. Mogu biti ovakve i onakve. Navijaci su ti koji svoj zivotni vek provedu uz taj klub, a potom prenose to 'vaspitanje' sa kolena na koleno.
To ako smatram da neko u fotelji nema gospodske manire, ne treba da znaci da treba ja da se spustam na taj nivo. Naprotiv. Ja kad sam birao za koga cu da navijam, izabrao sam Vojvodinu jer sam pronasao u njoj sve ono kako sam ja vaspitan. Da sam neko ko vredja i omalovazava, pun mrznje, navijao bih za blizance. Da sam neko kome smetaju druge vere ili rase, bio bih radovac. I tako dalje. Mi slaninari bismo trebali biti iznad tog nivoa. I opet, konstruktivnu i argumentovanu kritiku treba postovati. Bilo koja vrsta vredjanja ne sme biti dopustena.

E sad, sto se tice tuzenja. Rekao sam sa razlogom, buduci da sam licno imao probleme sa tim. Bio sam vlasnik jednog foruma za srednjoskolce. Jedan ucenik je izvredjao jednu profesoricu (bez psovki, samo nezreli pokusaj duhovitosti). To je bilo dovoljno da ja kao vlasnik prodjem kroz pakao. Da bih izbegao teze posledice, morao sam da zakljucam forum, a na samom forumu da postavim ogroman baner sa tekstom javnog izvinjenja. Nakon 3 meseca drzanja tog izvinjenja, morao sam potpuno ugasiti forum.
To je bilo pre 16 godina, kada se mnogo manji znacaj pridavao internetu i sadrzaju na internetu. Sada je to jos drasticnije.
User avatar
slanobarac
Posts: 3628
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Nemam pojma šta je napisao ali šta god je a upereno protiv ove uprave je u redu. Možda je mogao uobličiti i estetizovati :mrgreen: ali ovi sadašnji zaslužuju sve najgore.
Evo pozivam sve koji su pozdravili preuzimanje kluba od strane ovih da se sad izjasne da li su ovako zamišljali Vošu?
Ali, bez onog čuvenog "a koga drugog?"
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2255
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Uprava

Post by Grbavica.021* »

slanobarac wrote: Tue Feb 27, 2024 11:47 am Nemam pojma šta je napisao ali šta god je a upereno protiv ove uprave je u redu. Možda je mogao uobličiti i estetizovati :mrgreen: ali ovi sadašnji zaslužuju sve najgore.
Evo pozivam sve koji su pozdravili preuzimanje kluba od strane ovih da se sad izjasne da li su ovako zamišljali Vošu?
Ali, bez onog čuvenog "a koga drugog?"
+1 :lala:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3998
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote: Tue Feb 27, 2024 11:47 am Nemam pojma šta je napisao ali šta god je a upereno protiv ove uprave je u redu. Možda je mogao uobličiti i estetizovati :mrgreen: ali ovi sadašnji zaslužuju sve najgore.
Evo pozivam sve koji su pozdravili preuzimanje kluba od strane ovih da se sad izjasne da li su ovako zamišljali Vošu?
Ali, bez onog čuvenog "a koga drugog?"
Meni nije problem da izađem i kažem da sam skroz drugačije zamišljao ceo ovaj proces. Dve godine a osim kroz finansije i malo nešto oko marketinga se ne vidi nikakav pomak direktno vezan za travnatu podlogu. Uspeli smo samo da privučemo pod znacima navoda fudbalere sa bogatijim cv-em ali osim toga, ništa makar vezano za teren se nije vratilo. Lutamo kao slepci bez plana a sve je moglo mnogo ozbiljnije da se odigra.

Ono što ću ja samo reći je sledeće evo da odu Zbiljić, Bajatović i kompanija danas iz kluba na stranu fudbalska sekcija koja će ovako ili onako da izgura sve to šta će biti sa Ok, Rk (pogotovo sa evropskim ambicijama) i svih ostalih sekcija.
Ako ćemo biti realni onda treba pogledati celu društvo i onda ocenjivati, to što smo mi najfokusiraniji na fudbal ne znači da treba celu sliku zanemariti a isti ljudi finansiraju sve sekcije.

Okej možemo da sklonimo Zbiljića ali da li iko ovde sa sigurnosću može da kaže da ćemo mi uopšte onda biti i blizu ovakvog nivoa koji je trenutno ispod renomea FKV a ne na boljem nivou.

Predložite alternativu, bilo kakvu? Eto @Slanobarac ti kao pod znacima navoda najglasniji za promenu, koga bi ti video? Predloži nešto konstruktivno i eto i ja ću podržati to. Mora da postoju spremna zamena da bi moglo da se tera. Najlakše je nama za tastaturama ili na tribini i da teramo i da postavljamo kada nad nama ne bdi odgovornost. Najlakše je napisati “ Ali, bez onog čuvenog "a koga drugog?" “.

Ja nisam tip koji će vam sutra reći “esam rek’o ” kada dođu neki drugi ljudi i bude još gore ali mora dobro da se razmisli oko svega. FKV će svakako naći nekog uhljeba da je vodi to nije problem ali je tu uvek ono “ali”.

Zbiljić ako misli da se zadrži na vodećem mestu kluba mora da napravi sad neke promene u skladu sa odgovornošću i trenutnim pritiskom, prva promena mora biti na mestu SD-a a zatim i na mestu trenera. Polako mora da se češlja ceo oml pogodon u Vojvodini i da se stvari dovode na mesto.
Ako su tri trenera platila ceh onda znači da škripi i na nekoj drugoj strani u sportskom sektoru.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1449
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Uprava

Post by Uvek sa tobom »

Deep Purple wrote: Tue Feb 27, 2024 1:50 pm Predložite alternativu, bilo kakvu? Eto @Slanobarac ti kao pod znacima navoda najglasniji za promenu, koga bi ti video? Predloži nešto konstruktivno i eto i ja ću podržati to. Mora da postoju spremna zamena da bi moglo da se tera. Najlakše je nama za tastaturama ili na tribini i da teramo i da postavljamo kada nad nama ne bdi odgovornost. Najlakše je napisati “ Ali, bez onog čuvenog "a koga drugog?" “.
Слажем се. Критиковати само да би се критиковало, без неког решења и предлога је класично млаћење празне сламе. Понавља се од како су дошли да треба да оду, ал не питај га за решење, јер ако се нешто и промени па опет буде лоше ето га да опет критикује. Не знам само како му више није досадило...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
N13
Posts: 2105
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

slanobarac wrote: Tue Feb 27, 2024 11:47 am Nemam pojma šta je napisao ali šta god je a upereno protiv ove uprave je u redu. Možda je mogao uobličiti i estetizovati :mrgreen: ali ovi sadašnji zaslužuju sve najgore.
Evo pozivam sve koji su pozdravili preuzimanje kluba od strane ovih da se sad izjasne da li su ovako zamišljali Vošu?
Ali, bez onog čuvenog "a koga drugog?"
Probacu i na ovo odgovoriti, buduci da nisam bio protiv dolaska Zbiljica.

Da li ovako zamisljam Vosu? Jednostavno je odgovoriti: Ne.
A mora se tu dodati jos par pitanja/tvrdnji:
Da li su napravili neki poslovni pomak napred otkad je Zbiljic dosao, u odnosu na prethodno stanje? Da, jesu
Da li sam ocekivo da ce do 2024 postici vise nego sto jesu zapravo? Da, naravno da jesam.

Ne mora se neko sloziti sa mojim odgovorima, to je u redu.
Ali kada kazes odgovori na pitanje bez onog cuvenog 'a koga drugog' ti je isto kad nekom kazes da odgovori sa DA ili NE, i pitas ga da li njegova familija zna da je on peder.

Pitanje 'koga drugog' uvek mora da se postavi. I vise puta si pitao da li je ovo kako vidimo Vosu, i uvek su ti odgovorili 'a ko drugi bi dosao ako oteramo ovog'. Samo si jednom odgovorio na to pitanje (probacu iskopati post): "sigurno ima neko neko kome je Vosa u srca i prihvatio se tog posla". E to razmisljanje 'sigurno ima neko' je jako opasno po meni. Dok se taj neko ne pojavi sa imenom, prezimenom, vizijom kluba (kako ce obezbediti novac, sta ce uraditi sa omladinskom skolom, stadionom, marketingom, gde vidi klub u narednom periodu...) i voljom da se uhvati tog posla, ja ne mogu podrzati teranje ovih, jer smatram da su najmanje stetno resenje od drugih mogucih resenja. Moze biti bolje nego sto je sada 5 puta, ali isto tako moze biti i gore 10 puta. Zato se takvim stvarima malo opreznije pristupa od onog 'ma sigurno ima neko, daj samo ove da oteramo'.

Slicno je kao u politici. Na primer ja sam sad u decembru na izborima zaokruzio 7 (znam da je politika zabranjena, ali moje je pravo da kazem sta sam podrzao). Da li smatram da ce ti ljudi iz broja 7 da vode ovu zemlju onako kako zelim? Ne smatram. Da li mislim da ce biti sve idealno ako oni dodju? Ne mislim, naprotiv, verovatno nece Ali sam sam taj broj zaokruzio jer su po mom misljenju manje losi od ostalih, pogotovo ovih trenutnih.

Slanobarac, ja tebe pozivam da se kandidujes za predsednika kluba, izneses svoje vidjenje, viziju, obrazlozis od cega ces isplacivati plate igracima i zaposlenima. Ako vidim smisao u tome, prvi cu ti se pridruziti teranju uprave i podrzacu tebe :cheers:
Post Reply