35. kolo: VOJVODINA - Napredak 5:0 (4:0)

Locked
djoks
Posts: 99
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by djoks »

Требао је данас и Боровина да се нађе на клупи баш због овога, таман као награда за нови уговор али ајде
User avatar
slanobarac
Posts: 3623
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by slanobarac »

student wrote: Sun May 12, 2024 8:36 pm


U Kragujevcu nam je pobeda mnogo bitna. Poraz je 5o mesto. Nereseno je 5o mesto jer ce u narednoj Crni i Radnicki igrati nereseno jer i jednima i drugima bod je dovoljan.
Mnogo je bolje biti peti nego četvrti, ako već ne uspemo u kupu. Četvrti ide u LE a peti u LK od drugog kola.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8911
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by Radoye »

slanobarac wrote: Sun May 12, 2024 9:28 pm Mnogo je bolje biti peti nego četvrti, ako već ne uspemo u kupu. Četvrti ide u LE a peti u LK od drugog kola.
Meni se cini da je svejedno, jer ako izduvamo za varijantu u kojoj imamo direkt prolaz u grupe (makar i kroz ispadanje u kvalifikacijama za jace takmicenje) slabo cemo se mi Evrope nagledati...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
draganas
Posts: 204
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by draganas »

Opet ti sve zavisi od sreće i ždreba; idealno je zato da se osvoji kup i reše problemi :D
milancl
Posts: 490
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by milancl »

slanobarac wrote: Sun May 12, 2024 9:28 pm
student wrote: Sun May 12, 2024 8:36 pm


U Kragujevcu nam je pobeda mnogo bitna. Poraz je 5o mesto. Nereseno je 5o mesto jer ce u narednoj Crni i Radnicki igrati nereseno jer i jednima i drugima bod je dovoljan.
Mnogo je bolje biti peti nego četvrti, ako već ne uspemo u kupu. Četvrti ide u LE a peti u LK od drugog kola.
Kako brate? Pa ispadneš odmah u LE prelaziš u 3 kolo kval za LK
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2250
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by Grbavica.021* »

Saki
Posts: 71
Joined: Sun Jan 15, 2023 1:19 am
Location: Liman III

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by Saki »

Vukanovićevo skakanje dok je ulazio u igru kad se pevalo "ko ne skace taj je cigan" me je bas bas bas iznenadilo.
User avatar
Milan
Posts: 4265
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by Milan »

Voja wrote: Sun May 12, 2024 9:26 pm Sramotno drugo poluvreme, antipropaganda fudbala. Drugar dosao da gleda taman na 5:0, ja mu pricam bajke, a oni 2 pasa ne umeju da sastave. Samo sto me nije pitao "koji su ovde Napredak?". NEVEROVATNO!!!! :frown:

Iskreno, ja sam izašao razočaran i delom besan sa utakmice. Izvršiš 5 (upitnih) izmena u drugom poluvremenu i ti protiv (danas) amaterskog Napretka nisi u stanju da održiš jak tempo, praviš konstantan pritisak, daš još 5 komada, već im prepustiš inicijativu, šetaš se po terenu i čekaš da sudija svira kraj. Već sam u glavi imao kako bi ozbiljnije ekipe iskoristile dan i napunili mrežu protivnika do vrha, kako bi njihove izmene grizle zbog dobijene šanse... Ovde prst na čelo da stavi Bandović, kao i igrači koji su ušli...

Šlag na tortu mi je bio "ćiribu ćiriba" performans na kraju...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by Voja »

Milan wrote: Sun May 12, 2024 10:12 pm
Voja wrote: Sun May 12, 2024 9:26 pm Sramotno drugo poluvreme, antipropaganda fudbala. Drugar dosao da gleda taman na 5:0, ja mu pricam bajke, a oni 2 pasa ne umeju da sastave. Samo sto me nije pitao "koji su ovde Napredak?". NEVEROVATNO!!!! :frown:

Iskreno, ja sam izašao razočaran i delom besan sa utakmice. Izvršiš 5 (upitnih) izmena u drugom poluvremenu i ti protiv (danas) amaterskog Napretka nisi u stanju da održiš jak tempo, praviš konstantan pritisak, daš još 5 komada, već im prepustiš inicijativu, šetaš se po terenu i čekaš da sudija svira kraj. Već sam u glavi imao kako bi ozbiljnije ekipe iskoristile dan i napunili mrežu protivnika do vrha, kako bi njihove izmene grizle zbog dobijene šanse... Ovde prst na čelo da stavi Bandović, kao i igrači koji su ušli...

Šlag na tortu mi je bio "ćiribu ćiriba" performans na kraju...
Ja sam iz drugog poluvremena izvukao po(r)uku da ako u 50.minutu u Loznici budemo imali nereseno, cuvamo rezultat i idemo na penale. Umesto da ih pregazimo mi smo jos i gol mogli primiti. Al ok, nas dva smo ocigledno statisticka greska
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8911
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by Radoye »

Voja wrote: Sun May 12, 2024 10:15 pm Al ok, nas tri smo ocigledno statisticka greska
:lala:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
VošaNS
Posts: 865
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by VošaNS »

Jel su na kraju svi skakali kod severa?
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1160
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by Mare_Liman »

Што би се газило и играло 100% на 5:0 са јако густим распоредом где се игра на свака 3-4 дана, дамо 5 комада први пут наком Суботице 2016. можда је био још један ил два случаја мада сетио бих се и још нас на то исчекују 3 јако битне утакмице, да се неко не дај Боже повредио било би што нису стали на лопту, дамо 5 комада ни то не ваља, морали су ово, морао је убацити овог, јебига измене такве какве су мени је лично драго што је Вукчевић ушао, свакако нек свако добије минуте да се рачуна на њих у ове 3 утакмице, север данас сјајан, свака част што су подигли запад већи део текме, првих 35 минута тениска атмосфера, тишина, аплаузом се испрати добар напад ил гол и седа се и гледа утакмица, прелепо је било кад су све три 3 трибине давале ветар у леђа играчима

Свакако најбољи детаљ утакмице играчи долазе испред севера, креће и ко не скаче тај је циган, а ми сигурно бар 6 цигана имамо у данашњој постави, мада је већина, ако не и сви скакали, заиста лепа слика, прелепо вече, сјајна игра без обзира на слабост противника, атмосфера у другом полувремену сјајна, све у свему прелепо недељно вече на Карађорђу и ско је посетала могла/морала опет бити бар мало боља, ал нема везе
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
N13
Posts: 2101
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by N13 »

Ispred severa su svi skakali ako sam dobro video, osim Serija (covek nije imao sta se peva), pa ga je neko od nasih dizao u vis da skace :mrgreen: prejako. Zna li neko ko je to tacno bio?
Duplof
Posts: 918
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by Duplof »

Ne volim onu frazu "znao sam da će tako biti...", ali je moram ovde upotrebiti - na poluvremenu sam mislio da će ostati taj rezultat i na kraju, ali smo učačkali još jedan. Razumem da smo malo stali, da se sačuvamo od nekakvih povreda, ali ne mogu prihvatiti da su Kajević i Vukčević dobili šansu pre naših klinaca. Ej, 4:0 na poluvremenu, posle 5:0, pa kad će dobiti šansu ako ne sad?

Razočaravajuće je to što je publike bilo otprilike kao i protiv Čukaričkog (istok je bio popunjeniji danas, ali zapad mi je delovao slabije), a pogledajte samo termine utakmica. Nisam pametan, ne znam šta bih dodao još o tome.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2250
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak, nedelja 19.30

Post by Grbavica.021* »

Бандовић: Одлична утакмица, овако морамо да играмо у преосталим финалима до краја

https://www.fkvojvodina.rs/bandovic-odl ... -do-kraja/

Image
Locked