Kup Srbije 2023/2024

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9914
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Voja »

slanobarac wrote: Tue May 14, 2024 8:13 pm Jaaaaaoooj koliko ovde ima različitih rekla kazala informacija. Nigde zvanične informacije iz kluba na 7 dana pre finala. Neverovatno i neshvatljivo.
Image

Vidis da se tu jos nista ne zna
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3628
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by slanobarac »

Znam i ja to pa zato i kažem da su ovde bilo bar 10 upisa sa "pouzdanim" informacijama. Videće se na kraju da će biti najgori scenario po nas. Od karata, tretmana navijača, sudija..... Nama ne preostaje ništa drugo nego da pobedimo i donesemo pehar do Miletića.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
rykerfcv
Posts: 858
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by rykerfcv »

https://ibb.co/G3y8k1k

Muku mucim sa ovim linkovima za uploudovanje slike :roll:



Mod edit - evo da pomognemo:

Image
Last edited by rykerfcv on Wed May 15, 2024 12:01 pm, edited 3 times in total.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
LIMAN
Posts: 222
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by LIMAN »

Ako nista, Firma je isarala i oblepila ceo grad sa pozivima na finale, tako da i oni koji zive ispod kamena, znace gde i kad je finale. Ponestaje izgovora :D
Само храбро до нове победе, але...
Rakovac
Posts: 131
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Rakovac »

Ovi naši momci u šopu mi deluju izgubljeno i nadam se da ćemo svi dobiti karte za koje smo se prijavili. Ne kažem ništa za trud, ali neke stvari i treba znati raditi.
Saki
Posts: 71
Joined: Sun Jan 15, 2023 1:19 am
Location: Liman III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Saki »

Jel bio neko danas u šopu? Kakvo je stanje sa kartama, koji bus se puni?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9914
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Voja »

Imam jedno mozda i smesno pitanje. Posto su meni trofeji i Evropa sekundarni u odnosu na lep fudbal pa i ne pratim to bas najbolje, zanima me u slucaju da osvojimo kup, u koje takmicenje mi idemo? Pitam iz razloga sto u Evro takmicenjima vise nema prelivanja, dakle ako osvajac kupa ide u Ligu Evrope, ako ispadne odatle to je kraj, nikakva liga konferencija vise toga nema. E sad kod mene je samo ostala dilema, da li kao osvajac kupa idemo u ligu Evrope ili u ligu konferencija? Ili je mozda kao osvajacu kupa direktno rezervisana grupna faza nekog od ta dva takmicenja? Bas nisam u toku
Image
Saki
Posts: 71
Joined: Sun Jan 15, 2023 1:19 am
Location: Liman III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Saki »

Voja wrote: Wed May 15, 2024 9:14 pm Imam jedno mozda i smesno pitanje. Posto su meni trofeji i Evropa sekundarni u odnosu na lep fudbal pa i ne pratim to bas najbolje, zanima me u slucaju da osvojimo kup, u koje takmicenje mi idemo? Pitam iz razloga sto u Evro takmicenjima vise nema prelivanja, dakle ako osvajac kupa ide u Ligu Evrope, ako ispadne odatle to je kraj, nikakva liga konferencija vise toga nema. E sad kod mene je samo ostala dilema, da li kao osvajac kupa idemo u ligu Evrope ili u ligu konferencija? Ili je mozda kao osvajacu kupa direktno rezervisana grupna faza nekog od ta dva takmicenja? Bas nisam u toku
Kolko ja znam, osvajac kupa igra play off utakmicu za ligu Evrope, kojim mu je zagarantovana liga konferencija. Nisam cuo nigde da su promenili pravilo da ekipa koja ispadne, nastavlja kvalifikacije u nižem rangu.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1170
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Mare_Liman »

Voja wrote: Wed May 15, 2024 9:14 pm Imam jedno mozda i smesno pitanje. Posto su meni trofeji i Evropa sekundarni u odnosu na lep fudbal pa i ne pratim to bas najbolje, zanima me u slucaju da osvojimo kup, u koje takmicenje mi idemo? Pitam iz razloga sto u Evro takmicenjima vise nema prelivanja, dakle ako osvajac kupa ide u Ligu Evrope, ako ispadne odatle to je kraj, nikakva liga konferencija vise toga nema. E sad kod mene je samo ostala dilema, da li kao osvajac kupa idemo u ligu Evrope ili u ligu konferencija? Ili je mozda kao osvajacu kupa direktno rezervisana grupna faza nekog od ta dva takmicenja? Bas nisam u toku
Ако освојимо куп идемо преузимамо место трећепласираног из наше лиге те идемо у плеј-оф Лиге Европе и самим тим имамо сигурну групну фазу Лиге Конференције
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9914
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Voja »

Saki wrote: Wed May 15, 2024 9:23 pm
Voja wrote: Wed May 15, 2024 9:14 pm Imam jedno mozda i smesno pitanje. Posto su meni trofeji i Evropa sekundarni u odnosu na lep fudbal pa i ne pratim to bas najbolje, zanima me u slucaju da osvojimo kup, u koje takmicenje mi idemo? Pitam iz razloga sto u Evro takmicenjima vise nema prelivanja, dakle ako osvajac kupa ide u Ligu Evrope, ako ispadne odatle to je kraj, nikakva liga konferencija vise toga nema. E sad kod mene je samo ostala dilema, da li kao osvajac kupa idemo u ligu Evrope ili u ligu konferencija? Ili je mozda kao osvajacu kupa direktno rezervisana grupna faza nekog od ta dva takmicenja? Bas nisam u toku
Kolko ja znam, osvajac kupa igra play off utakmicu za ligu Evrope, kojim mu je zagarantovana liga konferencija. Nisam cuo nigde da su promenili pravilo da ekipa koja ispadne, nastavlja kvalifikacije u nižem rangu.
Od sezone 2024/25 vise nema prelivanja iz takmicenja u takmicenje. Jednostavno igras jedno takmicenje kad ispadnes to je to, zato vas na vreme i pitam odakle nam zagarantovane grupe. E sad kvaka je verovatno u tome od koje sezone je to bez prelivanja. Jel ova nasa sezona spada pod 2034/24 ili 2024/25? Mislim, ne znam kako se evropska takmicenja vode, prate ligaske sezone ili oni imaju sezone za sebe?
Last edited by Voja on Wed May 15, 2024 9:28 pm, edited 3 times in total.
Image
Rakovac
Posts: 131
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Rakovac »

Rekli su mi danas da su sve karte što su dobili na raspolaganje otišle. Koliko je to nemam pojma.
Saki
Posts: 71
Joined: Sun Jan 15, 2023 1:19 am
Location: Liman III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Saki »

Voja wrote: Wed May 15, 2024 9:24 pm
Saki wrote: Wed May 15, 2024 9:23 pm
Voja wrote: Wed May 15, 2024 9:14 pm Imam jedno mozda i smesno pitanje. Posto su meni trofeji i Evropa sekundarni u odnosu na lep fudbal pa i ne pratim to bas najbolje, zanima me u slucaju da osvojimo kup, u koje takmicenje mi idemo? Pitam iz razloga sto u Evro takmicenjima vise nema prelivanja, dakle ako osvajac kupa ide u Ligu Evrope, ako ispadne odatle to je kraj, nikakva liga konferencija vise toga nema. E sad kod mene je samo ostala dilema, da li kao osvajac kupa idemo u ligu Evrope ili u ligu konferencija? Ili je mozda kao osvajacu kupa direktno rezervisana grupna faza nekog od ta dva takmicenja? Bas nisam u toku
Kolko ja znam, osvajac kupa igra play off utakmicu za ligu Evrope, kojim mu je zagarantovana liga konferencija. Nisam cuo nigde da su promenili pravilo da ekipa koja ispadne, nastavlja kvalifikacije u nižem rangu.
Od sezone 2024/25 vise nema prelivanja iz takmicenja u takmicenje. Jednostavno igras jedno takmicenje kad ispadnes to je to
Ja mislim da to pravilo vazi ukoliko prodjemo u grupnu fazu, a da u kvalifikacijama jos uvek ima prelivanja
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1170
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Mare_Liman »

Rakovac wrote: Wed May 15, 2024 9:26 pm Rekli su mi danas da su sve karte što su dobili na raspolaganje otišle. Koliko je to nemam pojma.
Онда највише пије воду да смо и ми и цигани добили по 1600 а остатак у слободну продају или можда мало јаче, ако је 900 било пријављено за први дан, у ова два дана су се пријавили још они који нису стигли први дан и неки који су требали да потврде, не верујем да смо тако брзо попунили 2500 или 3000.
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Stexman
Posts: 2601
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Stexman »

Vojo ko ti kaze da nema prelivanja? Pobednik kupa ide u playoff lige evrope i kao porazen ulazi u grupe lige konferencija.
12 timova porazenih iz playoffa LE idu u LK.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9914
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Voja »

Stexman wrote: Wed May 15, 2024 9:29 pm Vojo ko ti kaze da nema prelivanja? Pobednik kupa ide u playoff lige evrope i kao porazen ulazi u grupe lige konferencija.
12 timova porazenih iz playoffa LE idu u LK.
Iskreno to sam cuo jos davno od Radeta Bogdanovica u jednoj emisiji koji je pricao da ce najgore u Superligi biti drugi jer posto nema prelivanja to je verovatno jedan protivnik u kvalifikacijam za Ligu Sampiona i odmah sezona kupanja.
A danas u Zurnalu imas i ovo, sekretar UEFE obilazi nas i okolne zemlje da nas upozna sa novim pravilima

Image

Image

Rakovac wrote: Wed May 15, 2024 9:26 pm Rekli su mi danas da su sve karte što su dobili na raspolaganje otišle. Koliko je to nemam pojma.
Tu se ocigledno ne zna ni ko pije ni ko placa :mrgreen:
Imagepichost
Last edited by Voja on Wed May 15, 2024 9:38 pm, edited 1 time in total.
Image
Locked